Miks New Yorki Bitcoini reeglid ebaõnnestuvad: ulatus ja privaatsus | Estonian.lamareschale.org

Miks New Yorki Bitcoini reeglid ebaõnnestuvad: ulatus ja privaatsus

Miks New Yorki Bitcoini reeglid ebaõnnestuvad: ulatus ja privaatsus

The New York Department of Financial Services on välja andnud oma nimekirja ettepanek regulationsfor ettevõtetele, mis keerleb ümber Bitcoinand muu digitaalse valuutades. Eeskirjades täpsustatakse, milliseid samme potentsiaali äriühingud peavad võtma, enne kui nad hakkama tegelema cryptocurrencies - nimetatud dokumendi "virtuaalne valuuta" - raames New Yorgi osariigi.

Et vastama käesoleva New York, ettevõtted peavad järgima kõiki reegleid 45 päeva jooksul või riski kriminaalvastutusele. Kui nn BitLicense on taotletud ja heaks kiidetud Komissar Ben Lawsky ja tema osakond, tulevane Bitcoin äri on vabadus tegutseda New Yorgi osariigi.

Iga tegevus on äritegevus

Aga väljend "Bitcoin äri" vaevalt kirjeldab laia vaalu üksikisikute, rühmade ja organisatsioonide, mis tegelevad "virtuaalne raha äritegevuse" määratluste kohaselt toodud BitLicense ettepaneku. Pole üllatav, et määratlus hõlmab börsidel, kus Bitcoin, Litecoin, dollarites ja eurodes saab kaubelda seas üksteist.

Pigem absurdselt määratlus võiks mõista ka lisada Bitcoin kaevurit. Tõepoolest, eeskirjad sätestavad, et keegi "kontrolliv, manustades või väljastamise virtuaalne valuuta" tegeleb virtuaalne valuuta äritegevuse ning seetõttu allutada piirangutele New York. Bitcoin miningon blockchain võiks väidetavalt tõlgendatakse manustamist ja valuutat emiteeriva, seda eriti proof-of-töö kava, mis tugineb plokk preemiaid stiimul.

Kas kaevurid New York on nüüd taotleda BitLicense kui nad tahavad tegutseda puhta südametunnistusega on seaduse silmis? Aga rahakott developerswho luua kasulikke toolsfor salvestamiseks Bitcoin? Ja sadu erinevaid cryptocurrenciesthat nüüd olemas Internetis ja võib potentsiaalselt ostetud New York elanik - kas nimetatud altcoin arendajad ka taotleda BitLicense?

Määrused nagu nad paistavad nüüd on lihtsalt liiga lai kohaldamisala. Traadiga reportsthat Patrick murck, üldine kaitsja Bitcoin Foundation, arvab lai mõisted on "naeruväärne" oma ulatuses:

Tõesti ulatus see asi köied kogu tööstuse. Käesolev ettepanek looks New York up kui poolenisti föderaalse regulaator kogu Bitcoin tööstuses.

Kui uued määrused on äkki muret top jurist organisatsioon, mis toetab mostfor määrused ehk ülejäänud üldsus peaks asjaga.

Ulatuslikud arvestuse pidamine Bitcoin Tehingud

Määrused nõuaks digitaalse valuuta ettevõtetel säilitada terviklik arvestust kõigi klientide ja nende erinevate tehingute puhul. Lisaks tüüpiline rahapesu- ja tean klienditundmise eeskirjad, et mitmed USA börsidelt juba vastavad uued määrused rakendab veelgi arvestuse pidamise nõudeid.

Kõik tehingute registrid peavad olema vähemalt 10 aastat, sealhulgas pärisnimed ja aadressi kõik osalejad iga tehingu. Sellise rakendamise Bitcoin ettevõtete New York oleks jälgib kõiki rahalisi meetmeid - ükskõik kui väike - nende klientidele. See ei ole puudutavad funktsioon iseenesest, nagu tehingute registrid on tavalised kohta Bitcoin vahetus, kuid see muutub probleemiks, kui valitsus tahab neid logisid oma uudishimulike eest.

Lisaks anonymizing rakendused blockchain tehnoloogia nagu Dark Walletand Darkcoinwould olema lausa keelatud. Kui New York olid tõeliselt rakendada neid reegleid, privaatsus oleks täiesti aknast keegi lootes seaduslikult tegeleda Bitcoin või muu cryptocurrencies.

Serial Bitcoin advokaat ja ettevõtja Erik Voorhees kirjutas põhjaliku ja salvav critiqueof privaatsust mõju, väites, et on vaja individuaalse paljastada selliseid tundlikke isikuandmeid on tegelikult vastand tarbijakaitse:

Kuidas saab olla huvides tarbija sundida neid oma nimed, esitades isiklikult isikut tõendavaid dokumente otse eraettevõtete ja seejärel kaudselt erinevate valitsusasutuste ja seejärel perioodiliselt häkkerite ja 3. Isikutele, kes vastasel juhul paratamatult saada seda? Kuidas see kaitseb tarbijat?

In Voorhees mõistus, üheks peamiseks uuendusi Bitcoin on tema võime lihtsustada anonüümne tehingute üle interneti olemata seotud ühegi konkreetse isiku - sisuliselt raha internetis. Aga New York määruste ähvardab rikkuda, et innovatsioon, sundides ökosüsteemi hoida ulatuslikke andmeid inimeste reaalse maailma identiteeti.

Juhid Bitcoin Industry

Voorhees läheb edasi chide erinevate tööstuse juhid, kes on kiitnud New Yorgi ettepandud määrused. Winklevoss kaksikud, kes on loomas reguleerivate nõuetele Bitcoin usalduse rikkad investorid, kes on väljendanud heameelt, et komissar Lawsky ja NYDFS on "omaks" Bitcoin eeskirjadele. Aga Voorhees on erinev võtta:

See ei ole omaks, see on aheldamine põlvkonna kõige olulisem leiutis ebaõnnestunud rahalist infrastruktuuri, mille Bitcoin oli selge ümberlükkamist.

Näiteid puudusi praeguse infrastruktuuri, Voorhees tsiteerib Target häkkimise skandaal, kus tuhanded kliendid olid oma krediitkaardi andmed varastatud - vaatamata põhjalike eeskirjade eesmärk on vältida, et stsenaarium. Ja siis muidugi on suurel hulgal identiteedi vargustest igal aastal, sest inimesed peavad loobuma isikuandmeid palju online teenuseid.

Voorhees siis laieneb tema kriitika veelgi suurema arvu tööstuse juhid, kes kõik on väljendatud mingis vormis toetust New Yorgi BitLicense määrused:

Kas sa kuulad Jeremy Allaire? Kas sa kuulad Armstrong ja Ersham? Kas sa kuulad Winklevii ja Andreessen? Olete juhid tööstuses - noh, kui te juhtiv seda?

Tema kriitika määrused ilusti öeldud ja kindlasti väärivad täielikku lugeda. Loodetavasti inspireerivad teisi tööstuse juhid räägivad vastu välja absurd määrused on pakutud Ben Lawsky ja tema osakonnas.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Kuidas minna Monero oma arvutisse: algaja juhend XMR kaevandamiseks

Post Bitcoin

Kuidas osta Bitcoini pangakontoga. Traat ülekanne

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 14.-20. September 2014

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Paindlik Bitcoin Supply ei stabiliseeri Bitcoin Price

Post Bitcoin

Blocktraili uus Bitcoini rahakott pakub huvitavat tehnoloogilist arengut

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Vaba ligipääs meie veebi jaoks teenivad raha Bitcoini kursusega, mis on mõeldud haarangutele

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?