Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku | Estonian.lamareschale.org

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku

Sel hetkel USA Föderaalreserv on teadlikud Bitcoin, sealhulgas kõik oma plussid ja miinused. Föderaalne nõuandekomisjon, mis konsulteerib regulaarselt kuratooriumi Föderaalreservi toimunud koosolekul 9. Mail, kus panganduses esindajad arutasid, kas Bitcoin ohustab traditsioonilise finantssüsteemi ja tavatarbijatele.

Otsus: Bitcoin on potentsiaalselt ohtlik ainult inimestele, kes seda osta, kuid kuna need riskid on aja jooksul digitaalse valuuta võiks oluliselt muuta maailma rahanduse paremaks.

Esiteks FAC on reportnotes et "Bitcoin on nascency muudab uudishimu kui oht" ja see moodustab ainult "osa tänapäeva globaalses fondi voolab." Teisisõnu, Bitcoin on alles noorukieas etapid rohke kasvuruumi. Tegelikult FAC näeb võimalust Bitcoin võttes suur mõju pikemas perspektiivis "võrgu ise puhastab ja vastuvõtmine suureneb, vajavad traditsioonilise makse töötlejatele kohaneda ja reageerida."

Bitcoin Võimaldab Greater finantsalase kaasamise

Välisasjade istungil aruandes loetletakse mitmed Bitcoin populaarseimas eeliseid, sealhulgas madalam tehingutasud kaupmeestele kui krediitkaarte. Lisaks märgitakse raportis, et digitaalse valuuta "võimaldab odavaid rahvusvahelisi ülekandmiseks arengumaade ja arenenud maailma" unbanked, "laieneda finantsalast kaasamist." Sisuliselt FAC tunnistades, et enamik inimesi Maal ei ole juurdepääsu pank, ja et Bitcoin võiks anda neile rohkem võimu üle oma raha.

Föderaalreserv isegi näeb stsenaarium, kus traditsioonilised pangad liituda cryptocurrency lõbus ja "osaleda üha Bitcoin fondi voolab," idee, et toetab asjaolu, et rohkem inimesi kasutab kontod mitmes valuutas. Tundub, et Fed näeb iseenesest midagi halba tegelevad finantsasutuste cryptocurrency.

Bitcoin Lacks tarbijakaitsekomisjoni

Bitcoin suurim viga, vastavalt FAC aruande, on oht, et see tekitab tarbijatele, kes ostavad digitaalse valuuta. See risk on peamiselt, et Bitcoin on väga vastuvõtlikud varguse, probleem võimendab tagatiseta taskud ja ebausaldusväärne vahetamist nagu Mt. GOX.

Kuid Fed soovitab mõned lahendused. "Juhendatud riskijuhtimise Bitcoin vahetus" tagaks nende maksevõime ja täiendavaid tingimusi võib nõuda, et vahetuste investeerida korral küberjulgeoleku meetmed, et vältida häkkimise. Need jõupingutused oleks teoreetiliselt takistada teise Mt. GOX tekkimist tulevikus.

Bitcoin Kas kuritegelikul

Teine suur probleem on FAC aruanne on rampancy ebaseaduslike tehingute et Bitcoin võimaldab Dark Net. Föderaalreserv, olles lähedane liitlane USA valitsus, on loomulik huvi takistada kurjategijatel jalgealuse mingit erilist finantssüsteemi.

Kuid Fed tunnistab, et ebaseaduslike rakendused ei ole vaikimisi kasutamise Bitcoin ja et valitsus valuutade ja väärismetallide kaupade kasutatakse ka kuritegu. Raportis märgitakse, et Bitcoin praegune koguväärtus umbes $ 6 miljardit on tähtsusetu võrreldes maailma üldise musta turu, mis ulatub mitmesse triljoneid dollareid. Sisuliselt kuritegevus ei ole piisavalt suur põhjus Fed esile Bitcoin sihtmärgina.

Bitcoin on helge tulevik

Mure varguste ja kuritegevuse kõrvale, FAC raport on üldiselt positiivsed tuleviku Bitcoin ja selle võimalikke mõjusid. Nende hulka kuuluvad lähenemise arenenud ja ikka-arengumaades, ja mõju sunnib krediitkaardi ettevõtted kohanema madalam tehingutasud. Fed näeb neid muutusi positiivses suunas.

Üldiselt Federal nõuandva tundub vaadata Bitcoin nagu metsik noorukieas, mis vajab taltsutamine ja tähtaeg - kuid kui oma vigu on lahendatud, siis cryptocurrency võiks oluliselt parandada maailmamajanduses.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoinid bittide müntide vastu ja Bitcoin vastu bitti mündi vastu

Post Bitcoin

Uuring: Siiditee oli ravimite kaubanduse paradigma muutus

Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused