Mt. Gox müüb Bitcoini kaubamärgi | Estonian.lamareschale.org

Mt. Gox müüb Bitcoini kaubamärgi

Mt. Gox müüb Bitcoini kaubamärgi

TOKYO: valdusettevõtja varises virtuaalne valuutavahetus Mt. Goxis soovivad müüa kaubamärgi "Bitcoin" The Wall Street Journal ütles kolmapäeval.

Mt. GOX peeti kunagi selgroog Bitcoin ja Behemoth seas krüpto valuutavahetust. Esialgu loodud ja haldab Hr Jed McCaleb ebaühtlust Labs hall vahetusplatvorm hiljem müüakse Mark Karpeles.

Vahetamist oli sünonüümiks Bitcoin nimi ja kasu tohutult tasude kaudu kaubandustehinguid. Kahjuks Mt.Gox nüüd labasus ja töödeldud mõnitamine poolt krüpto valuuta kogukondades.

Oma paigaldamiseks juriidiline mured ja skandaalne väiteid pettuste, mis viis lõpuks see kokkuvarisemine ja süüdistuse oma juhtkonnale, Mt.Gox nüüd buzz sõna valitsusasutused, mis on petitsioone ja otsib määrus populaarse detsentraliseeritud tehnoloogia.

Mt.Gox on lisaks silmitsi värske, skandaalne väiteid sel nädalal, kui uurimise dubleeritud "Willy aruanne" aluspind pakutud tõendid, et Mt.Gox oli kasutatud õelvara kujul bot luua võlts kontosid massiliselt paisutavad Bitcoin väärtuse ajal kuu eelmise aasta novembris. Eest ilmselt ülesanne oli täita tohutu maht ostmine ja müümine tellimusi kiires tempos. Kui süüdistusi ja andmete aruandes sisalduv on tõsi, Mt.Gox singlehandedly pumbatud väärtus Bitcoin kõrgeim registreeritud väärt kuupäeva. Ja et tegureid kõige sagedamini omistatakse et kuldne ajastu Bitcoin-st sissevoolu rikkad Hiina spekulandid ja sulgemise musta turu platvormi tuntakse Siiditee FBI, ei põhjused Bitcoin oli saavutatud selline atmosfäärist meetmete edu, vastupidiselt levinud arvamusele.

Varade likvideerimise

Mt.Gox loodab tõsta vähemalt 100 miljonit jeeni ehk umbes $ 1 miljoni paketi, mis sisaldab kaubamärkide Jaapan ja Euroopa Liit, Wall Street Journal tsiteeris VIP ettevõtte teatel. Ettevõte on ka ostja otsimisega domeeninime "bitcoins.com", kuid vastavalt paberi: ei ole selge, kui üldse raha omandatud müügist intellektuaalse omadused pannakse suunas tagasimaksmise ettevõtte tohutu võlgu.

Täitevvõim ütles, et ettevõte soovis müüa kaubamärgid, sest see oli enam neist ajakirjas Journal ütles, ilma nimetades ettevõtte ametnik.

AFP otsides online andmebaas on andnud info, et Ühendriikide Tibanne "oli registreeritud äriühing ja helmed endise Mt.Gox juht Mark Karpeles, oli selle registreerimise Bitcoin kaubamärgi heaks Jaapan 2012. Aastal Tibanne firma tõhusalt toiminud ainus operaator kauplemise vahetada. Kaks ettevõtet oli isegi samad ettevõtte aadressi Tokyo, Jaapan.

MtGox oli pankroti kaitset veebruari lõpus, liikuda, et raputas krüptooperatsiooni maailma ja võimendab langus Bitcoin väärtust. Mis väidab, et firma oli takerdunud võlad, küündides 6,5 miljardi jeeni ja et nad olid kannatanud täiendavaid kadusid palju vaidlustanud "misplacing" kohta 850,000 Bitcoins. Mt. GOX hiljem teatas, et nad olid ilmselt asub umbes 200.000 Bitcoins, mis olid väidetavalt unustanud pärast paigutatakse offline rahakoti hoidmiseks.

See börsiteade oli slammed kriitikud ja enamik krüptooperatsiooni valuuta kogukonnad, nagu nad põhjendatud, et kui Mt.Gox suutis "unustada" umbes suurtele vahemälu nagu nad claimed- siis mida muud rikkumised veel kokku puutunud?

Ettevõte oli eksponeeritud ainult pärast nad läksid inkognito veebruaris ja väljavõtmise tehingute blokeeriti. Ettevõte läks teatada, et need on tehtud haavatavad pahatahtlike küberrünnakute suunatud varastamine bitcoins vahetamisest, mis olid edukad kapitaliseerida väidetavalt viga tarkvara, mis oli lahutamatu osa ettevõtte peamine kauplemise operatsioone.

Aprillis Mt.Gox algatatud likvideerimise korra nagu järjestada kohtuotsuseta Jaapani õigussüsteemis. Fiasko on nüüd olnud otsustav tegur Ameerika Ühendriigid kohustuslik volituse, mis nõuab kõigi krüpto valuutavahetust olema registreeritud ja kinnitatud FinCEN, mis sisuliselt pannakse paika jõustada õigusliku vastutuse ja läbipaistvuse teel auditeid.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin segajad ja Adblockers

Post Bitcoin

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku

Post Bitcoin

Microsoft alustab digikoti sisu aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart

Post Bitcoin

Fund Coin tulekahju Bitcoin Starterile!

Post Bitcoin

Mis on parim Bitcoini makseprotsessor? Cointi või BitPay?

Post Bitcoin

Mündi tule kaudu iMessage

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

5 Meetodid Bitcoini ostmiseks koos PayPaliga 2018. aastal