Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC? | Estonian.lamareschale.org

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Google'i kasutajad on tõenäolisem, et kasutada Bitcointhan teie keskmine inimene. Kuid ma ei räägi iga isik, kes kasutab Google otsida internetist, sest see hõlmaks väga suur osa maailma rahvastikust. Kui ma ütlen Google Kasutajad, viitan teatud grupp inimesi.

Google kasutajad: kes nad on?

Google'i kasutajad on inimesed, kes kasutavad laias valikus tech hiiglane teenuseid. On lihtne mõista, miks, nagu Google+, Google Apps, Google Drive, Gmail, Google Maps ja paljud teised Google-märgistatud teenused võivad olla üsna kasulik. Tech Savvy üksikisikute ja ettevõtjate (ja eriti tech Savvy ettevõtjad) kasutada neid suurendada tootlikkust, hallata oma ajakava ning mitmesuguseid muid mugavusi. Üksikisikud, kes eelistavad Androidi iOS üldiselt kasutada Google'i teenuseid oma telefonid ja tõenäoliselt kasutada vähemalt Gmail ja Google Drive väljaspool seda. Üldiselt väga suur osa tuhandeaastane põlvkond on üles kasvanud koos Google mängib suurt rolli nende elu, ja see on teine ​​loodus neid kasutada Google'i teenuseid.

See ei ole kõikehõlmav nimekiri Google'i kasutajad, kuid need rühmad on mõned kõige ilmsem kasutajate teenuseid.

Kuidas ma tean, Google Kasutajad on tõenäolisem, et kasutada Bitcoin?

Kas see tähendab, et enamus üksikisikute nendes rühmades kasutada Bitcoin? Ei, üldse mitte. See on väga ebatõenäoline. Kuid ma kihlvedu, et vähemalt pool Bitcoin kogukonna sobib ühte neist kategooriatest, isegi kui sa ignoreerida Android kasutajad (nagu Android seadmeid on väga sage).

Kui Google Kasutajad Support Bitcoin, miks ei ole Google integreeritud See?

On väga võimalik, et Google, mis pakub juba Google Wallet, lihtsalt õpib Bitcoin õppida, kuidas integreerida kasu valuuta oma maksesüsteemi. Kuid viimastel seotud küsimusi Apple Pay koos PayPal aeglaselt vastuvõtmist Bitcoin ja Microsoft hiiglane heakskiidumärk, muutub see raske tech hiiglane jätkata varisemine.

Potentsiaal Google kütkeis Bitcoin

Kui Google olid välja tulema homme ja avalikult omaks Bitcoin, siis Google'i kasutajad rõõmustada Olen kindel. Nagu öeldud, pidutsemine oleks lihtsalt jäämäe tipp. Tõukejõud, mis töötavad koos Bitcoin nüüd on juba väärt palju, palju kordi turukapitalisatsioon kogu Bitcoin pakkumise, kuid ilma Google, midagi tunneb ära. Juba aastaid, Google on liider futuristliku tehnoloogia, alates füüsilisest sõidu autosid, et pooleldi teadvusetu algoritme. Projektid nagu need on need, mis inspireerivad Google'i kasutajad, ja mõjutada käigus paljudes tööstusharudes. Ilma nende avatud toetust Bitcoin, tech maailmas tunneb jagatud.

Niisiis, kui Google'i kasutaja, tahaksin midagi öelda ettevõte, mis ma olen imetlenud, sest otsingumootori oli see alles lapsekingades:

Palun võtke vastu Bitcoin. Liitu meiega ja aitab ehitada infrastruktuuri, et digitaalse valuuta maailm vajab.  

Seotud uudised


Post Bitcoin

Heaolu- ja fundraiserite Bitcoini loomise võimalused

Post Bitcoin

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Post Bitcoin

Nõu tunnistab Bitcoini kaudu Coinbasei

Post Bitcoin

Bitcoin ja üleminek rahale

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Tume rahakott Alpha 4 release

Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart