Kuidas Net Neutrality võib Bitcoini mõjutada | Estonian.lamareschale.org

Kuidas Net Neutrality võib Bitcoini mõjutada

Kuidas Net Neutrality võib Bitcoini mõjutada

Hoiatus: See autori arvamused ei kajasta arvamusi coinbrief.net

15. Mail 2014 Federal Communications Commission hääletas 3-2 kinnitada prioritiseerimine yhteysnopeudelle vastutasuks suurenenud makseid. See luba tähendab, et Interneti-teenuse pakkujad (ISP) on nüüd seaduslik luba nõuda kasutajatelt rohkem raha kiiremini Interneti kiirus. See otsus on keset üleriigiline arutelu võrgu neutraalsuse: peaks valitsus lubada ISP eest rohkem suurematel kiirustel või peaks valitsus sundida ISP anda kõigile võrdne ühenduse kiiruse võrdse hinnaga?

Kuigi toetajad võrgu neutraalsuse nõue, et sunnib ettevõtteid anda võrdsed kiirused võrdsed hinnad säilitada vabaduse internet, ja vältida loomist ISP monopole, nagu Comcast, tõde on see, et võrgu neutraalsuse tegelikult tähistada lõppu tasuta internetiühendus. Lisaks võrgu neutraalsuse teeks midagi, et vältida ISP monopolide, kuid tegelikult julgustada ja hõlbustada, luua Interneti monopoli. Controlling hind yhteysnopeudelle lämmatab konkurentsi ja tugevdab võimu olemasolevate Interneti-teenuse pakkujad, mis omakorda võiks ohustada laienemine Bitcoin.

Võrgu neutraalsus julgustab ISP Monopolidele

Selleks, et mõista, miks võrgu neutraalsuse hõlbustab loomine ISP monopolide, peame esmalt uurida, millised võrgu neutraalsuse tegelikult teeb. Kui möödas, nagu eespool mainitud, võrgu neutraalsuse õigusaktide sunnib Internet Service Providers anda sama yhteysnopeudelle sama hinnaga, kõigile, sõltumata sellest, kes nad on.

Muidugi, see sunnitud "võrdsustamise" teeb internet kiirem ja odavam keskmise tarbija jaoks, kuid ainult piiratud aja jooksul. Miks? Kuna sundides ISP pakkuda selliseid teenuseid madalate hindadega muudab tegelikult pakkuda Interneti palju kallim. ISP-d peavad esitama sama ühenduse kiirus sama hinna eest, olenemata sellest, kas või mitte klient on kolledži üliõpilane, kes kasutab ainult interneti põhiteenuseid, nagu sotsiaalsed võrgustikud ja video streaming, või kui klient on mitme miljardi dollari, rahvusvaheline korporatsioon, et internet palju tugevamaid asju kui tudeng teeb. Võrguneutraalsust oleks palju vähem tõenäoline käivitusüksuse ISP pakkuda odavaid hindu tavakasutajatega sest nad ei saa nõuda võimsus kasutajad, nagu suurettevõtted, kõrgemad hinnad nende ühenduse kiirus. Seega suured ettevõtted saavad kasu madalama hinnaga kui nad oleks pidanud maksma ilma Net-Neutraalsus kulul tavakasutaja, kes maksab kõrgema hinnaga keskmiselt.

Nagu näeme, pärast teatud aja jooksul, mis on suurim ISP saab kõrvaldada kõik oma konkurentsi turul, sest selle ulatuslikkus; kes on kõige rohkem raha alguses Net-Neutraalsus lõpuks muutunud Internet Service Provider Monopoly. Lisaks Net-Neutraalsus ainult lisada veel turuletuleku tõket peal juba lämmatava võimsus, et kohalikul omavalitsusel on üle meie Interneti-ühendus. Pärast Net-neutraalsus mitte ainult käsitlevate määruste paremal viisil oma kommunaalkulud lämmatada konkurentsi, kuid föderaalse hinnakontrolli push väikeettevõtete turult välja täielikult. Siis, pärast ISP monopoli väljub web valitsuse piirangud ja normid, ISP äkki ülesandeks on internet üle kogu riigi. Muidugi monopoli kindlasti ära seda tüüpi võimu. Järsku ettevõte ei saa endale lubada, et pakkuda Interneti kõigile praeguse mandaadiga hinnaga. Et jätkata Interneti-teenuse riiki, monopoli nõuavad, et valitsus võimaldaks neil tõsta oma hindu. Kui valitsus keeldub, monopoli ikkagi suutma lihtsalt ignoreerida õiguse mis tahes karistused pandud ettevõte ohustada üldsuse juurdepääsu internetile.

Kuidas Internet Monopoly võivad ohustada Bitcoin

Eespool nägime, kuidas Net-Neutraalsus could- likely- luua Internet Service Provider monopoli ja kuidas ISP monopoli oleks stiimul lobitööd valitsuses kõrgema hinnaga kork või ignoreerida valitsuse volituste täielikult. Niisiis, kuidas loomist sellise monopoli panna laienemine Bitcoin- samuti kõik muud krüpto-currencies- ohus? Noh, see tõesti ei ole keeruline ega ebatõenäoline, stsenaariumi.

