Euroopa Keskpanga juhatuse liige on Bitcoini vastu | Estonian.lamareschale.org

Euroopa Keskpanga juhatuse liige on Bitcoini vastu

Euroopa Keskpanga juhatuse liige on Bitcoini vastu

Yves Mersch liige Euroopa Keskpanga juhatuse on avalikult rääkinud peale Bitcoin, esitades selle volatiilsuse puudumine laialdane vastuvõtmine ja detsentraliseerimise põhjused, miks Bitcoin ei ole elujõuline rahasüsteemi asendada valitsuse kontrolli all, fiat raha süsteemid. Loomulikult Mersch väidab, et ainus viis saavutada jätkusuutlik majanduskasv on kasutada Euro ametlik valuuta Euroopa Liidu, mitte kasutades mis tahes vormis detsentraliseeritud või mida Mersch kutsub "kohalik" valuutades. Ta läks isegi nii kaugele, et väita, et kasutada "kohalik" valuutade erinevates Euroopa piirkondades isegi peatunud majanduskasv.

Mersch kohta Bitcoin volatiilsuse:

"Kuid kahjum valuutakursi muutustest kiiresti olematuks seda eelist. Näiteks Bitcoin vahetuskurss, määrab pakkumise ja nõudluse, vajus alates € 170 kuni € 70 2013. Aasta aprillis pärast Bitcoin vahetada ajutiselt peatatud kauplemise ja vallandas paanika müük. "

On puudumine vastuvõtmise:

"Kogu maailmas on ilmselt maksimaalselt kahe miljoni Bitcoin kasutajatele ja ainult paar tuhat ettevõtetel ja teenusepakkujatel, kes võtavad bitcoins. Seetõttu bitcoins on samuti viidatud kui "piirkondliku valuuta internetis."

Detsentraliseerimist:

"Lisaks hinnalangusele toimus pärast häkkerite, kui Bitcoins varastati korduvalt. See juhtus hiljuti veebruaris 2014 viinud likvideerimise Mt. GOX. Kuna Bitcoin kauplemise platvormidel ei ole reguleeritud, 100% kaod on ka võimalik. Puudumine selge õiguslik raamistik viib ka märkimisväärset õiguslikku ebakindlust seas Bitcoin kasutajad. Kuigi huvitatud osapooled võivad väga kergesti alla taotluse Bitcoin nad ei mõista, kuidas see maksesüsteem toimib täpselt ega neid varitsevaid ohte kui seda kasutada. "

Mersch on muidugi tehtud mõned kõige elementaarsemaid vigu seoses Bitcoin tema kriitika vastu. Esiteks, mis puudutab Bitcoin volatiilsus on järske hinnakõikumisi hinnast Bitcoin ei ole mingil moel omane või füüsiline iseloomulik see krüpto-valuutas. Selle põhjuseks praeguse volatiilsuse on selle puudumine vastuvõtmine, teine ​​probleem viidatud Mersch oma rünnaku Bitcoin- arutame seda probleemi hiljem. Ja ilmselt vähene aktsepteerimine ka ei ole omane või füüsiline iseloomulik Bitcoin. Peamine tegur hoides Bitcoin alates on laialdaselt tunnustatud kui rahasüsteemi asendada praegune keskpankade süsteemi on lihtne asjaolu, et Bitcoin on veel lapsekingades. Mersch on võrreldes 5-aastane rahasüsteemi süsteemi keskpangandusvaldkonnas ja fiat raha, mis on üle sajandi ajalugu varundamist. On selge, et see võtab aega Bitcoin või mis tahes krüpto-valuuta, et saada nii laialt kui Euro või dollar. Kuid nagu Bitcoin ei muutunud laialdaselt aktsepteeritud volatiilsus Bitcoin väheneb. Praegu üks suur tehing võib oluliselt muuta hind Bitcoin. Kui see jõuab punkti laialdane vastuvõtmine, aga see kaubelda nagu mis tahes muu fiat valuuta. Tegelikult Bitcoin ostujõud on stabiilsem kui fiat valuuta.

See toob meid teise argumendi, et Yves Mersch vastu tehtud Bitcoin: selle puudumine vastuvõtmise. Nagu eespool mainitud, see vähene aktsepteerimine ei ole omane iseloomulik Bitcoin. Puudumine laialdane vastuvõtmine pärineb lihtne asjaolu, et see on väga uus rahasüsteem. Tegelikult rohkem merchants- nii online ja füüsilise stores- nõustute Bitcoin makse iga päev. Lisaks uute tehnoloogiate töötatakse võimaldada Bitcoin kasutajatel payin Bitcoin kauplustes, mis ei ole isegi nõustuda Bitcoin. Need tehnoloogilised arengud muudab palju lihtsam kasutada Bitcoin kui maksevahend, mistõttu on tõenäolisem inimestel hakata kasutama seda sellisena, mis kaasneb paratamatult rohkem äri nõustudes Bitcoin maksmiseks. Argument, et Bitcoin ei ole elujõuline maksevahendina sest puuduvad aktsepteerimise on täiesti väär ja ebaloogiline. Ainus viis seda saab laialt kasutuses on, et inimesed tegelikult nõustuda. Kui te keelduda isegi katsetada, ja julgustada teisi eemale see, siis muidugi see ei muutunud laialdaselt aktsepteeritud. Õnneks on üha rohkem inimesi, kes on hakanud vastu Bitcoin nende alternatiivsete rahasüsteem ja eirad neid väiteid puhtalt egoistlik valitsused.

Lõpuks Mersch väidavad, et Bitcoin on ohtlik, kuna see ei reguleerita. Sellepärast dereguleerimine, Mersch ütleb, et "100% kahju on... Võimalik." Jah, nad on! Ja see on väga hea! Ilma turvavõrk, ilma et keegi kautsjoni teid ära, sa pead tegelikult olla tark, kuidas sa hakkama oma bitcoins. Püstitada süsteemi suhelda kahjud tehtud Bitcoin turul paratamatult moraalselt ohustada; inimesed on metsikult hoolimatu ja viska oma raha mis tahes arvu krüptopulk valuuta seotud projektide ilma õppimise ja uurib neid ettevaatlikult. Kui valitsus läheb mind hädast välja, kui ma kaotan oma raha, siis miks peaks ma hoolin kaotada oma raha? Regulatsiooni puudumine on põhjus Bitcoin plahvatust populaarsus iga määrus oleks kas aeglane Bitcoin kasvu või selle täielikult kaotada. Risk ja ebakindlust moodustavad sisuliselt vabaturu innovatsiooni ja kasvu, samas reguleerimise ja sunnitud "ohutuse" toota majandusseisaku ja regressiooni. Detsentraliseerimine ei ole viga on Bitcoin. Detsentraliseerimine on ainus põhjus Bitcoin olemasolu.

Yves Mersch ei ole ilmselgelt reaalne arusaam vabaturu või Rahateooria, mis on irooniline, arvestades asjaolu, et ta teenib juhatuse Euroopa Keskpank. Väidete Mersch vastu Bitcoin vaid tugevdab veelgi valusalt ilmne, et ükski tsentraliseeritud rahapoliitika institutsiooni toota majanduskasvu parem kui vaba mängu turul. Tegelikult keskpangad tavaliselt teevad asja hullemaks; näeme seda reaalsust, kui saame täielikult aru suurusjärgu rahalise disasterthat keskpangad on meid üles. Bitcoin loodi muuta need tsentraliseeritud institutsioonide asjakohatu. Asjaolu, et keskpangad kardavad neid on väga hea märk. Kui Mersch ütleb, et Bitcoin on halb majanduskasv, ta tähendab, et Bitcoin ähvardab vägivaldse monopoli, et Euroopa Liit on üle Euroopa majanduse ja ta kardab kaotada oma töö ja tema võimu.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Saate osta passi Bitcoiniga

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

Minu esimene Bitcoin: anekdoot vabatahtliku vahetuse kohta

Post Bitcoin

Mündi tule kaudu iMessage

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!