Leetcoini tegevdirektor Kingsley Edwards kõneleb konkurentsivõimeliste mängude ja bitcoini rewards | Estonian.lamareschale.org

Leetcoini tegevdirektor Kingsley Edwards kõneleb konkurentsivõimeliste mängude ja bitcoini rewards

Leetcoini tegevdirektor Kingsley Edwards kõneleb konkurentsivõimeliste mängude ja bitcoini rewards

Leetcoin on uus konkurentsivõimelise mängimine platvorm, kus mängijatel on võimalik mängida üksteise vastu Bitcoin. Liiga Legends on esimene mäng saada täielikku Leetcoin integratsioon, Team Fortress 2 ja Counter-Strike toetust arengut.

Võrk:

Twitter:

Kontakt:Pidame tähistamaks (taas) Bitcoini viiendat sünnipäevaKui mõned inimesed tähistada Bitcoin sünnipäev 1. Novembril, kui algne valge paber avaldati, teised oleks palju parem päästa oma au ja uhkus veel eriline kuupäev. Täpselt viis aastat tagasi, 2008. Aastal, Satoshi Nakamoto oli "kaevandamine" ploki null, tuntud ka kui "Genesis Block".

Tegelikult kaevandamise ole õige sõna, kuna esimene plokk algselt kõva kodeeritud tarkvara. Oma postituse pealkirjaga "mõistatus peidetud Genesis Block" on Bitcointalk.org foorum kasutaja Sergio_Demian_Lerner kirjutas, et:

Satoshi kliendi lähtekoodi versioon 0.1 ei ole eriline rutiinne ega käsurea lüliti miin Genesis blokeerida. Tegelikult Genesis plokk oli püsikodeeritud, mis tähendab ilmselt on tekkinud teine ​​rakendus, mille lähtekood on teadmata.

Kuid kuna põhinäitajad olid sisuliselt väärtusetu sel ajal, ja seal vahel puudus konkurents kaevurite, võime eeldada, et ta oli kaevandus koos oma (ja ainult üks) personaalarvuti.

Aga millised on Bitcoiners üle maailma teed, et tähistada seda erilist teetähis? Noh, Hawaii, näiteks võõrustab 'The Blockchain Bash "pool" õppida, suhelda, vahetada ja rääkida Bitcoin ". Bitcoin Hawaii LLC teatas sündmus Reddit, koostöös Ühiskontor The Box Jelly.

Kuid siin Bitcoin Kontrollija meil on veel üks viis tähistada: meenutades ajaloo Bitcoin. Seal on uus online platvormi nimega ajalugu Bitcoin, mis aitavad teil meenutada tähtsamaid hetki cryptocurrency ajalugu visuaalselt huvitaval viisil.

Veebisaidi looja hiljuti rääkisin Bitcoin Kontrollija kasutades pseudonüümi Satoshi Nakamoto. Vastavalt arendaja, platvormi saab nüüd kättesaadav kõigile, et "jälgida arengut Bitcoinand anda illustreeritud ülevaade kõigest, mis on juhtunud maailmas Bitcoin".


Lets Get Meta saidi omandiõiguse kaudu tokenSee postitus on meta postitus Müntide Fire. See ei tohiks pidada "news". See on avamise dialoog...

Adam B. Levine on teinud mõned tõesti hämmastav asju üle aasta Räägime Bitcoin Võrgustik ja ma olen super muljet nende erinevate ideede kasutamise luba majanduselt tõesti toetada teisi.

Juba mitmeid ööd olen brainstormed natuke ja lihtsalt visata ideid mõned lahedaid asju, mida saab teha nende uute tehnoloogiate nagu vastaspool.

Mis siis, kui demokratiseerida Müntide Fire natuke? Mis siis, kui isiklikult kaasatud kuidas me teeme asju kohapeal? Mida teha, kui sa võiksid potentsiaalselt teenida meie edu ka? Kas sa tahaksid olla käe suuremate otsustusprotsessi?

