Maksekaartide aktsepteerimisega kauplejad Aafrikas | Estonian.lamareschale.org

Maksekaartide aktsepteerimisega kauplejad Aafrikas

Maksekaartide aktsepteerimisega kauplejad Aafrikas

"Bitcoinfor arengumaade ja unbanked'- teema, mis reverberates kogu Internetis Bitcoin kogukondades. Hoolimata kõigist neist aruteludest, enamik Bitcoin tegevus on näiliselt kujunevast välismaal - Põhja-Ameerikas, Euroopas ja Austraalias. Sensatsioonihimuliste peavoolu meedia suuresti keskendub sündmusi rohkem arenenud maailma (Dell, Gyft, ülejääk, Beepi) - õigustatult, sest need sündmused on suurepärane jaoks Bitcoin ökosüsteemi üldine.

Siiski, mõned väikesed tuleb heita teiste maailma laadse Aafrika mandril. Suhteliselt uus mõiste - Bitcoin on teadmata mõnes Aafrika ja samaaegselt üha veojõu Ida, Lääne ja Lõuna-Aafrikas. Savvy ettevõtluse aafriklased ja ettevõtete tulenevat kasu vastuvõtmist Bitcoin maksevahendina.

Ma esile mõned tähelepanuväärne kaupmehed teerajaja Bitcoin maksete Ida, Lääne ja Lõuna-Aafrikas.

Kaupmehed nõustumine Bitcoins Lääne-Aafrikas

Nigeeria

Pikka aega, nigeerlased on tekkinud hõõrdumist finantstehingute Internetis väljaspool riiklikku jurisdiktsiooni - osaliselt tänu oma tuntud meilipettuste ja online kelmus katseid. Hoolimata neid takistusi pood stseeni Nigeeria on liider mandril. Hiljuti PayPal käivitas online makse alternatiivsete Nigeeria osana ettevõtte rullima arvesse 10 uutele turgudele.

Minku

Minkuis boutique mood ja tarvikud Internetis käivituda registreeritud Nigeeria ettevõttena ja maksustamise eesmärgil. Kunmi Otitoju asutaja, kujundab moes kalli nahast kotid hankimisel kohalikke materjale ja tööjõudu Nigeeria. Minku kotid ja tarvikud on turul nii kohalikul kui ka rahvusvahelisel klientidega toestavad 16 erinevast riigist.

Minku on kusagil ristumiskohas moe disaini ja tehnoloogia ning nõustute Bitcoin on midagi, mis sobib meie eesmärke töötab täielikult rahvusvahelise e-poes.

Virginia Tech Computer Science vilistlane, Kunmi kirjeldab valik võtame bitcoins lihtsa üks - Bitcoin on ülemaailmne maksete tehnoloogia, ülimadala tasud ja kiire tehing kiirused.

Ta kiiresti tunnustatud võimaluse Bitcoin esitatakse tema äri. Nagu sageli reisidel kogu Euroopas turustamise oma toodete konstruktsiooni, ta tõi lihtsus vastuvõtmisel Bitcoin tema telefoni ja sülearvuti kui suur stiimul.

Sierra Leone

Väike riik Lääne-Aafrikas, kus elab umbes 6 miljonit inimest, Sierra Leone on koduks Bureh eetiline mood tarvik ettevõte. Kuigi asutaja Daniel Heyman, asub New York, ettevõtte toodangu asub Freetown, Sierra Leone. Tooraine pärineb dokid Freetown on koondatud kohalike töötubade selle kohalikud töötajad.

Eelmisel aastal Bureh teatas ta nõustuda Bitcoin maksevahendina kaudu BitPay, pluss $ 10 allahindlust. Bitcoin oli loogiline valik - nad on kohalikud kohaloleku Sierra Leone ja suuremat maailmaturul Hiinas, USAs ja Euroopas.

Rääkimine Tanaya Macheel, Daniel rääkis seda alternatiivset lähenemist.

 Võin tellimusi New York ja sageli teha makseid ülekande riiki maksma meie kohalikud töötajad.

Kaupmehed nõustumine Bitcoins Ida-Aafrikas

Kenya

MamaMikes

Mamamikesis jaemüügi ja hulgimüügi kaubanduse saidi põhineb Kenya. Nad pakuvad laias valikus kaupu ja teenuseid: elektroonika, köögitehnika, riided, kommunaalteenuste maksed, mobiiltelefoni saateaega, kingitus korvid ja palju muud. Sait on suunatud Ida-Aafrika diasporaa soovivad osta esemed oma sõpradele ja perele Kenya & Uganda. Kuni viimase ajani, maksevõimalused lisada tavalisi kahtlusaluseid PayPal, Visa ja MasterCard. Varem sel aastal, nad lisatakse Bitcoin maksevalikuna oma veebilehel.

Vastates e-posti teel, Segeni Ngethe tegevjuht, rääkis, miks otsustas ettevõte lisada Bitcoin valikuna

Pärast lugemist umbes "hõõrdevabu laad" Bitcoin maksed, siis mõtet pakkuda makseviisi meie klientidele. Krediitkaardid olid kunagi mõeldud kasutamiseks internetis. Bitcoin teiselt poolt on taeva kingitus tehnoloogia Interneti kaubanduse.

Ta julgelt öelda, et lühikese aja jooksul, sest nad vastu seda teise makseviisi nad on olnud julgustav numbrid klientidelt maksete tegemise bitcoins.

"Me ajurünnakud rohkem viise kasvava oma kohalolekut seas Bitcoin omanikud"

Ngethe näeb rohkem kaupmehed Aafrikas vastuvõtmist selle meetodi eriti turismitööstust. Kenya on maailmatasemel turismisihtkoht ja areneva sõlmpunkt tech. Turism, pood ja rahaülekanded sünnivad jaoks Bitcoin juurduma Ida-Aafrikas.

BitSoko

Kuigi ei ole rangelt kaupmees, BitSokois kohaliku kolledži käivitamisel juures asuva Chandaria Ärikeskus ja inkubeerimine hub, Kenyatta ülikool. Gibson ja Allan, digitaalne valuuta entusiastid on huvitatud potentsiaali digitaalse valuutade nende kolledži kogukonnas. Nad on töötanud online kaupmees teenuste ja Bitcoin rahakott mis mõlemad nad jooksvalt läbi beetatestist jooksul Kenyatta ülikool ühenduse 60.000 õpilast. Vastavalt Gibson, üks tuum arendajad,

BitSoko on lihtne hankida, talletada ja veeta bitcoins ühendades kasutajate ja kaupmees. Läbi Bitsoko mobiilne rahakott, saavad veeta Bitcoin, nagu fiat kohalikul kaupmehed. Kaupmehed saavad KES oma mobiilimaksed.

Et julgustada õpilasi ülikoolilinnak vastu bitcoins, nad on värvatud kaupmehed ja selle ümbruses campus. Bejo baaris & Restaurant ja Chase Cyber ​​Café on kaks kaupmehed, kes on registreerunud.

Kaupmehed nõustumine Bitcoins Lõuna-Aafrika

Lõuna-Aafrika on koduks PayFast suurim tasumise töötleja Sahara-taguses Aafrikas, mis võimaldab Bitcoin makseid. Üks kaupmehed nad teenivad, TakeAlot- suurim online-jaemüüja Lõuna-Aafrika hakkas nõustudes bitcoins oma klientidele.

Willem van Biljon, co-CEO ja CTO oli õnnelik teadaanne teha paar nädalat tagasi.

At TakeAlot püüame olla innovatiivne ja kliendikeskse; Pakkudes Bitcoin on järjekordne näide sellest, kuidas me püüame nende eesmärkide saavutamiseks.

Praegu pricesare kuvatakse Rands koos Bitcoin maksevalikut all "Instant ETF". Maksmisprotsess juhtuda läbi PayFast, samas kui tehingu ise toimub BitX, Lõuna-Aafrika Bitcoin vahetada. Kuid Bitcoin makse protokolli tugi on valmimisel.

Vahepeal on maaomanik Western Cape Province, on üles panna vara müügiks Gumtreeexclusively Bitcoini (60 BTC).

Bitcoin on veel lapsekingades mandril. Vaadake rohkem Bitcoin seotud kaupmehe tegevuse Aafrikas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hinna analüüs: Delli mõju Bitcoini hinnale

Post Bitcoin

Päeva kaubandus: osta ja müüa bitcoini

Post Bitcoin

Bitcoin Mining võib tulusam varsti minna

Post Bitcoin

Bitcoin Value 2. osa: kas raha vajab isegi kasutusväärtust?

Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Maksa Bitcoin Maksud LibraTax: Uus automaatne Bitcoin maksude esitamise tarkvara

Post Bitcoin

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Post Bitcoin

Bitcoini mõju süsteemile D - varimajandus

Post Bitcoin

GAWMiners: Mis on HashCoin, HashBase ja HashPool?

Post Bitcoin

Bitcoin Country! Top 10 rahvaid, kes armastasid BTC

Post Bitcoin

Bitcoin hinnad tõusevad pärast turbulentne kuu!