Mis stiimul hinda tõsta internetiühendus, ISP monopol nii tehes hinda palju inimesi interneti turul. Vaikimisi tõrjutud internet turg ka välja jätta Bitcoin. Kui neil ei ole juurdepääsu internetile, ilmselt ei ole neil võimalus pääseda, ja kasutada internetipõhiseid valuutades. Net-Neutraalsus õigusaktide koos konkurentsi tappes piiranguid ISP kohalikud omavalitsused, oleks toota selline hinnatõus. Probleem koondades midagi head või Teenindus- olgu kujul privaatne monopoli või valitsuse legislation- on, et juurdepääs kaup või teenus muutub sõltub kapriisidele monopoli kontrolli pakkumist.

Valitsused ei saa vältida selliste monopolide teket, sest valitsus on põhjus monopolide esiteks. Mõlemat tüüpi valitsuse määrus siin mainitud, Net-Neutraalsus ja kohalike määrustega, takistada konkurentsi ja muuta tõenäolisemaks ühe firma monopoliseerida turul. Sest eespool nimetatud põhjustel, tsentraliseerimine internetiühendus võrdub tsentraliseerimine Bitcoin. Bitcoin, oma olemuselt, tugineb detsentraliseeritud võrgustiku laienemist. Tsentraliseerimine Bitcoin kuidagi raskeks selle potentsiaali saavutada kriitiline mass, mis oleks täielikult asendada valuuta rahasüsteemi valitsuse kontrolli fiat valuuta. Me peame detsentraliseerimise selleks Bitcoin saada üldise edu eest. Tsentraliseerimine Interneti kaudu Net-Neutraalsus töötaks vastupidises suunas peamine eesmärk Bitcoin. Õnneks vabaturu uuendusi kõrvaldab tõenäoliselt vaja Interneti-teenuse pakkujad poolt täielikult detsentraliseerimise internetis.

Bitcoin & Vaba Turg võidab: Detsentraliseeritud Internet

Tundub, et antud juhul, et ei ole tükk valitsuse õigusaktid, mida saab tõesti probleemi lahendada ISP monopolide, mida toetavad kohalikud omavalitsused. Selle asemel, et üritada lahendada olemasolevaid eeskirju rohkem määruste ja seeläbi luua täiesti uue pöördenurk soovimatuid tagajärgi, nagu kirjeldatud stsenaariumi, see võib olla otstarbekam arendada alternatiivset süsteemi, mis kõrvaldaks tsentraliseeritud ISP võrrandi täielikult.

Sõltumata tulemused Net-Neutraalsus arutelu tundub väga tõenäoline, et vaba turg muuta Internet Service Providers vananenud niikuinii. Peer-to-peer tehnoloogia- nagu Bitcoin- edenedes iga päev, muutes Interneti üha detsentraliseeritud. Mingil hetkel, me jõuda täieliku detsentraliseerimise internetis. See uuendus on juba toimunud; Deep Web pakub peer-to-peer, hajutatud võrguga, mida ei saa kontrollida iga monoliitne üksus. See ei nõua ISP. Iga arvuti võrgus toimib "sõlm", või seoses jaama, mis aitab käivitada "jagatud internet." Tundub tõenäoline, et mingil hetkel selline P2P Interneti on norm. See ei tundu liiga palju venitada ette kujutada aega, kus arvutid tulevad pöörduspunkti, näiteks TOR, mis võimaldab kasutajatel ühendada P2P Interneti toetumata ISP juurdepääsu internetile.

Järgmine samm oleks detsentraliseerida kommunaalkulud liikudes eemale elektrivõrkudele, mis kõige tõenäolisemalt juhtuks läbi innovatsiooni alternatiivseid energiaallikaid, mida saab jooksis tõhusalt üksikisikuid ja olla ise jätkusuutlik. Pärast neid uuendusi on meil süsteem internetis, mis ei saa kontrollida iga monopoli, olgu see era- või avalik-õiguslik üksus. Detsentraliseeritud internet ja energia, ei oleks takistusi Bitcoin laienemine. Lisaks detsentraliseerimise toob vabaduse. See viib meid eemale see süsteem valitsuste micromanaging meie elu. Sõltumata meie poliitiliste veendumuste, kas oleme voluntarists, kommunistid, või midagi vahel, saame kõik kasu eemaldamist kontrolli interneti nii avaliku kui ka erasektori monopolide. Nagu me oleme näinud selles artiklis, Net-Neutraalsus ei täita seda eesmärki, vaid pigem soodustab monopoliseerimise internet, suurendades seega tsentraliseerimise ja lõppkokkuvõttes võib viia kokkukukkumist Bitcoin.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas saada tasuta 5-postitust Amazonist või Ebayist tasuta, kasutades Bitcoinit

Post Bitcoin

Cheapair Now aktsepteerib bitcoineid hotellidele ja lendudele

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 31. august-september 6, 2014

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Caricoin toob kitsasriikidele bitcoini

Post Bitcoin

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Post Bitcoin

Koostöö kiirbikotiinitehingute vastu: RBF, CPFP ja Scorched Earth

Post Bitcoin

Dark Wallet Alpha 5 release

Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

Mündi tule kaudu iMessage

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed