Kaitseministeerium leiab, et Bitcoini potentsiaalne terrorirünnak | Estonian.lamareschale.org

Kaitseministeerium leiab, et Bitcoini potentsiaalne terrorirünnak

Kaitseministeerium leiab, et Bitcoini potentsiaalne terrorirünnak

Hiljuti uudised selgunud, et Ameerika Ühendriikide Kaitseministeerium õpivad Bitcoin koos mitmesuguste teiste tehnoloogiate, potentsiaalsete terroristide eest. DoD mured, et Bitcoin võimaldab terroristide tegevusest toimub lihtsalt ja salaja, sest kiirus ja anonüümsus Bitcoin. Kuigi võib esineda õigustust Nende eelduste tõttu edu Deep Web narkoturul, Silk Road, on hirm terrorismi tegelikult peamine põhjus selle uue uurimise Bitcoin?

Kas Bitcoin seaduslik? Muidugi. Kuid Bitcoin Kasutajad sihitakse

Mida see uus uurimine öelda Bitcoin kasutajatele? See uudis võiks tõlgendada nii, et Department of Defense kahtlustab, kes kasutavad digitaalseid valuuta on terrorist. Kuna Bitcoin on vaid üks paljudest tehnoloogiatest selles uurimise võiks DoD olla kahtlustav kõigile, kes kasutavad kõik need tehnoloogiad? See mõju meenutab föderaalvalitsuse tulihingeline kaitse NSA luurad programmide ja oma nördimust Edward Snowden ja tema avalikustamine klassifitseeritud NSA dokumente. Poliitikud mõlemad pooled tervitasid NSA tegevuse kaitstes Ameerika huvide terroristid. Kuid enamik National Security Agency on luurad tehti Ameerika kodanikud.

Kui meie valitsus esialgu kinnitas meile, et nad ainult kogutud teabe terrorismis kahtlustatavate, kuid siis Snowden on lekked koos ülestunnistusi NSA ise ütles meile, et NSA olnud läbi põhjendamatu luurad toiminguid süütu Ameerika kodanikud mitu aastat, et oleks ütle meile, et NSA eeldada, et kõik ameeriklased olid potentsiaalsed terroristid. Nüüd Department of Defense võiks teha sama asja Bitcoin, sõltumata seaduslikkuse Bitcoin ise.

Nii nagu on olemas eeldused, et NSA seireprogrammi võib kasutada panema suuri poliitilisi erimeelsusi, võib see olla võimalik, et DoD kavatseb selle uurimise kasutada vahendina hirmutamise mitte lõpetada terrorismi, kuid mitte soodustada kasutamine Bitcoin üldse?

Bitcoin on turvaline ja seaduslik, kuid on oht, et valitsuse väljaantud raha

Nagu cryptocurrencies võita populaarsust, on võimalik, et nõudlus traditsioonilise valitsuse kontrolli raha väheneb. Vähenemine nõudlus valitsuse raha on väga halb valitsus. Detsentraliseeritud valuuta on potentsiaali nälga riik kui peamine allikas riigi ostujõud tuleneb tema võimet monopoliseerida rahasüsteemi sundides seadusliku maksevahendina seadused oma teemasid. Oma kodanike sunnitud aktsepteerima oma paberraha, valitsus võib paisutada rahapakkumine lõpmata maksma, mida tahab. See piiramatu inflatsiooni põhjustab majandustsüklite, julgustab kõigi sõda, ja algatab tohutu rikkuse ümberjaotamise, mis rikastab väike vähemus inimeste kulul enamus elanikkonnast. Tsentraliseerimine raha on ülim sõiduki valitsuse laienemine, mis võiks väga hästi viia türannia. Oht kaotada kõige võimsam ahela, mis seob valitsus oma teemasid on palju kohutavam riigile kui mingit ohtu välismaiste terrorism.

Bitcoin muutub, et see pea. See on juriidiline alternatiiv valitsuse valuutade, ja see on detsentraliseeritud iseloomuga, samuti piiratud koguses loodud kaevandamise, kummutab selle kohta, kuidas käibevaluutasid käideldakse. Bitcoin on ikka seaduslik, ja ikka veel olemas, lihtsalt sellepärast, et maailma valitsused eirata seda, kuni see kasvas piisavalt võimas, et see ei saa lömastas nii kergesti. Detsentraliseeritud võrgu levib liiga laialt sel hetkel.

Mis tähendab see Bitcoin tulevik ja Bitcoin maksumusest?

Loodetavasti see ei mõjuta Bitcoin üldise aktsepteerimise üldse. Kuna tehnoloogia blockchain, see on peaaegu võimatu jälgida Bitcoin tehingute tagasi algse pooled, et tegeleb mingil vahetada. Nii oleks vaja ebamugavasse järelevalve taseme ja kulude eest tabada osalejad ühe tehinguga. Department of Defense oleks saada sisuliselt mingit kasu ei lennukisse selline programm, vaatamata valitsuse armastus pillava. Lisaks projektide nagu Dark Walletand Dark Turg suurendab anonüümsust Bitcoin tehinguid.

Võimalikku mõju Bitcoin on monumentaalne. Kuigi peetakse paljude midagi enamat kui lahe eksperiment krüptograafia, Bitcoin on potentsiaali täielikult asendada süsteemi rõhumine, mis on keskpanga kontrolli rahapakkumist. Föderaalvalitsus teab seda ja see on karta seda võimalust. Piiramine valuuta summa Bitcoin, mida saab minedaccording et Bitcoin core protokolli oleks täiesti lämmatada nende võimet manipuleerida üksikisiku heaolu.

See uus Julgeb piirates Bitcoin on võimalik järjekordne katse hävitada oma anonüümsust ja viia see alla föderaalse kontrolli. Valitsus võib üritada mängida hirm Ameerika kodanike tuua digitaalse valuuta alla, kuid see on nurjumisele. Selles autori arvates on see katse tõenäoliselt saavutada vaid raiskav valitsuse kulutuste ja suurenenud teadlikkus olemasolu Bitcoin, mis toob kaasa suurenenud aktsepteerimist Bitcoin kui maksevahendina. Siis, kui käibevaluutasid lahene ühend inflatsiooni, kuid Bitcoin on minedat ühtlaselt vähendades, tabelite hakkab pöörduda.

On raske otsustada, milline Käesoleva uurimistöö on selliste piiratud teavet, kuid lai ulatus on mõnevõrra murettekitav. Parimal juhul on see, et see on lihtsalt aja raiskamine ja raha, mis on piisavalt halb ta enda. Halvimal juhul on see, et see on seotud mõne suurema ulatusega projekti, jätkates viimastel muster, kasutades "terrorism" ettekäändena erosiooni privaatsust ja vabadust.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Bitcoin Hinnatõus ja Miks Sa ei peaks hoolt kandma

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Bitcoin kui kaubaartikkel: maksustamisluba?

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

FATF: Bitcoin on positiivne, kuid valitsustele ohtlik