Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini | Estonian.lamareschale.org

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini

Bitcoin

Seda on aeg-ajalt järske ja madala tasu per kaubandus, on päev kaupleja unistus, ja halvim õudusunenägu, samal ajal. Tänu tohutu sissevoolu algaja ettevõtjad üritavad päev kaubandus Bitcoin, tugevalt investeerinud isikute manipuleerimine turul ja paljude kauplemise eest lükates hind sageli ettearvamatu suunas, võib see sageli tunduda võimatu keskmine päev kaupleja teada, kui kaubelda. Kuid see on võimalik. Ma ei saa rääkida kellegi teise tulemusi, kuid mul on olnud üsna natuke edu järgides alltoodud samme.

1. Olema distsiplineeritud, kui kauplemine Bitcoin.

Üks suurimaid vigu, mida ma näen Bitcoin ettevõtjad, nii algajale kui ka kogenud, on võimaldab emotsioone mõjutada nende ametitest. Ma olen süüdi selles ise, kui kõik inimesed, sest mu ratsionaalne aju püüab õigustada emotsionaalne otsus. Kui kõik näitajad on suunaga allapoole ja te ei suuda kellel mündid, ei võimalda ennast ebaratsionaalselt kinni hoida neid, lootes ebareaalne tõusule. See oleks vastuvõetav investor, kuid mitte päevas kaupleja. Aegajalt võite saada õnnelik ja püüda pulli lõksu müüma, kuid sagedamini sa ei ole. Sama kehtib pöördvõrdeline. Ärge jänni fiat ajal tugev ralli. Saa oma vigu, osta Bitcoin enne, kui olete kaotanud liiga palju, ja õppida, mida otsida tulevikus.

2. Isegi Bitcoin, Usalda oma näitajatele.

Pick chartwith näitajate soovite, ja neid kasutada. See on üks põhjus, et enamik professionaalne ettevõtjad kasutavad hulgaliselt näitajad ja sageli luua eeskirju või algoritme, mis põhineb nende ümber. Charts, kui koos õige näitajad, mis annab teile tohutu eelis enamiku turul. Need võimaldavad teil kohapeal suundumusi, lihtsustada otsuste ja loogiliselt analüüsida turgu. Kuigi Bitcoin ei pruugi käituda täpselt samamoodi, et teistel turgudel teha, see on sarnane kasutamiseks piisavalt palju samu vahendeid kui traditsiooniline päev kaupleja.

3. Arukalt Vali vahendid, et analüüsida Bitcoin Charts.  

Parim juhuslik näitajad, juhuslikult seaded ei ütle teile midagi Bitcoin turul või võimalikud suundumused. Mis veelgi hullem, siis on oht, eksitades ennast ebaõiget teavet. Kui sul pole kogemusi analüüsides graafikuid või kasutades näitajad, siis ma soovitan alustades maha paar liikuvat keskmist. Ma eelistan EMAS (eksponentsiaalne libisev keskmine) üle alase (Simple Moving Average), kuid tegelikult kasutada 2-4 iga. Kui teil on hakanud välja, üks pikk EMA, mitmete perioodide vahel 17 ja 50, ja üks lühike EMA, mitmete perioodide vahel 5 ja 13, peaks piisama. Samuti püüame vältida kasutades ajavahemike mis on liiga lühike. 5-minutiline intervall sisaldab liiga palju müra mingit kasu. 15 minutit on parem, kuid siiski natuke lühike minu maitsele. 30 minutit või rohkem, tavaliselt teevad määrimise suundumusi oluliselt lihtsamaks. Sagedamini võib olla kasulik, et näha võimalikud suundumused, kuid ei tohiks kasutada üksnes teha kauplemise otsuseid.

4. Ärge koormake ennast Teave. Liiga palju näitajaid Kas see viltu minna hindate Trends in Bitcoin Hind. 

See võib olla ahvatlev, et täita diagrammi igasugune indikaator puudub, ootab analüüsida turul täiesti, kuid see on lõks. Kui tekkimise kohta rohkem teavet, siis võib unustada suurem pilt, samuti väikeseid detaile. Liiga palju analüüsi ühe chart pime teile. Püüa piirata näitajad ühe diagrammi summa, mis ei põhjusta valdav hulk segadusega. Ka valida näitajaid, mis sünergiliselt üksteisega, mitte need, mis on vähe võrreldes stiilis kauplemise teete, mis on päev kauplemise Bitcoin. Analüüs läheb tagasi aastas on ebatõenäoline, et aidata teil, kui peaks olema rohkem mures täna ja Bitcoin pikaajalise kasvu on väga vähe pistmist graafikuid. Kui sa ikka tahad kasutada rohkem näitajad, ma soovitame kasutada mitu graafikuid. Ma pigem kasutada mõne graafikuid ajal, erineva aja tagant ja näitajad, nii et ma kiiresti tekib tunne erinevaid aspekte turul ilma "kadunud metsa puud."

5. Loe News. Mitte kõik Bitcoin Seotud uudised mõjutavad, kuid Big uudised.  

Enamikul turgudel, hea või halb uudis võib olla suur mõju hind börsil, tulevikus tuletis jne See ei ole ainult tõene Bitcoin samuti, kuid sageli võimendatud. Hea uudis on võimalik saata see lendavate kuni uutesse kõrgustesse, samas halb uudis võib põhjustada selle krahhi alla Lows, mis on osa eelmise kõrge. Hoidke silma peal kõik Bitcoin ja üldise digitaalse valuuta, uudised. Kui midagi hämmastav juhtus, see võib hea mõte osta ja hoia. Kui uudis on halb, siis oodata karud tulevad. Kuigi see on halb mõte kaubelda oma emotsioone, see on ikka oluline mõista emotsionaalne kauplemise teised.

6. Ole valmis Breakouts, et Bitcoin Hind koos Tugevad Trends.  

See mõte oli puudutatakse # 5. Päev kauplemine Bitcoinis lõbus, ja võib olla väga rahuldust pakkuv. Kuid sa pead olema valmis minna bullish investor režiimi, kui turg läheb teisele mull stiilis ralli. See üldiselt juhtub ajal, mil uus elanikkonnakihtide hakkavad vastu Bitcoin uus, positiivne läbimurre kasutusel, määrus või areng on juhtunud, ja suured investeeringud tulevad. Varem on need kogunemised on toonud hinna kasvades suurusjärgu võrra või rohkem. Vastupidisel juhul, kui uudis on vaid negatiivne, Bitcoin seotud ettevõtted lähevad pankrotti ja kogu elanikkonna muutub skeptilisem, võib see olla aeg müüa ja astuda samm tagasi. Kunagi püüdma langev nuga. See on palju parem jäta alt ja osta, kui hind on stabiliseerunud natuke, kui see on osta ajal tugev langenud, vaid on hinnad valamu alandab. Mõlemal neist olukordadest, kasulikkust graafikuid ja näitajad on oluliselt halvenenud. Nad võivad endiselt kasutada, kuid ei tohiks täielikult usaldada.

Nende reeglite koos natuke uuringuid, kuidas erinevad näitajad funktsioon, mis võimaldab teil päev kaubandus Bitcoin suhtelise ohutuse. Muidugi, miski ei ole garantii, ja see on eriti tõsi turul niimoodi. Erinevalt paljudest teistest investeeringuid, Bitcoin on potentsiaali minna äärmuse, nii väärt, väga kiiresti. Peal, et vahetused ise võib olla ebaaus, nagu on näidanud viimastel kuudel. Mul on usku praeguse juhtkonna valuutaturul, ja seal on väga usaldusväärne mängijad töötavad turule, kuid kaubandus omal riisikol. Kunagi päev kaubandus Bitcoin või päev kaubandus üldse, kus on rohkem kui suudad endale lubada kaotada.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Bitteni vastu Btc-e vastu võitlemine Coinbase - parim koht Bitcoinide ostmiseks

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?