Rakenduse ülevaade: Android-i jaoks mõeldud Mycelium Bitcoini mobiil | Estonian.lamareschale.org

Rakenduse ülevaade: Android-i jaoks mõeldud Mycelium Bitcoini mobiil

Rakenduse ülevaade: Android-i jaoks mõeldud Mycelium Bitcoini mobiil

Seeneniidistik Bitcoinwallet suurepärane Android appthat pakub mitmeid kasulikke funktsioone kartmatu Bitcoiners, sealhulgas koondatud tippjuhid ja GPS-abistab kohalikke kauplemise. Kuigi seal on mõned väikesed probleemid, see on kindel rahakott, mis on peaaegu kõike Bitcoiner vajab.

PROS

 • Täpsem võti juhtimise
  • Loo uus juhuslik privaatvõtmetest
  • Importida isiklikke võtmeid kulutuste
  • Importida avaliku aadressid vaadates
  • Valikuline kokku silmas kõik aadressid samasse tasakaalu
 • Kohalik kauplemise
  • GPS-toega asukoha
  • Kohandatav Ost / Müük kuulutused
  • Maine jälgimise

CONS

 • Kohustuslik 0,0001 BTC (6 senti) tehingutasu ei saa tõsta või langetada
 • Kas avada app kontrollida makseid (no teated)
 • Aadressiraamatu ole väga kohandatav

Järgmine tase Bitcoin Key Management

Seeneniidistik rahakoti väidetavalt on parim ja kõige arenenum Bitcoin võti juhtimissüsteemi Android. Need funktsioonid võivad lubada ainult laskumist seaded ja võimaldab Expert Mode - aga kui sisse lülitatud, võimaldab see voolujooneline haldamise palju erinevaid Bitcoin aadressid.

See on lihtne luua uus aadress isiklikuks kasutamiseks, või importida olemasolevate isiklike võtmete et veeta Bitcoin alates Mütseeliumi. On mitmeid erinevaid meetodeid importimise võtmed - Mütseeliumi saab skaneerida QR-kood, kopeerida aadress seadmest lõikelauale või importida varukoopia "Bitcoin Wallet" kliendi poolt Andreas Schildbach.

Seeneniidistik on isegi toetust Bitcoin vaadata ainult aadressid, kelle saldod saab jälgida, kuid mitte kulutatud. See võimaldab huvitav võime "vars" kellegi Bitcoin aadress ja jälgida oma raha - või lihtsalt jälgida enda aadress ilma veeta raha Mütseeliumi.

Kuid kõige uuenduslik funktsioon nii tippjuhid on kokku silmas kõik aadressid. Vaikimisi Mütseeliumi töötab ainult ühel aadress korraga, mida saab lülitatakse Active Keys ekraanil. Aga kui kokku arvates on lubatud, Balance näidatud Mütseeliumi peaekraanil sisaldab allof Bitcoin praegusest aktiivne aadressid.

Sest inimesed, kes kasutavad palju erinevaid Bitcoin aadressid erinevatel eesmärkidel, see funktsioon on hindamatu. On võimalik, et on kuni 10 aktiivset aadressid sisalduvad Mütseeliumi on koondbilansi - ja mõned neist võivad olla isegi käekella ainult aadressid, kelle isiklikud võtmed kunagi imporditakse. Selle funktsiooni abil on imelihtne hallata mitut isiklikku aadressi.

Kohalik Bitcoin Trading ja Bitcoin hind

Teine uuenduslik funktsioon seeneniidistik on kaasamise GPS-abistab kohalikke Bitcoin kauplemise. Nagu mini-versioon Kohalik Bitcoins ehitatud otse Mütseeliumi, rakendus leida lähedal ettevõtjad, kes soovivad osta või müüa digitaalse valuuta. Iga ettevõtja on Bitcoin hind, soovitud vahemikus maht ja maine punktisumma.

Kui loote osta või müüa reklaami, seal on ton vabadus valida, kuidas hind arvutatakse. Hind võib põhineda vahetuskurssi Bitstamp, Coinbase, Kraken, BTC-e, BTC Hiina või BitcoinAverage ja modifitseeritud negatiivne või positiivne protsendipunkti.

Näiteks oletame, et ma tahan osta Bitcoin nii kiiresti kui võimalik. Võin avada seeneniidistik ja mitte ainult leida usaldusväärne müüja lähedal, vaid ka luua reklaam tulevikus ostab samuti. Määratakse kindlaks hind Bitstamp + 10% tagaks, et ma saan palju innukas müüjad, kes tahavad hea kaubelda USD.

Seoses kohaliku kauplemise, Mütseeliumi on samm eespool oma lähim konkurent: Hive Bitcoin rahakoti Android. Nagu mainisin läbivaatamise taru, see on omarakendust Kohaliku Bitcoins, kuid ainult online kauplemise praegu funktsionaalne. Ei ole nii, et tegelikult otsida ettevõtjad geograafiliselt lähedal - ja selles osas, Mütseeliumi on parem.

Kahetsusväärne koolikud seeneniidistik Bitcoin Wallet

Kuid Mütseeliumi Bitcoin rahakott ei ole ilma oma vigu. Pole Android tõukemärguannetele sissetulevate maksete, mis tähendab, sa pead avama rakenduse kontrollida, kas keegi teile maksnud. See funktsioon peaks olema no-brainer kõigi mobiilse Bitcoin rahakotid, aga see on silmatorkavalt puudu Mütseeliumi.

Tasude struktuur on ka liiga lihtne. Kohustuslik kaevurite tasu 0,0001 BTC (umbes 6 senti) tehingu - see tagab makse saab töödelda õigeaegselt, kuid see võib olla ebapraktiline liikumisel väikeses koguses Bitcoin vahel enda aadresse. See oli eriti tüütu "funktsioon", kui väärtus Bitcoin oli üle $ 1000, mis tähendas seeneniidistik kaevurite tasu oli dimefor iga tehingu, olgu see kuitahes väike. Arendajad peaksid lisama võimalus vähendada kaevurite tasu madala prioriteediga tehingute, eriti kui Bitcoin hind tõuseb jätkuvalt.

Samuti oleks tore rohkem kohandamine võimalusi kirjed aadressiraamatust. Praegu on see võimalik vaid lisada kohandatud nimed iga Bitcoin aadress - ehk tulevikus Mütseeliumi võimaldab custom pilte samuti (nagu taru ei) või isegi võime grupiaadressid kategooriatesse.

Järeldus

Seeneniidistik on väga hea valik salvestamiseks Bitcoins Android seadme sisse ja see annab arenenud juhtkonnalle et hardcore Bitcoin kasutajad saavad ära. Kohalik ettevõtja funktsioon on uuenduslik lisaks hea rahakoti niimoodi, ja just nüüd on see parim viis kohaliku ettevõtja või hallata oma raha Android. See oleks suurepärane rahakoti, kui ta ei olnud oma silmatorkavad vigu, nii sel põhjusel ma annan selle rahakoti tahke 4 out of 5 bitti.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

Post Bitcoin

Bitcoini kauplemise reaalajas näide kopeerimiseks

Post Bitcoin

Antonopoulos Leaves Bitcoini sihtasutus üle Mgmt

Post Bitcoin

Kuidas kasvatada Bitcoini ühendust läbi teadlikkuse

Post Bitcoin

Bitcoini investeerimise eelised ja kuidas investeerida bitcoiinidesse

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine

Post Bitcoin

Hollywoodi haigla maksab häkkeritele 40 Bitcoini väärtust 17 000 dollarit arvutite väljaandmiseks

Post Bitcoin

2018. aasta prognoosid: Bitcoin Will Crash - CTech

Post Bitcoin

Milli märtsi hullus (raha teenimine Bitcoini segistiga)

Post Bitcoin

Parim Ethereum Kaevandamise Riistvara (2018 Uuendatud)

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Time Inc. aktsepteerib bitcoini, ülemäärajahügamisi Bitcoini müügist ja palju muud