OP-ED: Glenn Beck on hea Bitcoin jaoks | Estonian.lamareschale.org

OP-ED: Glenn Beck on hea Bitcoin jaoks

OP-ED: Glenn Beck on hea Bitcoin jaoks

Hoiatus: See autori arvamused ei kajasta arvamusi coinbrief.net.

Paar päeva tagasi, 13. Mai 2014 kaks osa vestlus oli postitatud kodulehel Glenn Beck uudiste võrgustik, lauk, seoses Bitcoin. Selles kaheosalise video seeria, Glenn Beck istus Jeffrey Tucker, Elizabeth Ploshay ja Kristov Atlas arutada põhitõdesid Bitcoin ja huvitavaid võimalusi tulevikus meie rahasüsteemi. Seda tüüpi mainstream katvus on täpselt, mida Bitcoin peab saama laialdaselt aktsepteeritud ja lõpuks loodetavasti asendab praeguse süsteemi fiat raha tsentraliseeritud, valitsuse kontrolli.

Glenn Beck Open Mind suunas Bitcoin

Glenn Beck on kurikuulus maine mõlemal pool Ameerika Left-Right poliitilise paradigma. Liberaalid teda näha palju paremradikaalse, samas kui veelgi paremal "radikaalid" libertarians, teda näha lihtsalt järjekordne suur valitsus neoconservative. Kuid algusest oma uudis võrgustik, lauk, tundub, et ta on olnud meelemuutus seoses liberaal poliitiline filosoofia, eriti valdkonda majandus. Beck nüüd hukka paljud suured valitsuse poliitika ja eriti keskpankade kontrolli ülemaailmse rahapakkumine. Muidugi, me võime spekuleerida, kas see meelemuutus on ehtne või kas Beck on lihtsalt üritab ära kasvava vabaduse liikumine Ameerika Ühendriikides. Kuid kõik need spekulatsioonid on ebaoluline; sõltumata Glenn Beck kavatsustest ta on toonud suuri tähelepanu Bitcoin ja see on väga hea.

Atmosfäär käesoleva arutelu Beck kabinetis ei olnud tüüpiline kõrge energia karjumine mängu et me harjunud nägema suurtes uudised võrkudes. Beck, Tucker, Ploshay ja Atlas kõik istus ümber laua Glenn Beck isikliku büroo ja oli sõbralik arutelu Bitcoin. Iga osa arutelu oli rahulik ja intellektuaalse; Beck kunagi proovinud vaielda mõni tema kolm külalised või üritanud tõestada Bitcoin vale. Ta tundus olevat tõeliselt huvitatud selle uue innovatsiooni rahaline tehnoloogiat. Ta isegi väitis, et ta arvas, et see oli hea mõte üks investeerida märkimisväärse summa oma portfelli Bitcoin ja isegi ütles, et ta julgustas oma kolledži vanuses lastele investeerida Bitcoin! Ta mainis katastroofilised muidugi Föderaalreserv koos teiste keskpankadega on võtnud ja kuidas ta on meid üles väga tõenäoline rahaliste kollaps, kui midagi on tehtud, et naasta heli raha põhimõtteid. Ja hämmastavalt, Beck tundus olevat väga huvitav, kui mitte täiesti veendunud, et ideed ja mõjusid sõnastanud Bitcoin harrastajatele istub laua ümber Beck.

Bitcoin ühenduse tekkimine

Reaktsioon sellele erilist segmendile Bitcoin oli tohutu. Üks Reddit märkida, et pärast tuulutamine Glenn Beck Bitcoin segment, nõuab tema Bitcoin käivitamisel hüppeliselt kasvanud. Paljud helistajad isegi ütles, et põhjus, miks nad kutsusid oli, et nad kuulnud Bitcoin Glenn Beck ja et nad tahtsid rohkem teada ja kuidas nad võiksid osta. Lisaks sellele eriti näiteks segmendi tekitas suure arutelu mitmes foorumid Reddit ja teistel veebilehtedel samuti.

Sõltumata sellest, mida teie tunded on poole Glenn Beck, on vaieldamatu, et ta on teinud midagi suurt jaoks Bitcoin. Asja peavoolu keskpunktis on loonud huvi cryptocurrency et ei oleks eksisteerinud Beck ei olnud see arutelu tema show. Täiesti uus demograafiline on nüüd avatud Bitcoin ja loodetavasti viib see uue laine mainstream Bitcoin vastuvõtmist. See on täpselt, mida Bitcoin vajab. Muidugi on ulatuslik, pidev intellektuaalse arutelu, kas Bitcoin võib isegi tasemeni aktsepteerimise vaja saada raha. Siiski, kui Bitcoin ei tegelikult muutunud laialdaselt aktsepteeritud, siis kõik intellektuaalse arutelu on asjakohane ja Naysayers on osutunud valeks. Lihtne tõsiasi on see, et ainus asi seisab vahel mis tahes objekti üleminekul raha maksevahendina on üldiselt acceptanceby ühiskonnas elanikkonnast. Bitcoin on juba maksevahend; Seega igaüks, kes üritab kasutada majandusteooria tõestada, et see ei saa olla raha puudumise tõttu kasutamise väärtusega teeb täiesti eksliku väite. Rakendades regressioon teoreemi Bitcoin annab 3 võimalikud tulemused seoses Bitcoin:

  1.       Regressiooni teoreem on vale.
  2.       Bitcoin tegi mõned kasutamise väärtusega mingil hetkel, vastasel juhul ei oleks saavutatud kurss.
  3.       Pärast raha mõiste oli asutatud ühiskonnas, objekti ei pea kasutusest raha saada raha.

Me arutame neid kolme võimalusi veelgi hilisemas artiklis.

Saavutada Mainstream Bitcoin nõustumine

Asjaolu, et tähtis on see: meil on vaja inimesi teada Bitcoin, et see asendada olemasolev rahasüsteemi. Ainus viis saavutada piisavalt kõrge taseme heakskiitmise on pidevalt tööd, et tõsta teadlikkust. Parim viis seda teha, aga ei ole tsentraliseeritud organisatsioon. Usaldades üksuse nagu Bictoin Foundation koos levib Bitcoin vastuvõtmise sidemed liiga palju Bitcoin maine maine organisatsioon. See asjaolu muutub probleemiks, sest teatud vastuolulisi meetmeid poolt tehtud korralduse võib kahjustada mainet cryptocurrency. Mida me vajame, on rohkem inimesi nagu Glenn Beck panna Bitcoin ja muud krüptopulk münte avaliku tähelepanu keskpunkti. Me vajame inimesi, kes on sõltumatu monoliitne, rahvusvahelised organisatsioonid, kuid kellel on märkimisväärne järgmine, levitada teadlikkust Bitcoin. Seda tüüpi detsentraliseeritud aktiivsus on palju efektiivsem kui Midagi Bitcoin Foundation saab teha; teadlikkust cryptocurrencies tuleb levitada rohujuure tasandil, nagu kuidas nad loodi.

Kui te soovite vaadata seda kahe osa seeria, võite leida nii videos siin: Osa 1and 2. Osa.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

5 väljakutsed, mis praegu silmitsi seisavad Bitcoin (vastavalt Mike Hearn)

Post Bitcoin

Bitcoin 2014: aasta uksed ja langused

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Kipochi, Mpesa ja Bitcoini purustamine Ida-Aafrikas

Post Bitcoin

Euroopa Keskpanga juhatuse liige on Bitcoini vastu

Post Bitcoin

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Kontsentreeritud DDOS-rünnak keelab paljud Bitcoini saidid

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs: sissejuhatus USD-s BTC-i hindamisse