Ma olen näinud palju kommentaar teistelt, mis räägib, kuidas nad teevad asju erinevalt. Mis siis, kui oli võimalus tegelikult mõjutada, kuidas asju tehakse? Mis siis, kui sümboolne teil kontrollida tegelikult annab teile õigused ja hääli kuidas asjad lähevad?

Need on vaid mõned ideed, mis ma toyed kui tegemist märkide ja Müntide Fire.

See võimaldaks saidi ära natuke, pakkuda stiimulit kõigile ja lihtsalt proovida midagi uut.

Huvilistel võiks osta mõned märgid ja saaksin naha mängu ning võib olla suur mõju suund, et firma on võtmas.

Mis siis, kui sait nagu Müntide Fire rakendada midagi sellist? Mis on sinu mõtted?

Kui kõik vihkab idee me muudkui teed exactlywhat teeme nüüd. Me ei hüpped hai me lihtsalt visata ideid ja sülitada-pallide võimalusi. Ma hoian paneb mu perse lennule iga nädal ja death ette lugusid, sest me oleme nüüd... Me lihtsalt võib lasta teil on rohkem praktilisi rolli, kuidas me seda teeme.

Mis on sinu mõtted? Liitu meiega üle aasta Räägime Bitcoin ja liituda aruteluga või jätke oma kommentaarid siia.


Parandame koosTänu liiki annetusi Bitcoin erinevaid meie külastajad oleme olnud raske töö täiustab Müntide Fire.

Me olime uhked, et on peamine allikas uudised ajal USMS Bitcoin oksjon nähes tuhandeid külastajaid oksjoni käigus, pärast oksjoni ja oodates teadet võitja. Nii nagu asjad olid haripunkti meile me siis veelgi näha rohkem liiklust pärast GigaOm seotud meie pideva otseülekandena.

Kahjuks valitud perioodil meie WordPress paigaldamine ja serveri olid lihtsalt ei suuda sammu pidada nõudlusega nii palju külastajaid, oleme alustanud investeerimist ajakohastamist meie infrastruktuuri. Me mõistame, kui masendav see võib olla, et külastada meie saidi ja esitada koos 500 vigu või lihtsalt üldine aeglane laadimine aega ja usu mind, kui ma väita, et see on muutunud üha masendav meie töötajad samuti.

Need omamoodi vigu vältida meid saada viimaseid uudiseid Internetis teile meie lugejad ja me oleme olnud raske töö väntamine välja kvaliteedi sisu, kuid me ei ole alati kulutatud palju aega keskendudes sellele, kuidas me pakkuda, et sisu nagu me peaks olema.

Hakkasime kuigi vähendades kokku aega meie lehe laadimise ja juba näinud paranemist üle 90% viimase kolme päeva jooksul. Me ei ole päris rahul, et veel küll ja on praegu ülesehitamisel uus masin võõrustada meie sisu.

Me hindame meie lugejate kinni seda koos meiega, kui me aina kasvavad. Oleme olnud onlines napilt kuu ja näinud palju muutusi selle aja jooksul ja laiendamine.

Neile, kes on investeerinud selle koha väikese annetuse (isegi vaid mõne satoshi abi) me tõesti tänan teid. Me kasutame neid annetusi teha pidevalt parandada ja laiendusi meie saidi nii ühendus on teise kvaliteediga valik Bitcoin uudiseid, ülevaateid ja reklaamtrükised.

Me jätkame tööd, et tuua teile suurt sisu. Täname, et lugemine, kommenteerides ja esitades!

Seotud uudised


Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Mündi tule kaudu iMessage

Post Bitcoin

Majanduse professorid prognoosivad bitcoini väärtuse langust

Post Bitcoin

Bitcoin on nüüd Bloombergil ja Yelpil!

Post Bitcoin

Tume rahakott Alpha 4 release

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 7.-13. September 2014

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Post Bitcoin

Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund