Kipochi, Mpesa ja Bitcoini purustamine Ida-Aafrikas | Estonian.lamareschale.org

Kipochi, Mpesa ja Bitcoini purustamine Ida-Aafrikas

Kipochi, Mpesa ja Bitcoini purustamine Ida-Aafrikas

Kui olete kuulnud liikuva raha ja Ida-Aafrikas, olete ilmselt ka kuulnud M-PESA. M-PESA on põhimõtteliselt viis kanda raha üle üldlevinud mobiilsidevõrgud. Mobiiltelefonid on vohamise Kenya & Ida-Aafrika ja vastavalt teatisele Authority (regulaator) Kenya oli koguarv 30,5 miljoni mobiilside subscriptionsas 2013..

Mis on MPESA?

Tehniliselt M-PESA ja muude mobiilsete raha teenuste vormis digitaalse valuuta. See on tsentraliseeritud väljastamise elektrooniline raha fikseeritud omavääringus, KES (Kenya šilling) kohta 1: 1 suhe. See juhivad Safaricom Ltd, mobiilse telekommunikatsiooni tütarettevõte Vodafone UK. Läbi selle jaotub selts võrgustik, kasutajatel on võimalik vahetada fiat raha ekvivalent välja raha oma mobiiltelefoni rahakotis. Seejärel võivad nad saata selle e-raha kasutaja omal valikul kordumatu mobiiltelefon number. Hinnakirja sõltub summa ja tehingu liik (saatmise / väljavõtmine). Tasu ei võeta saada raha peale M-PESA süsteemi. Teatud% tasu maha saatmise ja ümberehitamiseks elektroonilise raha sularaha vastuvõtjad lõpus.

M-PESA on tsentraliseeritud usaldus põhineb süsteemi ained toimiv vahetust sisenemise ja väljumise punktid. See on M-PESA võrku.

Mis juhtus Kipochi?

Pelle Braendgaard on, asutaja KipochiBitcoin rahakoti; murrangulise jõupingutusi võimaldab rahaülekande Ida-Aafrikas kaudu Bitcoinnetwork et juhtis palju meedias nii ELis kui ka väljaspool Bitcoin community.Unfortunately selle tegevuse seiskus. Hoolimata sellest, mida võite lugenud, Kipochi ei ole enam tööd ja selle teenuse on nüüdseks sulgeda

Allikad lähedal Pelle ja Kipochi projekti arvates suleti, sest see kujutas konkurentsivõimelise oht Safaricom valitsevat M-PESA rahaülekande äri. Kipochi rahakoti tugines integratsiooni M-PESA võrgustik, kasutades M-PESA agent võrgu vahetusüliõpilasena saada raha peale oma rahakoti. Bitcoin võrgu suureks maailmas oma ülimadala tehingu maksumus (0,1%) ja selle piiramatu geograafilise ulatuse.

Mis Kipochi tegid oli võimendada neid atribuute ja lubatud selle kasutajatel saata ja vastu võtta raha / teiste kasutajate lokaalselt ja rahvusvaheliselt. Läbi veebi toega telefoni kasutajad võivad kergesti konverteerida oma KES oma M-PESA mobiilimaksed arvesse bitcoins ja üle selle väärtuse üle Bitcoin võrgu kasutaja poolt valitud nende unikaalne mobiiltelefon tunnus number. Sisuliselt see mööda M-PESA seotud tasude, kandes raha ühelt kasutajalt kontolt teisele. Kui raha laekus, nad olid krediteeritud saaja M-PESA konto KES. Kipochi ei võta midagi üleandmise ja tegi Bitcoin lihtne kasutada. Ainus kulu üleminekuga seotud oli omane Bitcoin tehingutasud - kindla 25Ksh tasu. Veelgi enam, koos Kipochi, raha võib üle kanda ja kõikjal üle maailma, st kohalike ja piiriüleste rahaülekannete.

Müüdid Bitcoin Kenya & Ida-Aafrika

"Üks kolmandik Kenya on nüüd Bitcoin Wallet" - oli moonutatud pealkiri artikli kohta Kipochi. Seal on palju rohkem selliste desinformatsioon krohvitud kogu internet. See väärkajastamisi faktid on müüt, mis on valesti tsiteeritud palju artikleid võrgus.

Selle Bitcoin toetavad mina kindlasti saada elevust Bitcoin ja väärtust üle kanda. Siiski on oluline, et tõde ei ole valesti. See valeandmete tõenäoliselt tulenes integratsiooni Kipochi M-PESA, mis on suur ületamatu kasutaja baasintress Keenias. M-PESA tellijatele seista 10232805 aktiivne mobiilikasutajatele mis tõlkes umbes 23% praegusest elanikkonnast hinnanguid.

Bitcoin on veel suuresti teadmata Ida-Aafrikas ja Keenias. On neid, kes pole kuulnud seda peavoolu meedia ja on moonutatud arusaam, mida Bitcoin on. Young lootustandev arendajad Nairobi kiitis Silicon Savannahknow vähe seda ja veel avastada oma potentsiaali. Seal on palju kasutusjuhtumid Bitcoin Kenya, Ida-Aafrika ja suurem Aafrikas. Bitcoins (valuuta) on väike osa potentsiaali Bitcoin; Bitcoin protokolli ja võrk on ema Lode! Selles peitub tohutu potentsiaal lahendada mõned Aafrika vananenud ja tekkivate probleemide. Lihtsalt mainida paar - digitaalne rahalist kaasatus, juhtimine, e-kaubandus, ülekandmine, rahvusvaheline kaubandus, finantsturgude ja volitatakse noorte Ida-Aafrika juurdepääsu globaalsel turul oma tooteid ja teenuseid.

Et see juhtuks, avaliku tuleb teavitada ja teadvustada Bitcoin ja selle tugevusi. Arendajad kogu Ida-Aafrika laialdaselt touted tech jaoturid saab alustada eksperimenteerimine võrgu ja luua rakendusi ümber. Kaupmehed, ettevõtjad ja ettevõtted peavad omaks Bitcoin. Kõik need tegevused kasvatada Bitcoin ökosüsteemi Ida-Aafrikas. On tohutu tõhususe kasvu, mis tuleneb sellest vastuvõtmise digitaalse valuuta tehnoloogiat.

Aafrika Digitaalne Valuuta Association on pühendatud näe seda läbi. On regulaarne Bitcoin kokkusaamisi toimub Nairobi viimase 6 kuu ja kogukonna kasvab. Võta ühendust ADCA aadressil, et leida rohkem infot meie tegevuse. Võite külastada ka meie websiteto rohkem teada.

Seotud uudised


Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

BitXBay - Bitcoin-põhine, detsentraliseeritud, anonüümne turg

Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Butterfly Labs vastab FTC kaebusele

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 17. august-august 24

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Price report

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Changelly ülevaade - 1 asi nad ei ütle teile