Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart | Estonian.lamareschale.org

Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart

Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart

Viimastel päevadel on olnud karm eest Xapo ettevõte, mis annab online Bitcoin rahakoti teenust. Nad on hiljuti manustatud pettumus levikuga nende Bitcoindebit kaardi. Kommuun on olnud põnevil ootuses Xapo on Bitcion deebetkaardi mitu kuud nüüd. Paar nädalat tagasi, alguses juulis firma saatis talle välja kõigile, kes olid registreerunud deebetkaardiga. Käesolevast e Xapo ütles, et nad hakkavad laevandus, kaartide poolt kuu lõpus. Samas, kui ettevõte alustas levikuga oma deebetkaardi eelmisel nädalal, vastuvõtt oli vähem kui entusiastlikud.

Xapo Bitcoin Deebetkaart Hype

Xapo Bitcoin deebetkaardi reklaamiti kui esimene, tõsi Bitcoin deebetkaardiga. Jah, seal on mitmeid erinevaid kaarte, mida saab koormatud bitcoins, kuid nad tegutsevad pigem ettemaksuga krediitkaardid. Xapo väitis, et nad oleks tuues midagi erinevat tabelit; nad teatas Bitcoin kaart, mis töötaks nagu tegelik deebetkaardiga. Kasutajad võivad luua online rahakott koos Xapo, mis toimiks isiku "pangakonto", võivad nad laadida oma rahakoti välja bitcoins ja kasutada deebetkaarti nagu sa oleks koos fiat deebetkaardiga. Kui inimene kasutada oma Bitcoin deebetkaardiga, kas veebilehel või pood, see töötaks nagu tavaline krediitkaarditehing. Niipea kui kaart oli kasutatud, Xapo oleks kontrollida Bitcoin rahakoti kaardiga seotud veendumaks, et see oli piisavalt vahendeid, saata bitcoins börsi, kus nad kohe ümber fiat valuuta ja siis fiat oleks paigutatud äri pangakontodele. Kaupmehed, see tehing oleks identne tavalise krediitkaardi tehing.

Xapo kaart töötab olemasoleva infrastruktuuri krediitkaardi firma, mis Xapo on hoolikalt anonüümsed. Kuna kaardi kasutab krediitkaardiga infrastruktuuri Bitcoin deebetkaardi kasutaja saaks kasutada nende bitcoins tasuda kaupade ja teenuste äri tunnustanud suuremad krediitkaardid, sõltumata sellest, kas nad aktsepteeritud Bitcoin.

Xapo lubas oma klientidele, et nende deebetkaardi oleks saadaval kõikides riikides, mis tekitas palju elevust Bitcoin kogukonnaga; ülemaailmselt saadaval Bitoin deebetkaardi tähendaks ajaloolise sündmuse kulgu digitaalse valuuta laialdast tunnustust ja kasutamist.

Väidetavalt parim reklaamitakse omadus Xapo on Bitcoin deebetkaardi oli tasude puudumine. Kasutades traditsioonilisi krediitkaardi kaasas hulgaliselt tasud töötlemise tasu, ATM tasud, valuuta konverteerimise tasu, kaardi asendamine tasud jne See Bitcoin deebetkaardi oleks ükski neist Ärritav teenustasusid. Ainus raha kliendile oleks panna oleks bitcoins mis lähevad Xapo rahakoti ja üks kord $ 15 eest tegelikult saada kaardi kliendile tarnimisel. Pärast seda, kasutades Xapo on Bitcoin deebetkaardi oleks täiesti tasu vaba.

Kuid asjad ei pan välja täpselt, kuidas Xapo lubas nad oleks. Tegelik levikuga deebetkaardid tõin kaks suurt pettumust, et välja firma arvesse kõige vihkas Bitcoin äri üleöö.

Esimene pettumus: Xapo Bitcoin Deebetkaart ei ole kättesaadav USA

Vaatamata lubadus, et Xapo Bitcoin deebetkaardi oleks kättesaadav kõigile Bitcoin kasutajad igas riigis, firma pettunud kogukonna poolt passiivselt teavitades neid, et klientidele, kes asuvad Ameerika Ühendriikide ei oleks võimalik saada deebetkaart. See tõrjutuse tuli šokk paljudele ameeriklastele, kes olid põnevil, et saada oma käed väga oodatud Bitcoin deebetkaardiga.

Mis tegelikult pettunud kogukonna kõige rohkem USA väljajätmine oli aga asjaolu, et see oli etteteatamata ja ootamatu. Xapo oli paljutõotav kuud, et nende deebetkaardid oleks kättesaadav kogu maailmas, mitte, et nad oleks kättesaadav kogu maailmas, välja arvatud Ameerika Ühendriikides. Ettevõte tegi ka mingit pingutust ennetavalt teavitada oma kliente nende võimetus laeva kaarte USA; Ameerika Bitcoin kogukonna teada, et nad ei oleks juurdepääsu Xapo kaardi, kui nad olid protsessi pannes oma tellimusi. Kinnitades oma tarneaadresside, American kasutajad olid teatanud, et deebetkaardi ei oleks olemas USAs tõttu finantseeskirjad, mis takistas Xapo laevanduse kaardid.

Teine pettumus: Xapo hinnakiri Bitcoin Deebetkaart tasud pärast

Paljutõotav et oleks Puudub

Nagu eespool mainitud, enimmüüdud punkti Xapo Bitcoin deebetkaardi et ei oleks töötlemise tasusid, vaid $ 15 eest osta tegelik kaardi. See on tasude puudumine, mida pidi tegema Xapo kaardi esimene tõeline Bitcoin deebetkaardiga. Traditsiooniline krediit- ja deebetkaarte on levinud tarbetu tasud, tehingute tegemise kallim kui nad peavad olema. Tasuline tasuta Bitcoin deebetkaardi jääks truuks peaaegu odav milline Bitcoin; nagu peer-to-peer tehingutes, mis vajavad vaid minimaalset kaevandaja tasu on Xapo deebetkaardi oleks peaaegu odav.

Aga see ei ole, kuidas asjad osutus kahjuks jaoks Bitcoin kogukonnas. Päev või kaks pärast ühenduse õppinud, et Xapo kaart ei oleks kättesaadavad klientidele põhineb Ameerika Ühendriigid, ettevõtte ajakohastanud oma lehele tasude kohta kohta KKK lehelt oma kodulehel. Nad postitatud pildi diagrammi, mis üksikasjalikult erinevate tasude, et oleks mida makstakse kasutajate Bitcoin deebetkaardiga. Nad kõik olid sama tasu, mis on seotud traditsiooniliste deebet- ja krediitkaartide-tegelikult diagrammi loetletud tasu tegelikult ei eksisteeri kõige regulaarselt kaarte. See graafik teavitatud kliente, et nad peavad maksma kuutasu lihtsalt võttes kaardi, olenemata sellest, kas nad tegelikult läbi kõik tehingud see.

Üks Reddit isegi märkis jultunud flip-flop on osa Xapo saates ekraanipilt KKK lehekülge, kus chart asus, ja kõrvuti selle ekraanipilt Wayback Machine leht, mis näitas Xapo KKK lehelt, kui ta lubas tasu vaba deebetkaardi:

Xapo reageerib Bitcoin ühenduse

Tänu nende kahe, suured pettumused, Xapo läks alates on populaarne Bitcoin äri, ümbritsetud hype nende deebetkaardiga, et vihatud ettevõtte peaaegu üleöö. Bitcoin subreddit oli täis inimesi süüdistab Xapo tõmmates "peibutusmüük" ja kommentaare inimestelt, kes teatasid, et nad oleksid ühenduse ettevõte, tühistades oma deebetkaardi tellimusi ja kõrvaldada kõik oma bitcoins oma Xapo rahakotis. Siis, püüdes päästa nägu, Xapo sirutas kogukonnas ja pakutakse selgitus avaldades avalduse oma ametlikus blogis.

Xapo selgitas, et tasu chart postitati oma KKK lehekülge sisalduvad tasud, mida ei saa vältida, kui tegemist krediitkaardi infrastruktuuri. Ettevõte väitis, et nad tegelikult ei tasu oma klientidele mingit tasu üldse väljaspool $ 15 hind kaardi, sealhulgas palju-vihkasin kuus kasutamise tasu. Xapo siis tagatakse ühenduse, et nad oleks tagastab kõik tasud, mis olid tahtmatult mida makstakse nende Bitcoin deebetkaardi kasutajatele.

Ettevõte kommenteeris ka nende võimetus saata oma kaardid Ameerika Ühendriigid. Nad selgitasid, et seistes rahalist seaduste US takistanud neid laevandus oma Bitcoin deebetkaardi US posti aadresse. Nad teatasid ka klientidele, et neil ei oleks võimalik saata kaarte India tõttu piiravad finantseeskirjad. Xapo siis hoiatanud ühenduse, et teised riigid võivad kaotada juurdepääsu deebetkaardid, sõltuvalt sellest, kuidas rahaliste seadusi nendes riikides aja jooksul muutuda.

Täielik blogipostituse leiate siit.

Tähtsus Bitcoin deebetkaardid

 

Läiketa Bitcoin deebetkaardi levikuga oli väga pettumuse Bitcoin kogukonna tõttu advancementthat nagu deebetkaardi tähendab. Verstapost iga uue tehnoloogia on kui ta jõuab etappi, kus see muutub lihtne kõik, keskmine inimene kasutada. Bitcoin deebetkaardi tooks, et vaja kasutusmugavus, et tõstaks peavoolu vastu.

Mis deebetkaardiga, üksikisikud võivad kasutada Bitcoin asemel fiat ilma tõesti märgata mingit vahet. Plus, kui Bitcoin vastu kasvab, seal oleks vähenenud vajadus ettevõtete teisendada oma bitcoins Fiat et nad saaksid maksta kulud. Deebetkaart kannustaks kasvu vastu, tuues maailma lähemale kus Bitcoin saab kasutada universaalselt. Kui Bitcoin on lihtne kasutada, sest see võib kulutada deebetkaardiga, siis rohkem inimesi nõuaks makstakse bitcoins. Kuna paljud inimesed ei ole valuuta va Bitcoin, ettevõtete sunnitud, nende tulunduslikkusega, vastu digitaalse valuuta, tarnijate nende ettevõtete oleks vastu Bitcoin ja nii edasi, kuni Bitcoin muutub rahasüsteemi valik.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Mainstream 1. osast: Šveitsi Bitcoini uurimuslik raamat

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin? Lihtne (kuid põhjalik) seletus

Post Bitcoin

Bitcoini läbimurre kütab Võimalikke tulevasi platvorme 1. osa

Post Bitcoin

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?