Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses | Estonian.lamareschale.org

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses

Jeffrey Tucker, autor, majandusliku õpetlane ja tegevjuht / CLOdest kohta Liberty.me, istus eelmisel nädalal Mo Dawoud kohta WallStForMainSt rääkida riigi USA-ja globaalse majanduse, Austria ökonoomika ja Bitcoin'splace on taandumas majandusele. Mõlemad Mo ja Jeffrey olid väga kriitilised peavoolu majandusteadlaste ja nende inflatsiooni majanduslikud õpetused. Uurime peamine rääkimise punkte Jeffrey Tucker WallStForMainSt intervjuu:

Keskpankade kontrolli intressimäära

Peamine määraja riik USA majandus on olnud aastakümneid, Föderaalreservi intressimäära. Intressimäär määratud Föderaalreservi teenib kas stimuleerida või piirata laenude üksikute Fed liige pangad. Kuidas? Iga Föderaalreservi liikme panga, mis on päris palju iga pank USAs sel hetkel-on seadusega nõutav, et hoida oma reserve konto Föderaalreserv. Fed intressimäära määrab, kui palju kasumit üksikute pankade teeb hoides oma reserve oma Fed võlvide asemel laenutamine neid.

Kui Fed intressimäära on, ütleme, 5%, siis selle liige pangad teenida saada 5% kasumit oma reserve igal aastal lihtsalt hoides neid mitte laenamine neid. Aga kui Fed alandab intressimäära 0%, pangad ei teeni kasumit omada ja on väga motiveerida laenu oma reserve-avardades sellega rahapakkumine, mis muidugi soodustab investeeringuid ja majanduskasvu. Euroopa Keskpank on sattus raske stimuleeriva laenude isegi 0% intressimäära, ja on otsustanud rakendada negativeinterest määr, et stimuleerida laenukasv.

Teine funktsioon Föderaalreservi intressimäär on Föderaalreservi soodushinnaga akna, mis on allikas väga lühiajalist krediiti, mis on tehtud kättesaadavaks liige pangad. Kui intressimäär on 0%, pangad saavad suhteliselt väike, lühiajaliste laenude Fed, et nad võivad jääda lahusti ja ainult maksma tagasi põhimõtet. See "tasuta" krediidi aitab fraktsioneerival reservi pangandussüsteemi maksevõime ja on väga oluline jätkusuutlikkuse süsteem, mis Murray Rothbard sageli nimetatakse "loomupäraselt pettusega."

Intervjuus Jeffrey Tucker pakutakse lihtsam selgitus Fed kontrolli intressimäära. Ta ütles, et intressimäär on "laenude hinda." Ja nagu iga muu hinna kontrolli, manipuleerides intressimäär määrab kauba hinna, sest see on suur määraja inflatsioon või deflatsioon majanduses. Ta ütleb, et muuta intressimäära varjava tegelik olukord kokkuhoid majanduse ja loob petliku mulje heaolu.

Nii, see on selge, et Fed-kontrollitud intressimäär on oluline heaolu majanduse. Kuid selle suvalise manipuleerimise teeb palju rohkem kahju kui kasu majandusele. Selle asemel, et lubada intressimäär määratakse vaba mängu turul, selleks ajaks eelistusi üksikisikute, Föderaalreserv muudab intressimäära, et nad saaksid juhtida majandust kuidagi nad valivad. Fed usub, et tal on õigus takistada majanduslangusega ja juhatada lõputu aja heaolu. Aga see ei ole kunagi juhtunud, ütleb Jeffrey Tucker ja Fed on tegelikult põhjustatud kõik majanduslangusele ja süvendid Ameerika Ühendriigid kuna see loodi 1913. Aastal.

Nende seas rahalise katastroofide on väga hiljutine krahhi 2008. Tucker ütleb, et Fed pumbatakse raha majandusse, et stimuleerida kasvu, mis pumbatakse tohutu, jätkusuutmatu aktsiaturg ja kinnisvaramulli. Tucker ütles ka, et krahhi 2008. On "katki" laenuandmise turgudel USAs ja et Fed on nüüd hädas pumbata teise mull, sest ükski tema traditsiooniliste vahenditega töötavad tõttu tekitatud kahju pärast laenude turgudel krahhi 2008. Vastavalt Jeffrey, kogu raha visatakse pangad tegelikult ei sisenevad majanduse, sest see kahju. Lisaks Fed elavdamisprogramme on tõesti takistab tõelise taastamise ja ainult seiskunud praegune olukord.

"Me ikka püüdnud reguleerida välja 2008. Aasta kriisi, ikka!"

Tasuta Markets ja Capitalism

Mo ja Jeffrey märkis suur segadus avaliku arvamuse rolli kohta vabaturul 2008. Aasta krahhi. Tucker märkida, et paljud inimesed usuvad, et pankade päästmiseks ja miljardi dollari preemiad antakse välja panga peadirektoriga olid toode dereguleerimine, piiramatu kapitalismi. Aga Tucker ütles, vasakul ei mõista, et kõik seoses 2008. Aasta finantskriisi, et nad süüdi vaba turgu oli tõesti põhjustatud valitsuse sekkumist turgudel. Tegelikult ainus asi, mis on toonud mingit edu maailmas on progresseerumist vabaturu! Jeffrey Seejärel rõhutab majandusliku teadmatus kuvatakse paljud vasakpoolsed dokumentaalfilme 2008 crash, samuti majandusliku teadmatusest tulevad vasakult üldiselt.

Alates Jeffrey Tucker:

"Palju neid filme... Tõesti ei mõista turumajanduse põhimõtteid."

"Valitsus ei saa luua midagi... Nad ei loo rikkust nad hävitada oma. See on väga selge. "

"Turg on üldiselt suur looja rikkuse."

Bitcoin koha taandumas Economy

Lõpuks intervjuu Jeffrey Tucker sõlmitud arutelu teemal, kuidas Bitcoin sobitub sellesse maailma, mis on kujundanud ekslik uskumusi võimeid keskpankade ja milline vabaturul.

Diskussiooni Bitcoin algas spekuleerimist, mida valitsuse roll valuutade oleks hüpoteetilises maailmas, kus Bitcoin on võtnud üle eelistatud maksevahendina. Mõlemad Jeffrey ja Mo kokku lepitud, et tugev võimalus rolli rahvuslike valuutade oleks ainult makse maksta. Tucker nimetatud hiljutise OECD raport krüptopulk valuutade ja kuidas ta leidis, et digitaalse valuutade võiks kunagi asendada fiat seadusliku maksevahendina, sest "inimesed peavad maksma oma maksud." Tundus, nagu oleks Tucker oli see lõbus, et ainus roll valitsuse valuutade oleks oma Bitcoin domineerivad maailma oleks makse maksta valitsusele:

"Tulevikus riigi raha kasutatakse makse maksta, kuid see on päris palju see."

Jeffrey Tucker rääkida Bitcoin Seejärel pöördus teema vastu suurettevõtjad. Mo märkida, et ülejääk pretsedendi Bitcoin vastuvõtmise suurettevõtete ja Tucker märkis, et uskuda see on ainult aja küsimus enne kui suuremad ettevõtted alustada pärast

Ülejääk edu ning nõustute Bitcoin kui õigustatud maksevahend. Järgmine samm Bitcoin vastuvõtmise peavoolu ärimaailmas, ütles Jeffrey, on see, kui ettevõtted hakkavad seda tegema oma raamatupidamise seisukohalt Bitcoin mitte käibevaluutasid. Ta ütles, et see nihet

Järk-järgult hakkavad juhtuma nagu Bitcoin kasutajate baasi jätkuvalt laiendada, mis on ainult aja küsimus. Jeffrey siis tagasiminek veidi ja ütles, et ta isegi ei tea, mida "aja küsimus" tähendas enam kui räägime Bitcoin, sest euroraha pooldajate kasvanud kiiremini kui keegi oleks kunagi uskunud.

"Bitcoin on suur võrreldes sellega, mida keegi ette kujutada seda kunagi oleks."

Mo küsis Tucker, mida ta mõelnud peavoolu meedia ja nende pidev prognoose surma Bitcoin, millest ükski ei täitus.

"Kõik peavoolu prognoosid Bitcoin surma on vale."

Jeffrey siis rääkisime paratamatus Bitcoin on konkurentsi mainstream, valitsuse valuutade ja kuidas selline konkurents võib tuua vaid hea maailmamajanduses. Tucker ütles, et USA ei ole olnud mingit valuuta konkurentsi umbes 160 aastat, nii et kuigi konkurents krüptopulk valuutade ja dollari on vältimatu, keegi tõesti teab, mis juhtub. Ainult üks asi on kindel, Bitcoin hoiab muutub tugevamaks ja see on siin et jääda.

Seotud uudised


Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: nõudlusprogrammiga BitPay Partners pakub SpectroCoin eurooplastele muret lahendusi ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Kuidas digitaalvarud võimaldavad Aafrika põllumajandustootjatel?

Post Bitcoin

4 viisi Bitcoini ostmiseks sularahaga Wordwide

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Kuidas minna Dash kui olete algaja: juhend Dash Mining koos Antminer D3

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Delli mõju Bitcoini hinnale

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?