Bitcoini hinna analüüs: Delli mõju Bitcoini hinnale | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini hinna analüüs: Delli mõju Bitcoini hinnale

Bitcoini hinna analüüs: Delli mõju Bitcoini hinnale

Update: See artikkel on kirjutatud 23. Juulil 2014 06:00 EST. Ma spekuleerinud, et Bitcoin hind võiks hetkel uue ajutise hinna korrusel $ 620. Sisse hommikul 24. Juulil hind langes järsult alumistesse $ 600s ja isegi kastetud sügavale $ 590 vahemikus. Nii on selge, mu spekulatsioonid uue ajutise hinna korrusel oli ebatäpne. Kuid $ 600 hind korrusel, et ma statedhad loodud pärast Silk Road oksjon on lõpuks katsetatud ja see on tõestatud tõsi. Bitcoin hind kukkus $ 590s, jah, kuid see tagasi ja jäi madala $ 600 vahemikus. Seega praegune ajutine hind korrusel on tõepoolest $ 600. Bitcoin kogukond on suutnud tuvastada põhjus hinnalangus hommikul 24. Juuli. Kuid ma usun, et see segadus tuleneb asjaolust, et enamik ühenduse suutnud näha mõju Dell uudised olid hinda, mida olen allpool. Usun, et inimesed, kes on ostnud tõttu Dell väljakuulutamist olid pettunud puudumise tunnetamine suunamata surve uudised olnud ja siis müüa. Lisades väikese, hirmu põhjustatud reaktsioon müüa jõuame mõistliku selgituse hinnalangus. Lisaks on võimalik, et isik või mitu inimest, ja märkimisväärse arvu Bitcoin otsustas raha välja, suunates oma hindamises Bitcoin nii, et see on väiksem kui nende kohta hinnanguid fiat. See muutus hindamisel võimalik väga hästi olnud tingitud pettumus Bitcoin hinnaliikumise pärast Dell uudiseid, kus müüjad ei ole rahul väljavaade, et Bitcoin hind jääks umbes $ 620 lähitulevikus. Põhimõtteliselt, ma olen natuke segaduses, kuid põhjus on olemas, isegi kui see on peidetud.

Paar päeva tagasi, Bitcoincommunity sai suur uudis. Dell, rahvusvaheline infotehnoloogia firma, otsustas nõustuda Bitcoinas makse iga müüdud toodete oma veebilehel jooksul Ameerika Ühendriikide. Ettekandja see uudis on Bitcoin kogukonna plahvatas põnevust. Mis pilt kasutades bitcoins osta kaupu ühest suurimaid infotehnoloogia ettevõtteid maailmas, üksikisikute foorumid kogu Bitcoin kogukonna rõõmustas üksteisega ja vaadeldud mis Dell toote nad ostaksid esmalt oma krüpto-valuutas.

Arvestades uudislugu sellise ulatusega, paljud inimesed nagu mina oodatust Bitcoin priceto liuglema. Ja need ootused olid mitte ilma põhjuseta; Bitcoin on ajalooliselt olnud kalduvus tohutu suurenemise ja vähenemise hind pärast teadet suuremate uudised. Kuid Bitcoin hind tundus olevat läiketa reaktsioon Dell teadaannet. Praegu (23. Juuli 2014 kell 06:00), hind istub $ 621. See ilmneb jäikuse tõstnud kahtlus, et uudis ei tegelikult mõjutada Bitcoin hind; kuid siis mida see mõjutab muutus turgude? Oleme kaetud eelmises artiklis, et muutused Bitcoin hind on alati tingitud kuuluvate isikute tegevust, kes tegutsevad turul; me teame, et palju on teatud tõttu loogiline tõde, et üksikute inimeste on need vastutavad nihked turul, sest need on need, kes on tegelikult ostmine, müümine ja plankaed bitcoins.

Lisaks, kuna uudis on lihtsalt jaotus hiljuti dokumenteeritud inimtegevus, uudised on kahtlemata mõju Bitcoin hind. On siiski näiliselt õigustatud reaktsioon öelda, et uudis ilmselt ei tee palju erinevust hinnas-arvestades peaks staticity hinna pärast Dell väljakuulutamist. Aga kui uurida natuke sügavam, see reaktsioon on õigustatud ainult pinnal. Isegi kui Dell teadet ei tooda liikumine Bitcoin hind (mida me näeme lühidalt, et see tegelikult nii ei olnud), siis oli tal mõju turul nõnda nagu ta veendunud inimesi ei müü. Seega Dell uudised, või mis tahes olulise uudised juhul ei pruugi Tõususurvet või survet hind, kuid seda väga hästi võiks tagada suhteliselt stabiilne hind. Seega kõik uudised on mõju hindade; isegi hoidumist ostmine või müümine on tahtliku otsuse osa kõnealune isik, seega tuleb liigitada sihipärane tegevus. Seega, isegi uudised, mis ei ole suurt mõju hindade liikumine igal juhul saab vähemalt kaasa kasvava usalduse Bitcoin, mida saab kasutada, et kõrvaldada hinna volatiilsust.

Nüüd pean möönma, et teise osamakse minu õpetus, kuidas teha õige Bitcoin hind analüüsi, ma ütlesin, et "Kõige mõjukam meetmed on suur mõju Bitcoin hind, nii tähtsamaid osi uudised on need, mis katta suurtootjatele Bitcoin kogukonna või katta läbimurdeid-või tagasilööke-peavoolu vastu. "See avaldus võib tõlgendatavad kõik suuremad uudised ilmtingimata liikumised Bitcoin hind, kuid see tõlgendus on ekslik. Kuigi selline tõlgendus võib olla tingitud rike minu poolt täielikult viimistletud rolli uudised mängib muutusi turul. Igal juhul, ma täpsemalt selgitada selle rolli nüüd. Kuigi ainult mõjukamaid uudiseid on märkimisväärne mõju Bitcoin hind, suur uudis arengud ei alwaysimpact hind. Mida tähendab siin, et uudis ei ole, igas Näiteks on positiivne või negatiivne pull hinnast; kui see juhtub, aga uudis on kindlasti teatud ulatust ja kvaliteeti. Ja siin ma kordan: kõik uudised, monumentaalne või Ilmalik alati on mõned mõju Bitcoin hind, isegi kui see on lootusetuse tahes ülespoole või allapoole liikumine. Kalduvus hoidke, hoiduda nii ostmine ja müümine, on sama palju tagajärjel provident hagi hüppeline osta või müüa maht. Kokkuvõttes Dell väljakuulutamist-sõltumata tajutav (kuigi valesti) puudumine ülespoole Bitcoin hinnasurve-tõepoolest olema vähemalt stabiliseeriv mõju Bitcoin hind.

Uskudes, et Dell teadaanne ei olnud Suunatud Mõju Bitcoin Hind on ekslik.

Üks märkimisväärne allikad taju, et Dell uudised avaldasid ei suunamata survet Bitcoin hind pärineb BitBeat, iga päev Wall Street Journal blogis. Autorid, Paul Vigna ja Michael J. Casey, kinnitas, et oli pettumus puudumine liikumine Bitcoin hind pärast Dell uudised. Vigna ja Casey võib väga hästi on pettunud, et on puhtalt subjektiivne hindamine, aga seal ei olnud kindlasti mitte puudumine liikumise Bitcoin hind pärast seda uudist tabanud kogukonnas. Põgus pilk hind diagrammi tunni maht mõõdik kinnitada nii palju.

Dell ise välja oma teadaannet, et nad oleks nõustudes Bitcoin makse oma tooteid 09:57 EST 18. Juulil 2014. Kell 10 EST on Bitcoin hind oli umbes $ 621. Uudised veebilehed hakkas aruandluse uudised, mis on tehtud nende viis esilehel / r / Bitcoin, millalgi alguses pärastlõunal. PCMag avaldatud artikkel aruandlus Dell kuulutuse 02:22 EST 18. Juulil (me ümardada aega kuni 03:00 mugavuse), mille hind Uusehitise umbes $ 619 (3 ​​PM), nii et me kasutame seda aega (ümardatud aeg 15:00) kui lähtepunkt pärast muutus nii tehingute maht ja hind, mis tuli tänu Dell uudised. Veidi üle tunni ja poole pärast PCMag teatatud uudistes, kell 16:00 EST oli hüppeline osta mahtu ja seega hinna tõusu. Tipp tõusu esines 17:00 EST ja hind oli umbes $ 633 lõpuks lisandus, kell 19:00 EST. Niisiis, kella 03:00 ja 07:00 EST on Bitcoin hind kasvas 2,26%! Võime julgelt väita, et see kasv Bitcoin hind tuli otsese vastuse Dell väljakuulutamist, sest hüppeline osta maht juhtus täpselt 98 minutit pärast PCMag postitatud oma artiklis-mis on kasutatud siin lähtepunktiks kõigile katvus Dell väljakuulutamist samuti lähtepunktiks uudised lööb Bitcoin subreddit; aruanded väga hästi võinud asfalteeritud varem kui PCMag tõve vastu, mis toodaks väike erinevus protsenti tõusu, mis oli märgitud siin. Kuid see erinevus ei vabasta asjaolu, et hind ei hüpata $ 630S niipea, kui uudis oli piisavalt aega, et ringlevad Bitcoin kogukonnas.

Miks oli Bitcoin Hind Vastus Uudised nii väike?

Võib väita, et see muutus Bitcoin hind ei tulnud tulemusena Dell väljakuulutamist, kuid oli vaid toote normaalse kauplemise, sest hind ei liigu kaugemale külili vahemikus, mis on kestnud ajast Siiditee oksjon. Vastuseks sellele väitele, ma pean ütlema, et kuigi see ei ole täielikult murda külili trend, Dell väljakuulutamist on võimalik määrata uus ajutine hind korrusel jooksul külili trend, muutes sellega rohkem aeglaselt liikuv tõusutendents. Teen seda avaldust, sest ma usun, et on piisavalt tõendeid selle kohta, et turul tõepoolest oli otsene vastus uudised ja Bitcoin hind on püsinud või üle $ 620 kuna väljakuulutamist levikuga Bitcoin kogukonna väheseid tilka allpool $ 620, mis tagasi peaaegu kohe.

Siiski ei saa eitada, et 2,26% suurenemist Bitcoin hind on suuresti ebaoluline vaadates suur hinnakõikumine, mis on toimunud Bitcoin lühikese eluea. Lisaks, kuna BitBeat post märkida, viimastel uudiseid, et ma ise kaaluks "suur" on olnud suhteliselt väike mõju Bitcoin hind võrreldes ajaloolise hinnaliikumisi. Dish Network announcementonly toodetud $ 40 hinnatõusu EBA aruande toonud vaid $ 10 vähenemine ja Expedia väljakuulutamist ei olnud märgatav, suunamata mõju Bitcoin hind üldse. (Me ei saa siiski öelda, et see ei mõjutanud hindu eespool nimetatud põhjustel, see võib olla ei olnud suunatud mõju, kuid see mõjutas hindu niipalju kui see aitas kaasa usalduse Bitcoin ja seeläbi vähendades hinna volatiilsus).

See ei tohiks järeldada, kuigi, et uudis on, millel vähem ja vähem mõju Bitcoin hind. Mida ma arvan võiks juhtuda, kauaoodatud nivelleerumist hinna volatiilsust. Ma ütlen seda, sest järjest väiksemaks suunamata mõju, et hiljutised suuremad uudised on võttes hinda. Me ei tohiks keskenduda vaid vähene ostmine maht, vaid pigem hiljutine langus ja lamedamad välja tehingute maht üldise:

Seega näeme, et inimesed ei ole ainult hoidudes ostmine, vaid et nad on hoidudes müüvad samuti. Teisisõnu, inimesed on plankaed oma bitcoins üha suureneva kiirusega. See hoardingshould ei loeta negativein vähimatki siiski. Inimesed on lihtsalt hoides oma mündid, sest nad ootavad hind olla palju suurem tulevikus siis on praegu. See plankaed hoiab Bitcoin hind kindlamaid lühiajalises perspektiivis tegemise lihtsamaks inimestele, kes veedavad bitcoins arvutada mündid "väärtus dollarites-järgult hindavatele pikemas ajalises kui vool suhteliselt suur, positiivne uudis arenguid Bitcoin kogukonna järk-järgult suureneb nõudlus ületab pakkumise osta. Seetõttu 2,2% kasvu Bitcoin hind vastuseks Dell börsiteade on oluline sündmus uutes tingimustes! Just nagu stock, liikumine mõne protsendi võrra võiks olla uus norm nii "suur" nihkeid hinnaga.

Kui see trend väikeste Bitcoin hind reaktsioonid suur uudiseid püsib, siis võiks tõenäoliselt näha väga hindade järkjärguline ronida, kuna tehingute maht jääb nii madal ja stabiilne. See on muidugi kuni arenguid makse tehnoloogia teha palju lihtsam kasutada Bitcoin kui valuuta mitte investeering sõiduki. Uued arengud, nagu Xapo deebetkaardiga, siluda õppimiskõver kaasatud kasutades Bitcoin ja teeb kogu rahasüsteem palju atraktiivsemaks kui valitsuse kontrolli all, fiat valuuta süsteem. Kui need tehnoloogiad on rafineeritud ja tegi usaldusväärne, ostes maht hõljumine koos Bitcoin hind. Aga nüüd, võime lihtsalt olema rahul väike kasvust Bitcoin hind.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Mündi tule kaudu iMessage

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele