Hive Bitcoin Wallet lisab Bluetooth-i, GPS-i abil avastatud avastamist | Estonian.lamareschale.org

Hive Bitcoin Wallet lisab Bluetooth-i, GPS-i abil avastatud avastamist

Hive Bitcoin Wallet lisab Bluetooth-i, GPS-i abil avastatud avastamist

Taru Bitcoinwalletfor Android on jooksvalt läbi uus funktsioon sel nädalal, et on lihtsam leida ja salvestada kontaktide rakenduse aadressiraamatust. Bluetooth või GPS, rakendus saab nüüd leida lähedal taru Androidusers ja automaatselt lisada need nimekirja salvestatud Bitcoin aadressid.

Nagu mainisin läbivaatamise taru, rahakott on mõeldud visuaalselt atraktiivne ja inimesed orienteeritud. Lisamine traadita avastus uusi kontakte langeb kooskõlas taru eetosele - kopeerimise asemel või skaneerimise vähe koodid, nüüd on võimalik ühendada teiste taru kasutajad kergesti läbi bluetooth. See on huvitav ja unikaalne omadus jaoks Bitcoin rahakott.

Rohkem traditsioonilisi salvestamiseks Bitcoin aadress kaasata skaneerimise QR koodi või kopeerida aadressi seade lõikelauale. Nüüd on uus võimalus Bitcoiners kes kasutavad taru Android rahakott - search ümbrust läbi Bluetooth või GPS mehe taru kasutajad kaubelda Bitcoin koos.

Uued võimalused Bitcoin Wallet

See on täiesti uus funktsioon mobiilne Bitcoin rahakoti ökosüsteemi, midagi, mis ei ole kunagi proovinud enne rakenduses niimoodi. On huvitav näha, kas taru saab laialdaselt piisavalt poolt Bitcoiners punktini, kus nad saavad kergesti leida üksteist kohvikutes, kolledži ülikoolilinnakud ja muud üldkasutatavad ruumid. Selleks, et leida uusi Bitcoin kontaktid, see ei ole enam vaja teada nende avaliku Bitcoin aadress - kui mõlemad inimesed kasutavad taru Android, võivad nad avastada üksteist lihtsalt on lähedal.

Nr koodi kopeerimine on vajalik, ja Bitcoin aadress on nähtamatu taga kasutaja eelistatud kontakti nimi. Uued kasutajad saavad kas avastatud läbi Bluetooth, mis otsib ümbrust otseselt või GPS edastatakse seadme taru server. Seejärel server võrdleb koordinaadid lasta kasutaja teada, kes on lähedal.

Kasutades Täiendav Technologies

Lisamine bluetooth ja GPS oma Bitcoin rahakott on näide tehnoloogiate lähedased luua uusi, huvitavaid funktsioone. Mõnes mõttes see oli ilmselt paratamatu bluetooth tuleb ellu viia Bitcoin rahakott, sest see võimaldab sujuvamat avastus uute maksjate ja saajate kohta Bitcoin võrgu.

Praegu kontakt avastus funktsioon on ühilduvad ainult mehe taru kasutajatele Android, kuid see avab huvitavaid võimalusi tuleviku ad-hoc Bitcoin kauplemise. Kui seda tüüpi traadita avastus on rakendatud rohkem taskud ja vastu võetud rohkem kasutajaid, võib see muuta QR koodi skaneerimine vananenud.

Praegu aga, see on väga vahva funktsioon viimaste ajakohastatud juba-suur rahakott. Taru on kujundamisel kuni väga puhas Bitcoin rahakott ja arendajad selgelt ei karda proovida uusi huvitavaid funktsioone.

Seotud uudised


Post Bitcoin

$ 19M väärt BTC läheb üles oksjonil Austraalias - Bitcoin turg reageerib!

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Hack: Bitcoinide ostmine Paypaliga koheselt ringi kaudu (ainult USA-s)

Post Bitcoin

Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart

Post Bitcoin

Kuidas kiirendada teie Bitcoin kraan kasumit ühe sammuga

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

7 Online-ettevõtted, kes praegu kiidab Bitcoini heaks

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Bitcoini koht majanduskasvule

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud

Post Bitcoin

Deflatsiooni 2. osa: kas bitikiini hinnaefitsiit on hea või halb?