Milline on Bitcoini vahetuse roll tulevikus? | Estonian.lamareschale.org

Milline on Bitcoini vahetuse roll tulevikus?

Milline on Bitcoini vahetuse roll tulevikus?

Me kõik teame, mida krüpto-mündi vahetused on. Börsil, saate müüa oma fiat valuuta Bitcoin, või mis tahes muu krüpto-valuuta ja saate müüa oma krüpto-münte fiat. Mõned vahetus isegi võimaldab teil kaubelda krüpto jaoks krüpto; Näiteks saate kaubelda Bitcoin jaoks Dogecoin. Praegu on need vahetused on ainus viis, kuidas Bitcoin uustulnukad saada jalg ukse maailma krüptokaartide. On väga vähe summa töökohti, mis tegelikult maksma Bitcoin, kuid paljud inimesed pigem on Bitcoin kui fiat. Mida nad teevad? Nad lähevad börsil, nagu Bitstamp teha konto ja nad hakkavad osta bitcoins. Kuna vahetused on praegu peamine allikas juurdepääsu Bitcoin, vahetused on olulisel määral võimu ja mõju Bitcoin turgudel. Väärtus Bitcoin määrab suuresti ostmine ja müümine, mis toimub vahetust. Peamine kaup, mis on kurss Bitcoin on fiat valuuta; Selle asjaolu on üks põhjustest, miks Bitcoin on näiliselt lahutamatult seotud fiat. Lisaks, kuna Bitcoin on nii tihedalt seotud fiat, see ei ole veel võimalik pidada asendaja fiat raha.

Aga võimu ja mõju, mis on koondunud vahetus ei ole püsiv. Vahetused on nii palju mõju, sest Bitcoin ei ole veel laialdaselt tunnustatud kui maksevahendina. Aga see muutub, ja see muutub iga päev. Selles artiklis me pilk rolli Bitcoin vahetustest on tulevikus pärast Bitcoin on asendanud fiat näiteks ühise maksevahendina.

Bitcoin ja üleminek raha

Ühes previousarticle arutasime protsesside Bitcoin peab läbima, et saada raha kauba, ühise maksevahendina. Bitcoin peab minema läbi erinevate etappide enne kui seda saab seda saab realiseerida ühine maksevahendina.

Esiteks tuleb saada kurss sõltumatu selle otsene kasutamine väärtust. Kuigi on olnud palju arutelu selle üle, kas Bitcoin tegelikult oli otsene kasutamine raha enne, kui see sai maksevahendina, on selge, et seal pidi olema vähemalt mõned otsese kasutamise väärtus või muidu ta ei oleks saanud ühtegi vahetada raha. Paljud Bitcoin skeptikud ei usu, et on olemas otsene kasutamine raha Bitcoin ning väites, et nad tugineda Misesian regressiooni teoreemi tõestus, et Bitcoin ei saa kunagi saada raha. Kuid need kriitikud tunduvad unustada mõned aluspõhimõtted rahapoliitika teooria. Lihtsalt, kuna see tundub neile, et Bitcoin on mingit kasu väärtus, see ei tee seda nii.

Väärtus on paratamatult subjektiivne ja väärtust hea on täiesti sõltub isikliku arvamusega inimesi, kasutades nii hea. Nii et isegi kui inimesed, kes kaevandatakse Bitcoin enne seda oli rahaline väärtus tegin seda lihtsalt sellepärast, et see oli lõbus, nad ikka lisatud kasutamine väärtust bitcoins et nad kaevandatakse. Lõbus nad saanud ja potentsiaali uuringute andmeid, tegevusest saadud kaevandamise bitcoins on kahtlemata kasutada väärtust; väita, et kutsuda esile lõbus ei kujuta endast kasutamist on ignoreerida põhimõtted subjektiivne teooria väärtus kokku. Ja ignoreerides subjektiivne väärtus teooria, tuum majandus ignoreeritakse või ilustada ebaõiglaselt. Selgelt keegi olla Bitcoin skeptik kui nad ei mõista või ignoreerida majanduse alustest! See peaks olema selge, et Bitcoin tõepoolest on otsene kasutamine raha enne, kui see on saadud vahetuse väärtus. Lisaks asjaolule, et Bitcoin ei pruugi enam olla selle esialgne kasutamine väärtus ei muuda tema käesoleva kurss. Kuna kasutamise väärtust ja vahetada raha on teineteisest sõltumatud, hea võib kaotada ühe hoides muud.

Teiseks Bitcoin peab muutuma laialdaselt aktsepteeritud elanikkonnale. Peaasi, et hoiab maksevahendina muutumise eest kauba on oma heakskiitu ühiskonnas. Mida rohkem laialdaselt aktsepteeritud maksevahendina muutub, seda rohkem väärtuslikke see muutub, kuna see võib kaubelda üha erinevate kaubavarude. Vahe maksevahendina ja raha kauba on pelgalt kvantitatiivne. Kuid see vahe on väga raske, kui mitte võimatu mõõta. Mida lugeda "üldtunnustatud?" Sõltumata semantilise argumentatsiooni ja kvantitatiivsete mõõtmiste, see ikka järeldub, et maksevahendina muutub väärtuslik, kuna rohkem inimesi vastu võtta.

Lõpuks pärast Bitcoin on loodud ühise raha kaup, mis vahetab välja eelmise rahasüsteemi hinnad kaup peab üleminek on tähistatud nii Fiat on tähistatud nii Bitcoin. See protsess on tegelikult üsna lihtne. Kuna fiat hinnad on mõttetu elanikkonnast, mis on asendatud nende fiat rahasüsteemi Bitcoin, kaupmehed on hindu muuta oma tarbija kauba Bitcoin hindadega. Nad teevad seda osta, kasutades viimast registreeritud vahelise ümberarvestuskursi fiat ja Bitcoin, mis loodi enne üleminekut toimus. Kui 1 Bitcoin = 1 dollar, siis kõik, mis varem maksis 1 dollar maksab nüüd 1 Bitcoin.

Osatähtsuse vähenemine Bitcoin Exchanges

Nüüd, oleme läbi vaadanud ja vaadatakse protsess, mille Bitcoin muutub raha kauba, saame vaadata, kuidas rolli Bitcoin vahetus väheneb. Kuna inimesed ei ole enam nõudlust hoida fiat valuuta ja eelistavad hoida oma varusid raha kujul Bitcoin, näeme üleminekut palga maksmise. Pärast seda rahapoliitika üleminek toimub, peavad tööandjad maksma oma töötajate Bitcoini. See üksi toob kaasa tohutu vähenemise nõudlus Bitcoin vahetust. Nagu oleme loonud eespool vahetused on praegu kasutavad peaaegu kõik, kes tahab kaalul nõude Bitcoin kogukonnaga; Siiski, kui üksikisik saab maksta bitcoins, ta ei ole enam vaja osta või müüa midagi vahetuse.

On võimalik, et kui Bitcoin asendab praeguse valitsuse fiat rahasüsteemi Bitcoin vahetamist enam teenima kauplemise bitcoins vastu fiat ja vastupidi. Tundub tõenäoline, et peamine eesmärk tahes krüptopulk valuutavahetus on kaubelda krüpto vastu krüpto, Bitcoin jaoks Doge, Doge jaoks Litecoin jne põhjus vajadust kaubelda krüptopulk münte teiste krüptopulk mündid on, et kuigi Bitcoin võib olla kõige väärtuslikum ja väga nõutud valuuta, siis tõenäoliselt paljudes teistes riikides, mis kasutavad erinevaid krüptopulk valuutade tõttu pidevalt muutuvaid andmeid turul. Krüpteerimisoperatsiooni vahetustest otsima palju nagu rahvusvahelise rahasüsteemi vahetus meil täna, kus sa kaubelda oma dollareid jeeni, naela, peesot jne Sellepärast vähenemist vahetamise tähtsust, vaid inimesed, kes on viitsinud ennast vahetustest on rahvusvaheliste reisijate ja rahvusvahelised korporatsioonid. Kõigile teistele, teenides ja kulutuste bitcoins on sama lihtne, vastuhääl, easierthan kasutades fiat valuuta. Meie Bitcoin paychecks kantakse otse meie rahakotis kohe ja mõne minuti jooksul suudame kulutada neid rahuldada meie soovidele ja vajadustele.

Kuna suur tõenäosus, et vahetused kaotavad oma tähtsust, võim ja mõju Bitcoin asendab praeguse rahasüsteemi, saame oletame, et vahetada ebaõnnestumisi on üha vähem hävitav jaoks Bitcoin majandusele. Tekkimist uue Mt. GOX viinud teise Mark Karpeles on väga väike, sest vähem raha seotakse üles vahetada moodustab väiksema aja jooksul. Ei toimu Bitcoin investorid ja ettevõtjad; või pigem, tekib palju vähem neist. Rahvusvaheline puhkajad kaubelda paar tuhat dollarit väärt oma bitcoins jaoks litecoins või mõne muu krüpto-valuuta ja seejärel oma äri vahetamist tehakse. Me ei näe suures koguses inimesi, kasutades vahetust pank. Seal lihtsalt lihtsalt ei ole vaja. Niikaua kui Bitcoin jätkab seda positiivset trendi nii raha ja mainstream populaarsus, tundub tõenäoline, et krüpto vahetus muutub vähem oluline Bitcoin majanduse ja mis on üldine positiivne kõrgemasse salastatuse küsimuste kogukonnas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Bitcoin Arbitrage Võimalused: lühike juhend

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Kontsentreeritud DDOS-rünnak keelab paljud Bitcoini saidid

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Bitcoin ametlikult seaduslik Californias! Gov Jerry Brown Signed AB129!