Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit | Estonian.lamareschale.org

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Web rahakoti firma BitGohas tagatud $ 12 miljonit riskikapitalirahastusest, show tugev investor toetust oma multi-allkirja turvalisuse teenust Bitcoin. Riskikapitalirahastusest andis mitu erinevat investorid, sealhulgas näitleja Ashton Kutcher ja riskifondi juht Peter Thiel.

BitGo eesmärk on olla esimene edukas startup pakkuda lihtne-to-use, läbimatu Bitcoin walletswith multi-allkirja turvalisust. Seda tüüpi rahakott arhitektuur on kolm võtmed eriti rahakoti ja see võtab kaks neist võtmed juurdepääsu vahendeid. See takistab mündid on varastatud häkkerite või halb osalejate firma sees ja ka võtab koormust turvalisuse tavahinnast kasutajad, kes ei pruugi teada, kuidas külmhoone või krüpteerimist tööd.

Kõrge kaliibriga Bitcoin Turvalisus

Multi-sig turvalisus on kiiresti muutumas Püha Graal online Bitcoin kaitse. Arendajad ka ettevõtjad skrambleerimise teha seda funktsiooni lihtne kasutada keskmise tarbija jaoks. Praegu Bitcoin ladustamise jaguneb kahte põhirühma:

1. Salvestamine mündid kohapeal, mis võivad kaasneda keerulised turvameetmed vajalikuks, et vältida häkkerid. Mõned rahakotid on ka üsna keeruline, mis suurendab ohtu, et kasutaja saab teha viga ja kaotab oma raha.

2. Salvestamine mündid online web rahakott, mis nõuab usaldust, et kolmanda osapoole vastutab ja on kõik vajalikud turvalisuse nende lõppu. Kuna privaatvõti on salvestatud kolmanda osapoole server, see on väga tundlikud häkkimise ja ettevõtte missteps.

Multi-allkirja rahakotid võtta teine ​​valik ja oluliselt veiseliha kuni turvalisust. Usaldus kolmanda osapoole on tarbetu, sest nad on ainult üks võti raha ja ei puuduta raha isegi kui sunnitud vaenulik ründaja. Fondid võivad onlybe kulutatud kui kaks kolmest võtmed kokku leppida tehingu.

Ülaltoodud graafiline illustreerib seda dünaamiline hästi. Multi-allkirja turvalisuse kõrvaldab haavatavust üheski punktis, muutes Bitcoin ladustamise vähem kõrgete panustega mäng kui see on olnud minevikus. See on peamine uuendus BitGo, ja see selgitab, miks ettevõte on saada rahalist toetust alates riskikapitalistid.

Nr Võõrad Bitcoin alustavatel

Enamik smart ärimehed aru, et cryptocurrencies on siin et jääda ja on palju kasvuruumi, kuid see on veel ebaselge, millist Bitcoin seotud ettevõtete õnnestub tuua digitaalse valuuta mainstream. Nüüd, BitGo on ehitatud kena veebilehel ja põhifunktsioonide ümber multi-sig web rahakott, riskikapitali investorid panevad oma panused - ja nad kihlveo suurelt BitGo.

A-seeria rahastamise vooru BitGo juhtis Redpoint Ventures - riskikapitali ettevõte asub Menlo Park, California., Mis on eelnevalt varundatud pilv teenusepakkuja Zendeski ja tasumise töötleja Stripe. Nüüd Redpoint on viinud tulus vooru BitGo, kokku $ 12 miljonit eri allikatest:

A-klassi investeerimisalaseid asutaja Ashton Kutcher
Radar Partnerid

Ülejäänud rahastamine oli tehtud olemasolevate investorite kes toetame BitGo uuesti: Bridgescale Partners, Bill Lee, Eric Hahn ja Jeff Skoll.

Next Generation Bitcoin Wallet?

On selge, paljud mõjukad osalised Bitcoin tööstuse usku BitGo potentsiaali, ja nende usk on edastatud vahetamise teel miljoneid dollareid. Silmis inimesed, kes aitasid teha BitPay ja Coinbase edukas, BitGo sisuliselt selgitust, mille nimeks sai järgmise põlvkonna Bitcoin rahakott, mis on nii turvaline ja mugav.

Kui BitGo on lihtne kaitsta Bitcoins koos multi-allkirja turvalisuse, siis, et innovatsioon üksi võib olla väärt $ 12 miljonit. Bitcoin ökosüsteem on hädasti tahke multi-sig rakendamist. BitGo arvab, et see võib osutada seda teenust - ja mõjukas ettevõtmine ettevõtete nõus.

BitGo missiooniks on tagada maailma Bitcoin. Lahendades Bitcoin varase turvalisusega seotud probleeme meie klientide ja tööstusharu partneritega, BitGo on põnevil, et aidata Bitcoin tööstuse kasvada, mida me usume saab kiiruse ja ulatuse võrreldav Internet ise.

Will O'Brien, tegevjuht ja asutaja BitGo
 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini anonüümselt ja ilma ID-ga

Post Bitcoin

10. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Esimene ülikool Bitcoini ATM-i paigaldamiseks - Vancouver, Kanada ülikool

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Bitcoin Ei saa reguleerida nagu Internet

Post Bitcoin

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

BetChain saab mitmekeelse toetuse juhtivaks Bitcoini kasiinoks

Post Bitcoin

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Post Bitcoin

5 Meetodid Bitcoini ostmiseks koos PayPaliga 2018. aastal