Miks me peame varuma pangakaarte | Estonian.lamareschale.org

Miks me peame varuma pangakaarte

Miks me peame varuma pangakaarte

Arvamusi selles artiklis on autori ja ei pruugi kajastada seisukohti Müntide Brief.

Meeskond UnSystem, loojad Dark Rahakott, hiljuti välja läbipaistvuse aruande, kus annetused lähevad. See ei ole eelarve, kuid see annab ligikaudse ülevaate. Esialgne push rahastamise osas anti detsembris 2013, nüüd meeskond usub, et nad on viimasel sirgel vabastada esimene täielik versioon Dark Rahakott, Dark Rahakott 1,0, lõpuks 2014.

Intitial arengu eelarve oli ligi 74 BTC aga areng võib olla kulukas. Optimaalne kogus on tõusnud üle saja kolmekümne bitcoins. Meeskond on saanud viiskümmend neli protsenti nende soovitud eelarve summas ligikaudu tehtud viiekümne üheksast Bitcoins ülejäänud.

Dark Walleti algkapitaliga on lõppemas

Eelarve kulutatud siiani üle kaheksa kuu töö läks 25,7% maksmisele arendajad, 13,1% esindatuse või meedia, 8,5% arvutiseadmete, 38,9% üldkulusid ja 13,6% pere toetust. See, koos teise kolmkümmend bitcoins kulutatud rahastamiseks Milan juhul kokku 103,7 bitcoins. Nelikümmend kaks millest tuli rahvahulk rahastamise ja 61,7 millest tuli isiklikud säästud arendajad.

Isiklik vahendeid saadud vahendite teenitud muu projektiga ja tume-turul kasumit.

Mida optimaalne eelarve Anna Dark Rahakott Team?

Raha saadi annetustest kulutatakse: Serverid 5,5 bitcoins. Serverid maksab 250 eurot kuus, kaheksa kuud selle ühtlustab umbes viis ja pool Bitcoins, arendajad rentida kuues kuu 30bitcoins. Juhtiv arendaja, esiotsa, üldine arendaja, süsteemi operatsioonide ja administraatoreid oleks kõik maksma 7,5 bitcoins kuus, 40 bitcoins kuni vabastamist koos teise 5 bitcoins Amir ja teise arendaja eelmise tööd.

See looks ka disaini eelarve 5,2 bitcoins, arendamise hack-lab töö-ruumi 11 bitcoins, Lab infrastruktuuri ja rajatisi hack-lab, mis maksab 10 bitcoins, sealhulgas torustiku, mööbel, voodipesu ja arvutitehnika, ellujäämise eelarve Amir Taaki väärt 4,4 bitcoins ja toidu kogu meeskond, internet, "maitsetaimed" ning isiklikele vajadustele, sealhulgas meditsiiniliste kõik lisada sellesse summa.

Lõpuks oleks luua kindlustuse puhver, kui optimaalne vahendite on täidetud, mis oleks lisaraha kõrvale hädaolukordades ja meelerahu, koos väikese osa antakse pereliikmetele ilma muu tulu. See oleks kokku 20 bitcoins.

Miks fondi Dark Rahakott?

UnSystem meeskond lubab, et ametlik esimene vabastamist annab hulk eeliseid. Maksuvaba kokkuhoid ladustamise lähedal kokku anonüümsust, mis võivad mõjuda väärtust tõsta Bitcoinby põhjendavad oma "funktsioon seadistatud, ühte toodet ilma tasud, avatud lähtekoodiga infrastruktuuri, ei müügi kasutaja andmed, ettemaksu tehingutasud, nähtav blockchain tehingute ja läbipaistev meeskonna eelarve, muuhulgas punkte, teha Dark Rahakott näiliselt väärt projekti rahastamiseks.

Bitcoin on käivitanud internetis uude wild-west. Must turgudel, mis on ilmunud online, nimelt Silk Road, loonud uue paragrahvi maailmamajanduses. Varem kättesaamatu, ebaseaduslik või tabu kaupade ja teenuste on nüüd saadaval peaaegu koheselt. Meedia teab Bitocin hõlbustamiseks paljundamine kahjulikest ainetest ja ebaseaduslike materjalide; Kuid võimalikku ulatub palju kaugemale, et.

Paljud valitsused on võtnud vabaduse tungida privaatsust ja ahistada teisitimõtlejate isegi paljud esimese maailma rahvaste, nime turvalisuse. See sekkumine eraellu, samas peaaegu universaalselt põlatud, on raske vastu panna. Valuuta ja maksete eriti näinud pikk ajalugu piiramise. Kasutamise kaudu Bitcoin ja tulekuga Dark Rahakott, uut tüüpi online vabaduse saavutamist.

Dark Rahakott püüab lahti valitsuse määrus raha, mis põhinevad seostades teatud bitcoins üksikisikutele. Complex krüpteerimise mehhanismid ja CoinJoin katse teha vahendite ligi jälitamatu. Dark Rahakott võib süüdata musta turu ja põhjustada palju suuremat, turvalisemaks ja paratamatult üldlevinud kasutamine teenustega sarnanevad Silk Road. Tõsi anonüümsust avab täiesti uue valikut kaubanduse võimalusi.

Dark Rahakott võimalikku mõju Bitcoin hind

Bitcoin pricehas potentsiaali tõusma tõttu Dark Rahakott. Läbi suurenenud mugavuse tase, üksikisikute huvitatud muidu kättesaamatu kaupade, teenuste või isegi ideid, saab nüüd turvaliselt juurde pääseda. Dark Rahakott, mida facilitatingtotally saladus tehingute tõenäoliselt tuua uusi kasutajaid darknet turgudel

Ja seega rohkem Bitcoin oleks vaja osta kütust selle uue uurimise, mis tõstaks hindu. Rohkem tähelepanu võiks laiendada kasutamine Dark rahakott ja luua tsükli, mis võib alatasa tõsta Bitcoin hind ja kasutamine.

Rahvusvahelisel turul, ilma konkreetsete määrus, võiks luua. Ekstra-õigusliku mikrokosmos võiks olemas igas internetiühendusega arvuti maailmas. Kõik riigi piire, maksu- ja legalities, võiks ületanud. Suvalised õiguse süsteemid oleks teater kevadel üles, avades ukse katsetamist palju majandus- ja õiguslike struktuuride. Inimesed mõttekaaslastega uskumused, kes ei suutnud tuvastada neid riiklikul tasemel võiks koguda Internetis ja rakendada olenemata õigussüsteemide nad soovida. Üksikisikud ei saanud kohustada üksteist kinni seaduste, luues täiesti tasuta turul. See on potentsiaali olla kõige demokraatlikum sfääri kunagi loodud.

Võite annetada meeskonna aadressil: 31oSGBBNrpCiENH3XMZpiP6GTC4tad4bMy

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kõik, mida sa kunagi tahtsid Bitcoini sularahaautomaatidest teada saada

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

Op-Ed: Me ei vaja Bitcoini alust

Post Bitcoin

Kipochi, Mpesa ja Bitcoini purustamine Ida-Aafrikas

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed Explained: BTCi EFGid

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Mündi tule kaudu iMessage

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoin Mining: algaja juhend