Dark Wallet Alpha 5 release | Estonian.lamareschale.org

Dark Wallet Alpha 5 release

Dark Wallet Alpha 5 release

Uus versioon Dark Rahakott, märgistatud Dark Rahakott Alpha 5, on vabastatud, ja sisaldab palju re-faktooringu sisemise koodi. See pressiteade tutvustab BitID integratsiooni, "Watch-Only taskud", seemnete skaneerimine, uus kontrolli ajalugu, uus tasku tüüpi ja rea ​​veaparandused. BitId login võimaldab veebilehel integratsiooni, kuigi töölaua rahakotid võib rakendada lisakaitset, ja see on potentsiaali muuta interneti kasutamine tervikuna läbi krüpto-identifitseerimise. Täiendav tasku tüüpi kuuluvad kaks kolmest taskud, mis võimaldab kasutajatel ühendada sissetuleva vahendite seas kaks või kolm kasutajad, segadusse pealtvaatajad tehes seda palju raskem näha mitte ainult, kes ka mitu kasutajad olid saates vahenditest. Tsentraliseeritud server olukord ikka võimaldab potentsiaalsete suunatud rünnakud, kuid P2P infrastruktuuri ja töö isiklik sõlmede toetatakse mitmeid projekte kliendi poolel ülekate protokollid on selgitamisel. Beeta oodatakse ühe või kahe kuu jooksul, kui konservatiivse hinnangu, mille ohutuse Bitcoinusage saadaval enne seda läbi uue tasku tüüpi.

BitId sisse Support

BitId ettepaneku avatud protokoll, mis võimaldab turvalist autentimist kasutades avaliku võtme krüptograafia. See võimaldaks taotluse on konkreetne Bitcoin aadress, mis on valideeritud allkirjastades väljakutse, mis võimaldab kasutajatel sisse logida. See töötati tõttu pettumust, et Bitcoin seotud saidid tugineda suvalise tuvastamise meetodeid võõras Bitcoin, nagu kasutajanimi ja parool süsteemid. Rahakott identifitseerimine võimaldab ühe klõpsuga registreerimist, ühe klõpsuga login, kellel ei ole vaja meeles pidada paroolid. Ainult avaliku Bitcoin aadressid on kasutatud ja aadressidele antakse teenustele. Potentsiaali ühendada detsentraliseeritud identifitseerimise süsteemi automaatselt täita isikuandmeid, registreerumiste või vormi protsessid on suur vara, ja see peaks olema väga huvitav näha, kuidas see areneb. BitId nõuab logige veebilehed läbi allkirjastades Bitcoin sõnumi kasutaja võti, kõrvaldades vajadust paroole välja arvatud need, mida kasutatakse rahakoti turvalisust. Bitcoin aadress toodetud veebisaidi nimi on sätestatud, ning et seejärel allkirjastatud, nii et iga võti on unikaalne samas protsessis võtmetüüpi deterministlik. Sisselogimine teiste krüpteering süsteemid koos maine süsteemid, uuritakse, et õigustada esialgse kasutaja usaldust veebilehel. See on kaitsta kasutajaid veebisaidi omanik, või 3. Osapoole, kasutades kasutaja võtmed kuritegelikel eesmärkidel.

Watch-Only Taskud

Dark Rahakott tutvustab kella ainult süsteemi, mis võimaldab vaadates haaras münte vaadates taskud, mis hoiavad lõpmatu hulk üksikuid Bitcoin aadressideks vaatamisrežiimis. Teated ja ajalugu saab vaadata, kuid kasutamine rahakotte ei ole võimalik. See võimaldab kasutajatel ühendada ekstra aadressid sissetulevate vahendite aidata peidus pealinna üleviimisega, vaid ka juurdepääsu füüsilisi seadmeid, mis nõuavad aadressid sisselogimiseks Contractsare kasutatakse vaadates ja un-vaadates käsud. Nad on ümberlülitusnupu mis lülitab riik lepingu. Tasku hoiab võtmeid leping seatud vaadata, kuid ainult normaalne või multisignature aadressid. Tasku ja lepingu on omavahel seotud, nii et muutused riigi ühe mõjutada teiste, nagu deaktiveerimine tasku, un-vaadata ja un-sync muud meetmed. Seeme skanner tegeleb vasturääkivus, et kui rahakott on taastatud seemne, siis algselt on vanemad aadressid lisada. Taskus on vaja otsida aadresse anamneesis. See nõuab hindamiseks ajaloo mitu taskud ja aadressid iga tasku kuni piisavalt tühja aadressid tekkida. Tööriist rahakoti skaneerimine lisati kättesaadavuse parandamiseks, aga see hiljem käivitada initsialiseerimise automaatselt. Tööriist lisatakse saab nüüd manuaalselt aidata taastada seeme.

Uus kontrolli Bitcoin tehingute ajalugu

Ajalugu silmas on muudetud ja nüüd sisaldab pop-up menüüst, mis võimaldab kopeerida TX-hash, navigeerides plokk explorer või kopeerides aadressid. Etikett saab seadistada ajaloo rida, mis võimaldab lihtne juhtimine kasvav andmebaasi. See on seotud peer-lõik URLS. Iga rahakoti sektsioonis on oma URL aadress, nii brauseri ajalugu muutub lihtsam hallata. Värskendav leht suunab sama lõigud ja lingid teeb sama. Indeksid ja üldiselt on panna URL, mis muudab lihtsamaks kasutamine, aga see ka esitleb mitmeid küsimusi, kui üks saab vist URL, seega juurdepääsu teabele, mis ei pruugi olla mõeldud neile. Muidugi saab kasutaja kustutada oma brauseri ajalugu, kuid see on vastuolus kavatsust osa URL eeldus. Loodetavasti mingil hetkel lähitulevikus lahendus sellele probleemile on välja töötatud.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini anonüümselt ja ilma ID-ga