Bitcoini tulevik | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini tulevik

Bitcoini tulevik

Siiani 2014 on olnud kirglik sõita Bitcoin ja digitaalse valuuta on muutumas kiires tempos. Naysayers kasvanud valjemini oma karjuda "Bitcoin on surnud!", Ja isegi vaga toetajad on muutunud uncertainabout mida on laos Bitcoin lähitulevikus. Kuid ma ei mures üldse.

Miks Bitcoin, ja muu digitaalse Valuuta, Will Survive

Hiljutine muhke ainult tugevdab oluliselt vastupanuvõimet Bitcoin. Mis surma Mt. GOX, mis oli suurim vastutasuks enamik Bitcoin ajalugu, mitu väikest vahetus on paljastunud petuskeemid, paljud valitsused karmistamist määruste ja mitmed vahistamised seotud Bitcoin seotud teenused, tundus ilmselge paljudele võõrastele, et Bitcoin oli lõppenud. Kui Bitcoin olid firma, nagu paljud segaduses üksikisikute näivad arvavat, siis mõtte protsessi oleks loogiline. Kuid Bitcoin ei ole firma. Bitcoin on idee ja ideid ei saa maha sellisel viisil. Sisemine väärtus plokis ahela ja tõhusust detsentraliseeritud võrgu asemel kolmanda isiku ettevõtte, käitlemise valuuta ülekanded teeb Bitcoin suhteliselt võitmatu. Kohutav sündmusi, nagu need eelnevalt mainitud, on vastupidine efekt, et vastastele oodata. Neid küsimusi tuleb parandada, süsteemid, mis toimivad koos Bitcoin areneb ja järgmise põlvkonna vahetus, kaupmees teenuste ja müüjad vigadest õppida nende eelkäijad.

Mis tuleb järgmisena Bitcoin?

Oodata mõned hämmastav süsteemid tulevad online, või kuulutatakse, lähikuudel. Vahetused areneb anda kasutajatele kaitset varguse, mitte ainult häkkerite, vaid vahetada ise. See võib juba täheldada 2 teguri autentimise ja multi-sig Bitcoin rahakotis. 2 teguri autentimise, kasutaja vahendeid saab kasutada ainult või liigutada, kui teisese autentimise kood on esitatud, sageli saadakse kasutades Google Autentimine. M-of-n tehingute mitu allkirja, m, on vaja sooritada, mitte ainult üks traditsiooniliste meetoditega. Näiteks kui kasutate meetod 2-of-3 allkirja tehingute siis omanikul ühe allkirja ei oleks võime liikuda vahenditest. Vähemalt 1 ülejäänud 2 allkirju oleks vaja. Vahetus võiks olla ühe võtme alla kirjutama tehingute kui kasutaja on teine ​​ja viimane neist on valduses usaldusväärne vahekohtuniku või isegi valdas kasutaja nii, et oleks kasutada ainult hädaolukordades. Üldiselt alla annaks ühe võtme ja vahetada teiste, lubada tehinguid. Kui aga vahetada võeti offline mingil põhjusel, kasutaja võib kasutada võtit koos nende peamine võti, juurdepääsu oma vahenditest.

Muud meetodid kasutajate kaitsmisel või annab lisafunktsioone Bitcoin, töötatakse välja aidata suurendada kättesaadavus Bitcoin ja pakkuda lisakaitset, et on vaja mainstream vastuvõtmise.

Kuidas Bitcoin rajatakse? Kas Muud Digitaalne Valuuta tekivad seda?

Kõrvalahelad on tehtud ettepanek, mis võimaldaks uue ploki ketid ehitada välja peamised Bitcoin blockchain. Need ketid oleks varundatud poolt Bitcoins nad on ühendatud, kuid võimaldavad muudatused viis bitcoins funktsiooni sees neist. Arendajad võiks luua külgahelate kiiremini tehingute katseid Bitcoin funktsionaalsust, või mis tahes muu idee, et võib ette kujutada, mida arendaja.

Värvilised mündid võimaldab kasutajatel siduda varud, väärtpaberite, tuletisinstrumentide, piletid jne oma Bitcoin või bitcoins, nii et annab tõestatav omandisse. Kuidas seda saab kasutada ainult piiratud kujutlusvõime kasutaja, kes soovib värvida mündi. Praegu kõige ideed keskendub rahanduse ja äri, kuid see ei ole tingimata ainult kasutamiseks.

Bitcoin ei ole surnud

Samuti ei sure niipea. See kasvab nii, et ei ole võimalik traditsiooniliste süsteemidega. Avatud lähtekoodiga, levitada ja detsentraliseeritud alusel Bitcoin loob uskumatu tõhusust ja lõputu võimalus. See võimaldab teatud tüüpi loomulik areng, mis ei ole näinud äri või süsteemi, mis on kontrolli üksik isik või grupp. Iga mõte võib ettepanek, arenenud ja vabastatakse, ja turul ise otsustada see väärtus, või selle puudumisest.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Me ei peaks proovima Bitcoini paigaldamist kehtivatele õigusstruktuuridele

Post Bitcoin

Tume rahakott Alpha 4 release

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Bitcoin on lummatus, mis vallutas maailma - Atlandi ookeani

Post Bitcoin

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Armory Technologies vabastab uuendatud versiooni oma Bitcoin rahakoti pärast investeeringute $ 600k

Post Bitcoin

3 parimat viisi Bitcoin Cash (Bcash, BCH või BCC) ostmiseks

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid

Post Bitcoin

Bitcoin Hinnatõus ja Miks Sa ei peaks hoolt kandma

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused