Deep Web Bitcoin Mixers Recent Hack taaskäivitas Darkcoini arutelu usaldusväärsete segamisseadmete ja usaldusväärsete segamisseadmete vastu | Estonian.lamareschale.org

Deep Web Bitcoin Mixers Recent Hack taaskäivitas Darkcoini arutelu usaldusväärsete segamisseadmete ja usaldusväärsete segamisseadmete vastu

Deep Web Bitcoin Mixers Recent Hack taaskäivitas Darkcoini arutelu usaldusväärsete segamisseadmete ja usaldusväärsete segamisseadmete vastu

Hiljuti puhkes lugu online narkootikumide turgudel, Nucleusand Diabolus, lisades anonüümse cryptocurrency, Darkcoin. Nucleus ja Diabolus olid esimene online narkootikumide turgudel vastu Darkcoin ja märgistatud potentsiaalne uus trend narkootikumide turgudel. Vastuvõtmine Darkcoin sügav web on üks, et paljud Darkcoin investorite ja kasutajate tahtis. Vastuvõtmine Darkcoin sügav web põhjustaks tohutu kasv Darkcoin hind, samuti palju kõrgem tehingute maht. Osa sügav veebikogukonnaga ka julgustas vastuvõtmise Darkcoin poolt turuplatsid ekstra anonüümsust nad näevad mündi pakkudes üle praeguse de facto valuuta sügav web, Bitcoin.

Darkcoin sisseehitatud eelised

Üks paljudest põhjustest, miks Darkcoin pooldajad soovivad Darkcoin tuleb vastu turgudel üle Bitcoin, on rahakoti mikser või raha renni, Darksend. Darksend, kui see on lubatud, segada mündid läbi pühendatud sõlmede Darkcoin võrgu nimega masternodes. Need masternodes saata münte läbi mitu aadressi, kuni rada on liiga pikk uurija otsida.

Kuidas inimesed on sügav web praegu saavutada rahaline anonüümsus on saates Bitcoin tsentraliseeritult, usaldusväärne segistid, BitcoinFog või BitBlender. Kui püüame saavutada anonüümsust, usaldades teisi inimesi ja tsentraliseerimise saab oma langusesse. Inimesed püüavad vältida tsentraliseerimise mõjuvatel põhjustel, mida illustreerivad hiljutised sündmused.

Oht Tsentraliseeritud Bitcoin mikserid

Päev pärast Nucleus ja Diabolus Marketplace teatas oma integratsiooni Darkcoin, keskmise suurusega sügav web Bitcoin rahapesu teenuse, mida nimetatakse BitBlender oli hacked.This on üks peamisi põhjusi, miks pooldajad Darkcoin öelda, et Darkcoin on parem. Mitte ainult see on automaatne, aga te ei pea muretsema usaldav inimesi korralikult segada oma münte.

BitBlender ei tule tagasi Internetis järgmisel päeval, ja admin teenuse püüdis sidemega haavad minnes to reddit koristama küsimustele ja teatada oma plaane siit. BitBlender administraator küsis kogukonnas olema kannatlikkust ja jääda teenus, kuid väga vähesed inimesed jagatud, et sentiment. Paljud kasutajad olid ainult mures saada oma raha tagasi. Mõned kasutajad teatasid, et nad suutsid retrievesome oma vahenditest, kuid paljud ei ole sama õnne. BitBlender admin tegi avalduse reddit üksikasjalikult kava maksta inimestele tagasi, öeldes: "Minu lahendus on see, et ma ei kavatse teenida midagi 1-3% komisjonitasu kui kõik läheb tagasi tagastada kasutajad asemel... See on ainus viis, kuidas ma ei mõtle, et oleks võimalik taastada kõik bitcoins kasutajatele, kui ma annan nüüd ja ärge püüdke alustada Blender jälle ei ole kuidagi võin tulla need mündid... Siis kõik kaotab! "

Paljud inimesed ei olnud huvitatud, kasutades teenuse enam, kuigi. Paljud inimesed olid isegi skeptiline saidi häkkinud ja selle asemel oletada BitBlender ise varastas münte. Arvukad petturid töötab ettevõtete sügav web varem öelnud, et nad häkkinud kui nad tegelikult on lihtsalt jooksis välja raha. Sügav veebikogukonnaga skeptiline kamp, ​​kui nad kuulevad "häkkinud!"

Raha inimesed olid otsustanud liikuda edasi rohelisi karjamaid, kui nad kuulsid uudiseid. Vähemus inimesed väljendasid oma pahameelt ja hukkamõistu praeguse viis krüptopulk valuuta anonüümseks tehakse sügav web ja tungivalt ühenduse saada vastuvõtmise taga anonüümne krüptopulk valuutade nagu Darkcoin. Enamik inimesi ignoreerida seda ja võttis hoopis seda kui märki, et nad kasutavad grammides Helix.

Grammi Helix - A Bitcoin segisti Ajalugu

Grammi Helix on Bitcoin mikser, mis on ühe ja sama firma, mis sai palju vajutage luua esimese otsingumootori sügav web, grammi. Kuigi grammides Helix segamise valemiga hoitakse vaka all, ta väidab, et münte te teenusest saadud ei ole lihtsalt segada, kuid täiesti erinev mündid need, mida saadetakse. Enamik segistid lihtsalt saata münte läbi paljude aadress, jättes pikkune rada, mis on raske leida, kuid siiski, viib tagasi aadressi saatis münte algselt. Helix väidab, et üks kuni käesoleva andes oma münte kellelegi ja mõne teise isiku poolt münte teile. Kuigi sa lõpuks koos sama koguse münte, et paned miinus tasu, nad ei seotakse aadress algselt saadetud mündid, üldse.

Kasutajad on veel usaldada admin grammi Helix ja paljud on valmis seda tegema. Grammides admin on saanud üsna palju populaarsust, kuna tõi esimesed otsingumootorit sügav veebis. Ta töötab ka palju muid teenuseid, nagu sügav web adsense ja mõned muud projektid ta ei ole praegu valmis teatada. Paljud sügava Webbers teha on probleem tasu et grammides Helix küsib, mis on 3%. Paljud inimesed vihkavad nad peavad maksma 3% ja oodake tundi saada oma münte. Teised ühenduse ütles, et on lihtsalt hind, mida on võimalik segada oma münte palju anonüümne moe grammides brändi.

Grammi Helix väidab nad said tohutu sissevoolu kasutajad pärast Bitblender on hack. Nucleus turul oli endiselt beeta ja seega kasutuskõlbmatuks, kuid Diabolus tegevuse ja ei maininud saavad sissevoolu uusi kasutajaid pärast hack. Grammi Helix teenus vaidlustas tohutu sissevoolu kasutajad. Grammides Admin tegi statementsaying "Kuna Bitblender hack, Helix on saanud sissevoolu uusi kasutajaid. See on suurepärane uudis meile kuid on ka hoidis mind ja mu abipersonal hõivatud vastates e viimase 2 päeva jooksul. "Kasutajad kogesid probleem saidi polnud kunagi varem kogenud, lõpeb Bitcoin aadress, mis põhjustab tohutu probleem teenuse kasutamise. Päev hiljem, grammides Admin teatas nad olid fikseeritud probleem, võimaldades kasutajatel nullida aegunud aadressid ise. Ettevõte vähendas ka tasu nende teenuste eest 3% -lt 2,5% uue kasutajatele, kes olid ohvrid BitBlender hack.

Vastavalt postitusi reddit, inimesed näivad tõesti rahul Helix vaatamata premium kasutajat maksma teenuse kasutamist. See on olnud kasvav liider online Bitcoin segamise äri. Paar nädalat tagasi, vanim ja kõige usaldusväärsem Bitcoin segisti sügav web, Bitcoinfog, oli maas mitu hoursand palju mõelnud hullem, hakitud või administraatoritel oli jooksis maha igaühe münti. Kuigi teenindus ei tule tagasi online, vahepeal palju jäeti ilma mikser. Paljud Bitcoinfog kasutajad tegid seda, mida BitBlender kasutajad tegid seda aega ja pöördus grammides Helix tõttu ainulaadne kokkusegamismeetodil, ja kuna see pakub kiiremat mikser, mida nimetatakse Helix valgust, mis vähendab peavalu ootab oma münte segada.

Darkcoin vs Bitcoin Segistid

Isegi lisamist esimene online narkoturgude integreerides Darkcoin, usaldusväärne ja tsentraliseeritud segistid on ikka võitnud üle tarbijatele. Kuigi Darkcoin on Darksendprovides anonüümsust, mis võib olla parem, võrgu mõju kaupmehed, tarbijate ja väljakujunenud turud tundub hoida Bitcoin positsiooni valitsev kuningas turvaline. Kuigi usaldab segistid vägevuse võitis selle lahingu, sõda on lõppenud. Nucleus turul lihtsalt avas ametlikult sel nädalal, ja Diablous läheb tugev. Peaasi jaoks turgudel edu on koguda kaupmehed müüa oma ebaseadusliku kauba. See on veel näha, kui Darkcoin saab olema piisavalt müügiargumendiks kaupmeestele ja meelitada neid kahes kohas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Koostöö kiirbikotiinitehingute vastu: RBF, CPFP ja Scorched Earth

Post Bitcoin

Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon

Post Bitcoin

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet