Tume rahakott Alpha 4 release | Estonian.lamareschale.org

Tume rahakott Alpha 4 release

Tume rahakott Alpha 4 release

Silk Roadbecame esimene laialdaselt edukas online turul tegutsevad ainult cryptocurrency, rekord pakkudes muidu kättesaamatu esemeid. Kas ebaseadusliku uimastite, tõuseb võimalused hõlmavad hasartmängud, või ebaseaduslike materjalide mis tahes laadi, online musta turu suudab sõlmida iga pragu meie ühiskonnas. The Silk Road kasutatud kasutajate rahakoti koos segisti, maine süsteem, privaatsõnumeid müüja lehti ja vahekohtunikud. Bitcoinis esmane cryptocurrency kasutatakse selliseid online tehingute ja kuigi see on privaatne, funktsioone, nagu avaliku Interneti pearaamatu võib tekitada, kes soovivad jääda täielikult nähtamatu olema ettevaatlikud. Rühm coders, mida tuntakse unSystem, vabastatakse Dark Rahakott 1. Mail 2014. Dark Rahakott on rakendus, mille eesmärk on täielikult surilina identiteeti ja tegevust see kasutajatele, nii et püüab pakkuda Bitcoin kasutajatele selline anonüümsus Darkcoin on Darksendprovides et Darkcoinusers.

Programmi eesmärk on kõrvaldada valitsuse määrus, mis tuginevad sidumine konkreetsete bitcoins üksikule läbi oma rahakoti. Läbi keerulise krüpteerimine ja segamine kasutaja maksete tegemise jälitamatu wad, siis püüab teha online kapitali täiesti võimalik leida. See on potentsiaali süüdata must marketssuch nagu Silk Road. Üldisemalt nende eesmärk on pakkuda krüpteeritud tööriistad masside ja avada uus valikut kaubanduse võimalusi.

Arhitektuur

Dark Rahakott kasutab libbitcoin teine ​​projekt unSystem meeskond, selle Bitcoin standard. See on arendatud alates maist 2011. Libbitcoin annab asünkroonse kood, mis toimib aluse paljude teiste projektidega. Projekti väidab end olevat peamiselt huvitatud Satoshi esialgne protokoll, mille eesmärk on luua laiendatav, skaleeritav, paindlik arhitektuur, mis võimaldab Bitcoin olema igati seadistatav. See kõik on kooskõlas meeskonna keskendumine privaatsust koos kasvu Bitcoin suurendades paindlikkust ja hoida kogu süsteem võimalikult detsentraliseeritud. Dark Rahakott kasutab ka Obelisk, et blockchain päring. Samuti on skaleeritav ja põhineb rahaline rakendusi. Obelisk on ka täiesti Python põhineb kliendi ja raamatukogu, mis võimaldab lihtsat teisaldamise mitme platvormi, sealhulgas Android, Windows ja Mac. Meeskond töötab ka Javascripti raamatukogud edasisel levikul Dark Rahakott koos pluginad lubada veebiteenuseid juurde sarnane krüpteering tehnoloogiaid. Et varjata tehingute Ringhäälingu kolmanda isiku proxy, saated tehinguid nende segamine rahakoti tehinguid. Samuti on võime on reguleeritav kiirus-to-avastus tasu valik.

Protseduuri kasutatakse paljundamiseks tehingute nimetatakse Müntide Liitu. Eemaldades eeldatakse, et isik saanud lõpuks, punktist A punkti B, on sama isik, kes saab tehingu rahalisi vahendeid, alates C D, siis B ja D võib segi nagu A ja C võib segi, seega luua anonüümne seeria vaheliste tehingute neli inimest. Iga Allkirja multisignature tehingu iseseisvub. See võimaldab Bitcoin kasutajad valida mitme sisendi kasutada koos väljundite arv, et saada vahendeid. Siis iga tehingu saab sõltumatult allkirjastatud ja allkirja ühendada. Siiski ei kinnitata kuni iga allkiri on antud. Iga võtmed seotud multikey oleks võimalik kasutada ühenduse kontroll, samuti varjata identiteedi ainsuses omanik Bitcoin. Kasutajad saavad keelduvad allkirjastamast tehingu, et nad näevad küsimus. Müntide Liitu oleks kasutatud, kui mitu inimest ostavad teatud piirkonnas või saates raha ainsuses konto, nii et kahe või enama kasutajad koostööd privaatsust ja muuta koormust võrgu lihtsamaks. Liidetud tehingute eristamatu tavalise tehingu kui see süsteem sai laialt levinud, isegi need, kes ei kasutanud Müntide Liitu oleks nende privaatsust suurenes sisend co-liitumist ei ole väga tugev tõendeid kontrolli rahakoti. Müntide Liitu on võimalik muutmata tahes Bitcoin põhiõiguste koodi.

Mõju Bitcoin Hind

Autor toidab otse musta turu ja julgeoleku suurendamisele, Dark Rahakott on potentsiaali tõsta Bitcoin pricesignificantly. Turvalisuse kasv, suurendades mugavust, mis meelitaks üksikisikute otsima muidu kättesaamatu kaupade või kes kavatsevad hoida oma finantstehingute saladus. See põhjustab neile ostma rohkem Bitcoin, kõrgema hinnaga. Kogu väärtus Bitcoin jätkuvat suurenemist, põhjustades täiendavaid investeeringuid nende arutame seotust Bitcoin. See juhib isegi rohkem tähelepanu Dark Rahakott ja potentsiaalselt luua peen tsükli, mis regulaarselt aidata tõusev Bitcoin hindadega.

Alpha 4 Version

Välja 13. Juunil, 2014 Alpha 4 versioon Dark Rahakott on suunatud pakkudes multisignature automaatika, nii et multikey manuaal allkirjastamise on mittevajalikud. Uus areng lõpeb eelmise vaeva võttes kopeeri veider skriptid Et multisignaure allkirjastamist läbima. Põhijooned Dark Rahakott on nüüd paigas, seega areng on jõudnud etappi, kus julgeolek, stabiliseerimine ja kasutajasõbralikkus on saanud keskenduda arengu. Fuajees sidumist mehaanika avas ukse, et multisignature signings saab automaatselt saadetakse teistele kasutajatele, samuti võimaldab allkirju saab paljundada teiste fondi liikmed konkreetse rahakott. Nüüd, kui raha on loodud, nad on ka saadetud seotud omanikele. Need eakaaslased teavitatud, et nad võivad aktsepteerida raha, võimaldades rahakoti impordi toimuma. Kulutatud raha on siis paljundatud varjata neid, eakaaslased võivad allkirjastada vahendite ja allkirjad on paljundatud. Kui piisavalt allkirju saanud teatud peer, nad eetrisse tehingu ja paljundamine on peatatud, kuna raha on edukalt üle salaja. Alfa 4 vabastamist võttis oodatust kauem tõttu arengus unSystem foorumid ja tõlke unSystem wiki lehed Farsi ja hispaania. Beeta on ette jõuda kiiresti, kuigi palju tööd on vaja teha.

Arendajad julgustada testijad kasutada testnet mündid, ja mitte reaalne Bitcoins koos Dark Rahakott, kuni süsteem on täielikult tagatud ja põhjalikult testitud.

Full väljalaskemärkmetest on saadaval siin.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin õpetab vabatahtlikke kõike, mida nad majandusteadusest ei tea - The Washington Post

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

BitXBay - Bitcoin-põhine, detsentraliseeritud, anonüümne turg

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Coinbase: praegu otsene bikkiini ostmise praegune juht

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud