Nõu tunnistab Bitcoini kaudu Coinbasei | Estonian.lamareschale.org

Nõu tunnistab Bitcoini kaudu Coinbasei

Nõu tunnistab Bitcoini kaudu Coinbasei

Dish Network on Ameerika satelliittelevisiooni teenusepakkuja sarnane DirecTV, Ameerika Ühendriigid. Käivitamine EchoStars "esimene satelliit 1995. Aasta lõpus tähistas kasutamine Dish Networks tarbija brändi nimi EchoStar. See käivitada luua võime EchoStar anda tellimus televisiooni survices ja organisatsioon on käivitanud mitmeid satelliite alates. Ametlikult alustas aastal 1996, see läks pakkuda mitmeid uuendusi televisiooni valdkonnas. Ettevõte tegi sõltumatu EchoStar selle "emaettevõtte 2008. Aasta alguses Vaatamata Dish võrgustik lahkumist EchoStar jääb peamiselt pakkuja tehnoloogia Dish.

1999 nägi Dish vabastades esimese HDTV-tuuner võimaldab ettepanekud, et ületas lubatud norme. Aastal 2011, äriühing ostis kiiresti vähenemas Blockbuster organisatsioon. Ettevõte kavatseb olla võimas jõud innovaatiliste tehnoloogiate, keskendudes uue mobiili rakendusi. See on arenenud populaarsust sisserändajate kogukonnas ja muud nišše, selle "pühendumist pakkuda välismaa ringhääling, olles samas ka satelliittelevisiooni, internet, interaktiivse televisiooni ja tasuliste teleprogrammide teenuste. Ettevõte pakub teenust üle 14000000 tellijatele alates kvartalis kolm 2013.

Nõustumine Bitcoin

Bitcoincommunity on pikisilmi oodanud suur ringhäälinguorganisatsiooni vastu Bitcoin makseid. Netflix, peetakse progressiivne meelelahutus osutaja, oli oodatud kandidaat. Järsk koostööd Dish ja Coinbase oli ootamatu. 29. Mai 2014 nägi väljakuulutamist Coinbase olles Bitcoin tasumise töötleja Dish, samaaegselt teada Dish nõustumist cryptocurrency.

Dish ja endine Blockbuster on spekuleerinud, et on nurka turul mikro maksemudel kavandatud müüa sisu. Ühendades maksa-vaade süsteemi arendatakse koos Bitcoin ja Dishs "traditsioon interaktiivse televisiooni, uue stiili sisu saab striimitakse läbi televisiooni. See annaks Dish uskumatu konkurentsieelise võrreldav ootamatu tõus Netflix eelmistel aastatel.

Ametlik teadaannet Coinbase kodulehel väidab lühidalt,

Meil on hea meel teatada, et Nõu aktsepteerib Bitcoin ja on valinud Coinbase nende Bitcoin tasumise töötleja. Nõu teatas täna nad on suurim ettevõte ja esimene tellimus mudeli tasulise televisiooniteenuse osutaja vastu Bitcoin, märgistus suur samm edasi hoogustumisest kliendid maksavad ettevõtted Bitcoin asju me teeme iga päev, nagu vaadates premium TV. Meil on hea meel töötada koos Dish meeskond, et teenida oma praegustele ja uutele tellijatele koos Coinbase nende lihtne kasutada Bitcoin tehingu platvormi.

Mõju Bitcoin Economy

Spekulatsioonid, et hüpata Bitcoini hind on seotud selle viimase aja areng. Bitcoin on tõusnud hind ligi kakssada dollarit viimase kuu jooksul ja pärast hiljutist teadaannet Dish kalle on jätkuvalt mööda sama rada. Kasvav aktsepteerimise Bitcoin massid õhutavad investeering suur mitme miljoni või isegi mitme miljardi dollari organisatsioonid. See toob kaasa rohkem lapsendajate need omavad Bitcoin tõsta müüa hinnaga, ja üldine hind tõuseb. Bitcoin muutub tugevamaks, põhjustades rohkem huvi, mis omakorda tugevdab see veelgi. See on tsükli spiraalse arvesse normaliseerumine ja aktsepteerimise cryptocurrencies arvesse ülemaailmse majanduse vallas.

Kolmandas kvartalis tähistab Dishs aktsepteerimine Bitcoinfor oma tellimus televisiooni mudeli järgi. Dish on suurim ettevõte integreerida Bitcoin, tema "kogutulust ulatudes $ 13900000000 seisuga kvartalis kolm 2013. 34000 töötajat töötavad Dish kahtlemata mõjutab see otsus. Nii nagu ülejääk, internetikauplus põhineb Utah, esitab töötaja võimalus saada osa nende palk Bitcoin on oodata Dish esitab sarnaseid võimalusi. Ettevõte võib isegi pakkuda stiimul valida Bitcoin, näiteks suurendades nende kõigi palk väärt seda. See võimaldaks Dish töötajad oma arveid maksta oma televisiooni pakkuja on suhteliselt lihtne.

Nr ümberarvestamisel dollarit, või mis tahes muu fiat, oleks vajalik nende tehingute sooritamiseks. Instant maksete võimaldaks arve tasakaalu tuleb lahendada kiiresti, ilma palju vaeva televisiooni teenuse pakkujad on kurikuulus. Tasu saanud Bitcoini läbi nende stiimulid majanduse tugevdamiseks ja töötajad harjunud pöörates Dish arveid sel viisil oleks rohkem valmis osta muid asju kasutades Bitcoin. Bitcoin hakkab muutuma sõltumatu fiat ja võtab ise oma majanduslik tähtsus kui õigustatud valuuta silmis tuhandeid läbi selle arengut.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Tim Draper võidab Silk Road oksjonil

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Mainstream Bitcoin 2. osa: Academia ja Laymen

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Delli mõju Bitcoini hinnale

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Price report

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Bitcoin ajakirjanikud # 2: tahtluse mõju bitcoini omandi eetikale

Post Bitcoin

Vastus Professor Bitcornile: I Wager 1 Bitcoin, et olete valesti