GAWMiners: Mis on HashCoin, HashBase ja HashPool? | Estonian.lamareschale.org

GAWMiners: Mis on HashCoin, HashBase ja HashPool?

GAWMiners: Mis on HashCoin, HashBase ja HashPool?

Mis on lõppeesmärk? On raske öelda. Kuid ma arvan, et ma tunneksin, mida nende viimaste väljakuulutamist loomise kohta HashCoin ja HashPool, viib. Selleks, et saada, et me peame hakkama mõne teise arengut ja funktsioone, firma on välja viimase paari kuu jooksul:

GAW kaevurite Ostud BTC.com

Me kaetud see lugu, kui see juhtus. Josh Garza ostetud BTC.comfor umbes $ 1 miljon ja ei ole veel teatanud, mida ettevõte kavatseb teha domeeni. Muidugi, on loogiline, et firma tegelevad Bitcoin tahaks omada BTC.com, sest see ei ole ainult LLL.com, kuid initsiaalid on Bitcoin. Siiski $ 1.000.000 on suur hinnasildil domeeni, mis praegu ainult näitab logo, kuupäev, 2 sõna, ja meililisti registreerumise kasti.

Hashlets vabanevad GAW ja ZenCloud on omandatud

GAW

# 8216; s Hashlets on natuke vastuoluline, kuna nad on andnud märku eemaldumist tegelik müük riistvara ja viiakse pilve mäetööstuses. Hashlets vabastati umbes samal ajal, et GAW ostetud ZenCloud, mis on kaevandamise pilvteenusena, mis oli juba tihedat koostööd GAW.

Lisaks, et pilv kaevandamise et Hashlets esindavad ei ole "päris" ülessulamise võimu traditsioonilises mõttes. See toetub GAW riistvara, kuid puudub märge, et suur hulk ülessulamise võimsus toodi Scrypt või Bitcoin võrkude kui Hashlets algasid, kuigi miljoneid USD väärtuses ülessulamise võimsus müüdi. See näitab, et seal on midagi enamat nende Hashlets kui on märgatav.

Tundub, et Hashlets on rohkem simulatsiooni, mida X summa Scrypt SHA-256 kaevandamise võimsus oleks toota, ja tegeliku kaevandamine kontrollib GAW. GAW edasimüümine segamist võimsus eraõiguslikele isikutele, kaevandamine uus münte enne kui nad tabanud vahetusi ning multipool hüppamist nii, et võidab traditsiooniliste multipool mäetööstuses.

Kuid GAW haldab seda teha, siis Hashlets on edestades traditsiooniliste kaevandamisseadmete enamiku oma olemasolu, kuigi seal olid mõned küsimused hiljuti maksete katkemist järsult. Tundub, et on nüüdseks parandatud ja oli explainedto olla uued läbirääkimised hind ülessulamise võimsus müüakse nende suurim eraõiguslik ostja, kuid mõned kasutajad väidavad, et küsimusi on veel olemas.

HashCoin, HashPool ja HashBase?

Need kolm programmid, mis on omavahel lahutamatult seotud, kuulutati välja lühikese aja jooksul. Iga üks on näidanud veidi rohkem Suures plaanis GAW. Kõige uuema HashCoin väljakuulutamist pilt on lõpuks hakanud kokku tulnud.

Mis on HashBase?

HashBase kuulutati 13. Oktoobril ja selgitas GAW plaani areneda oma ZenCloud Platform. Vastavalt väljakuulutamist selle uue süsteemi, mis võimaldab neid Hashlet omanikud minu uuemad algoritmid, nagu X11, vähendab hooldustasud kasutada Hashlet Primes laenude tagatisena, ning palju muud. Kuid see platvorm on saadaval ainult neile, kes ise Hashlet Primes ja sellise teate GAW teatas ka, et Hashlet Primes enam müüa otse GAW. Kui te ei ole Hashlet Prime ja tahaks kasutada HashBase, pead ostma seda läbi ZenCloud turg, mis võimaldab kasutajatel müüa oma Hashlets teistele kasutajatele.

See samm on enneolematu ja põhimõtteliselt loob piiratud kogus mäetehnilised pakette, mis suurendab võimul aja jooksul. See loob uue turu välja õhuke õhk ja GAW toetajad, et ostetud Hashlet Primes on elevil poolt liikuda.

Mis on HashPool?

Umbes 10 päeva pärast HashBase väljakuulutamist GAW teatas HashPool. HashPool on uus bassein, mis maksab välja "HashPoints" asemel Bitcoin või teise Cryptocurrency. HashPoints on seotud dollariga, kiirusega $ 0,01 per HashPoint ja kaevurite saavad HashPoint samaväärne, mis oleks varem makstud neile BTC. Peal, et iga kasutaja, mis kasutab HashPool enam ei pea maksma basseinile või hooldustasud nende Hashlet, mis suurendab oluliselt nende kasumlikkust.

Kuidas nad seda teevad? Noh, tundub, et HashPoints on kasutatavad elatist maksma tasu teiste kaevurite, osta "hull Amps" alates HashStore ja on kasutatavad ka ZenCloud Market. Andes kasutajad stiimul, et hoida oma HashPoints on GAW süsteemi, võivad nad eemaldada tasud, ja ikka oodata piisavalt suur tagastamise kulude katmiseks.

Mis on HashCoin?

Lõpuks kõige hiljutine teade ilmus eile ja lisada informatsiooni uue projekti, mida nimetatakse "HashCoin". HashCoin saab uue cryptocurrency algatatud GAW kaevurite ja selgitas hr Garza sel viisil:

Kui sa olid luua cryptocurrency et muutnud selle tööstuse jaoks parem, kuidas seda teha?

 • Sa ilmselt alustada tööd eksperdid Rahateooria ja krüptograafia.
 • Siis soovite ehitada peal Bitcoin nii, et see töötas ja parandada oma olemasoleva võrgu.
 • Sa ühendada tõend töö, kaalul, ja vahendid, et edendada stabiilsust.
 • Sa ehitada vara reservi taga valuuta nii rakendajatele oleks kaitstud risk.
 • Sa oleks töötada olemasoleva infrastruktuuri... Nii saab seda kasutada kogu maailmas, peaaegu kõikjal.
 • Sa esitleda seda mõned maailma suurim kaupmehed ja ette korraldama jaoks laialdast tunnustust.
 • Sa teeksid seda nii tasub hoida valuuta asemel spekuleerida sellega.
 • Ja soovite teha uskumatult lihtne võtta, kasutada ja ehitada.

Siis järgnes see, et kuulutuse ICO:

HashCoin me oleme töötanud mitu kuud, alla Project peaminister. On, ma olen kindel, et öelda, üks suurimaid kõrgemasse kohta cryptocurrency kuna originaal Bitcoin valge paber.

Me töötame koos mõnede suurimate kaubamärke maailmas. Ja me teenime ta üles koos HashBase. See on alus süsteemi. See toob kaevandamise, mündi juhtimine, blockchain explorer, kogukonna ja ostmise koos.

HashBase võimaldab teil kaevanduse mündi, otsida toodet, näha otsingutulemusi Target / Walmart / Amazon / Macy ja osta kohapeal. Paar päeva hiljem, toote näitab üles oma ukse.

Ja kui sa oled kõik mõtlesin. Meil on ICO väga kiiresti.

Meie esialgne ICO vooru juhtub järgmise 2-3 nädala jooksul. Meie minimaalne investeering korrusel on 1 miljon USD, ja rida investorid ja pangad moodustab

Usun, et see toob kaasa kulminatsiooniks "Project Prime" ja GAW grand kava. See teade oli üsna ebamäärane, kuidas seda rakendatakse, kuid kaalumisel kõik eelmised tööd, võib järeldada, mida see potentsiaalselt võib tähendada.

GAW Power Play

Lõpliku tükk puzzle, HashCoin asemel, GAW teeb väga julge avalduse. See samm läheb palju, palju kaugemale kaevandamise, cryptocurrency, või midagi, mis on püütud varem. Kui ma ei eksi, siis mida GAW üritab teha, on luua uus turg, samuti kasutatav valuuta turgu, makse töötlemise süsteem hakkama tehingute töötlemise võimsus, et tagada see, ja samal ajal, sidudes see nii USD (via HashPoints) ja BTC (ehitades peal blockchain).

Täpsustame veelgi:

 • HashStore ja Zencloud Turg ehitatakse ja laiendatakse, et hõlmata rohkem ja rohkem võimalusi. GAW on ilmselt töötavad tuua jaemüüjad pardal, mis võimaldab kasutajatel osta kaupu otse HashPoints ja võimalik HashCoin.
 • ZenCloud tema imendumist HashBase koos HashPool, annab GAW koos tohutult kontrollitavad kaevandamise võim ja tuleb kasutades BTC.com, annab töötlemise võimsus käsitseda väga suur hulk tehinguid.
 • Sidudes HashPoints USD annab GAW võime pakkuda "stabiilne" (võrreldes USD) valuuta sees cryptocurrency süsteemi.
 • Võimaldades HashPoints kasutada oma kauplustes ja turgudel, nad peaaegu garanteerida, et nende kaevurid on investeerida oma süsteemi, mis võib sõita tohutu kasumi summa.
 • HashCoin ehitatakse peale Bitcoin on blockchain võimaldab GAW puudutada Bitcoin võrgu samuti, ja kasutada hull summa ülessulamise võimu BTC kindlustada oma uue valuuta.
 • Kui HashCoin ka POS ehitatud, sest see tundub vihjata, siis isik, kellel on HashCoins saavad huvi neile, andes stiimul, et hoida tulu HashCoin.
 • Vabastades HashCoin kaudu ICO, siis koheselt on suur turg cap, ja anda see tegelik väärtus.
 • Aastal mainita "tõendid", mida kasutatakse, lõpliku üks on ressursse. Neid vahendeid võib kaevandamine ise võimu, mis tähendaks, et POS osa HashCoin oleks üha suuremat hulka kaevandamise võim ja tõenäoliselt tagatud määratud summa kaevandamise võimsus alguses, ja siis aja jooksul suurenes.
 • Kui see kaevandamise võimsus on tegelikult Hashlet Primes, mis on saadaval ainult piiratud arvul ja GAW omab enamik neist, siis mis autot väärtus Hashlet peaminister isegi suurem. Tõhusalt, Hashlet Primes muutuks kaevandamise seadmed, mis on ka raha, ja kui koos HashPoints on fikseeritud USD, mis võimaldaks vahetada krüptokaartide et "USD" (või USD ekvivalent) täielikult digitaalselt.

Ilmselt ma ei tea kõiki üksikasju, ja mõned minu analüüs võib olla natuke off alus, kuid see tundub olevat üldine idee. GAW üritab julgeks cryptocurrency, samuti lihtsust ja suhteline turvalisus USD, ja ühendada need üheks süsteemi, võime seda kasutada, ilma et aru cryptocurrency, kaevandamise või midagi enamat kui kuidas navigeerida veebilehel.

Kas nad sellega hakkama? Ja kui nad saavad, nad peaksid? Ma ei tea, aga kui nad seda teevad, siis on tohutu mõju digitaalse valuuta maailmas tervikuna.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini demise läheneb lähemale - The Motley Fool

Post Bitcoin

Kontsentreeritud DDOS-rünnak keelab paljud Bitcoini saidid

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Coinbase: praegu otsene bikkiini ostmise praegune juht

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC MNOsid

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund