Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin | Estonian.lamareschale.org

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Expedia Nüüd aktsepteerib Bitcoin

Expedia, online reisi broneerimise teenust, teatas hommikul kolmapäev 11 juuli, 2014, et see hakkab nõustudes Bitcoinas maksevahendina. Expedia on esimene suur reisiteenuse vastu Bitcoin kui maksevahend. Ettevõte ütles, et see hakkaks välja väike oma võimalusi nõustudes Bitcoin maksed, tuues Bitcoin ainult hotellid praegu. Kui piisavalt inimesi kasutab Bitcoin maksma hotellibroneeringutele, siis Expedia ütleb, et nad hakkavad laiendab oma vastuvõtmise teistele liinidele, teenuste, nagu püsikiiruse ja lennupiletite. Kliendid saavad maksta oma hotellide Bitcoin peale kassas; Bitcoin maksevalikut pannakse kõrvuti teiste erinevate makseviiside nagu krediitkaardid ja Paypal. Expedia on saanud makseid Bitpay, mis võtab bitcoins saanud ja kohe muuta oma dollarit. Michael Gulmann selgitas, et see instant muundamise ei olnud "avalduse Bitcoin, pro või con", kuid et kohe Üleminekul bitcoins dollarit on vaikimisi meetod Bitpay maksesüsteemi.

"Kliendid lihtsalt näitavad Bitcoin nende makseviis ja järgige neid samme, et ohutult ja turvaliselt täita iga tehingu."

Expedia on seni viimane nimi kasvav nimekiri laajakaistamodeemit mis aktsepteerivad Bitcoin makse oma kaupu ja teenuseid. Reisibüroo nüüd liituda meeldib ülejääk, Elon Musk, Dish Network, Euro Pacific Väärismetallid ja Virgin Galactic esirinnas kiiresti laieneva Bitcoin majandusele.

Expedia ei ole väike firma kas. Nende väljakuulutamist võtta vastu makseid Bitcoin on oluline samm, mis toob veelgi legitiimsuse Bitcoin kogukonnas. Online broneerimine selts on turul lagi $ 9750000000 ja teatas $ 1,2 miljardit tulu viimases kvartalis. Lisaks Expedia broneeritud 146 miljoni ööde alles eelmisel aastal. On selge, Expedia on suur mängija turismile. Asjaolu, et nad nüüd vastu võtta Bitcoin on monumentaalne. Kuigi ei olnud kohe naastrehvid hindade pärast väljakuulutamist nagu oli Dish Network, Expedia otsusest aktsepteerida Bitcoin toimib jätkamine voo hea uudis Bitcoin kogukond, mis toovad kaasa pideva kasvu ostujõudu Bitcoin. On tõenäoline, et Expedia otsus ei too kaasa suure hüppe hind Bitcoin, kuni ettevõte tegelikult rakendab Bitcoin maksesüsteemi kogu oma võrgu hotellid. Siis, kui see osutub tulus, laienemine Bitcoin makse võrgu Expedia teised teenuse read toob suure tõusu väärtus Bitcoin.

Me tulevad lähemale ja lähemale realiseerimise detsentraliseeritud majandusele. Iga päev rohkem ja rohkem ettevõtteid, nagu Expedia ja Dish Network, nõustute Bitcoin makse oma teenuste eest. Kasutamine Bitcoin poolt elanikkonnale, tarbijad, ainult kasvab, kuna rohkem äri vastu Bitcoin. See levib teadlikkust krüptopulk valuuta muudab üha kasvav threatto tsentraliseeritud rahasüsteemi kontrolli tohutu bürokraatlik valitsused ja need korrumpeerunud institutsioonid scramblingto hoida inimesi eemal Bitcoin. Aga tundub, nagu oleks inimesed ei kuula nende valitsused või keskpangad, mis hävitab väärtust oma raha eest.

Potentsiaali Bitcoin rahastatud reisi sätestatud Expedia heakskiitmise teel Bitcoin koos Föderatsioon St. Kitts ja Nevis "acceptanceof Bitcoin makse nende Investeerimisühingule kodanikuhariduse programmi seadistab algstaadiumis tulevikus detsentraliseeritud turumajandusele. Need kaks arengule on võimalik reisida üle piiri passi, hotellituppa ja potentsiaalselt lennupileti, kõik ostetud ilma valitsuse kontrolli eest. Travel muutub anonüümseks kui kunagi varem; Varsti ei valitsus suudab jälgida tegevust oma kodanikele. See kaotus isikute kontrollimine ja rahakotid inimesi kaotab valitsused sisuliselt kasutu, ja ajastu vaba ühiskonna saab juhatas sisse.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?

Post Bitcoin

Nõu satelliittelevisiooni alustamiseks Bitcoini vastuvõtmisega septembri lõpuks

Post Bitcoin

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Post Bitcoin

Lugu välja töötada: USMSi ja FTC Raidi kuulutused Butterfly Labsist

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis