OECD: Bitcoin on lootustandev, kuid ei saa kunagi muutuda valuutaks | Estonian.lamareschale.org

OECD: Bitcoin on lootustandev, kuid ei saa kunagi muutuda valuutaks

OECD: Bitcoin on lootustandev, kuid ei saa kunagi muutuda valuutaks

Majandusliku Koostöö ja Arengu Organisatsioon (OECD) avaldas raamatu Bitcoin, uurides oma potentsiaali ja sellega seotud riskidega selle kasutamist. OECD on koalitsioon 34 riigi asutatud 1961, mis julgustab rahvusvahelise majanduskoostöö. Organisatsioon toimib platvormi riikidega kokku tulla ja arutada asju, mis on seotud nende üksikute majanduse, samuti maailmamajanduses. Riigi esindajad kasutavad seda platvormi, et arutada praeguse majandusliku sündmuste ja jagada tulemusi oma majanduspoliitikat.

Coindesk teatab, et selle asemel, milles mõistetakse hukka Bitcoin ja krüpto-valuuta üldiselt OECD järeldati, et blockchain tehnoloogia võib tuua kaasa revolutsioonilisi muutusi maailmamajanduses rahasüsteemi mingil hetkel tulevikus. Paber ei siiski hoiatada kasutamisega kaasnevatest riskidest Bitcoin nagu pettus ja vargus. Aga probleemid nagu need ei ole omane blockchain tehnoloogia ja Bitcoin kogukond on pidevalt arenev lahendusi teha Bitcoin turvalisem ja lihtsam kasutada.

"Tehnoloogia seotud cryptocurrencies... Võiks lõpuks suunata kogu usalduse alusel kaasatud rahalist tehingut. See on uuendus, mis loob võime teha tehinguid ilma usaldusväärne kolmanda osapoole. "

Bitcoin a Trustless Maksesüsteemide

Märkimisväärne osa OECD dokumendis uuriti potentsiaali Bitcoin on trustless milline muuta maksesüsteemid kogu maailmas. Samuti märkis odav meetodit üleandva bitcoins ja teatas seda üldist positiivset maailma majandusele. Mis Bitcoin, inimesed suudavad kanda raha üle geograafilisi piire, üle ookeanide, väga vähe hõõrdumise ja kuludega. Potentsiaali globaalse kasu Bitcoin võib olla üksikisikutele arengumaades on piiramatu. See võib täielikult muuta rahaülekannete turule, mistõttu on palju tõhusam odav kui traditsiooniline pangaülekande teenused, nagu Western Union raha ülekandmise teenus. Bitcoin võiks isegi teha lihtsamaks korporatsioonide investeerida välisriikidesse, tuues töökohad, heaolu ja üldine kasv elatustaseme vaesunud perekonnad arengumaades.

OECD ütleb: Bitcoin "Kas kunagi muutuda tõeliseks alternatiiviks seaduslik maksevahend"

OECD tundub olevat üks grand viga nende motiivide, kui tegemist on krüpto-valuuta siiski. Artiklis väidetakse, et Bitcoin, või mis tahes muu krüpto-valuuta, ei saa kunagi saada reaalne raha, mis võib asendada seadusliku maksevahendina. Nende põhjendused see väide on, et "inimesed peavad maksma oma maksud."

"Krüptopluginat valuutade saa kunagi muutuda tõeliseks alternatiiviks seadusliku maksevahendina, sel lihtsal põhjusel, et inimesed peavad maksma oma maksud. See kaitseb olemasolevate käibevaluutasid nihkumist ja hirm kaotuse rahapoliitilise kontrolli ei tohiks kasutada argumendina, et vältida Bitcoins alates ringleva paralleelselt valuutade suhtes. "

Tundub, nagu oleks OECD eeldab, et kasutajad Bitcoin soovivad tegutseda mainstream, valitsuse kontrolli majandusvaldkondades. Nad ilmselt ei saa aru, et Bitcoin oli kunagi mõeldud toimima "paralleelselt" fiat valuuta. Kogu eesmärgiga arendada Bitcoin oli luua trustless kassasüsteem, kus kasutajad ei pea muretsema oma rahapakkumine manipuleeritakse ja devalveeritakse keskpangad. Bitcoin ei tehtud, nii et sa võiksid seda kasutada, et maksta oma maksud. Bitcoin on mõeldud õõnestada valitsuse finantsasutustes täielikult.

See autor on üllatunud, et OECD usub, et Bitcoin kommuunis soovib sulanduda ja vastavad valitsuse monopolide eest. Paljud, kui mitte enamus, on Bitcoin kasutajad, kes on tõeliselt entusiastlik, ja kasutada seda kui tõelist valuuta asemel investeering saa täita õige hinnaga, ei ole sooviga krüptopulk valuutat seisab finantssüsteemi valitsusväliste kontrolli, mis hõlmab varguse, väljapressimise ja hirmutamise. Nad ei kasuta Bitcoin samas lootes, et ühel päeval valitsus tunnistama õigustatud maksevahend ja alustada varastada neilt. Nad käitumist kaubanduses nende bitcoins ja kujutlevad tulevikku, kus valitsused ja keskpangad ei ole asutus või võime dikteerida, mida üksikisikud teevad oma raha. Ainus eesmärk, Bitcoin on projekteeritud ehitatud tarnepiiranguid on seega toimib veelgi parem versioon kulda. Mitte ainult Bitcoin võimatu keskpankade paisutavad rahapakkumine ja põhjustada hävitavat majandustsüklite, kuid see teeb võimatuks valitsused vaadata, mida üksikisikud teevad oma raha, sest nad rakendavad nõuetekohast küberjulgeoleku meetmed. Kavatsuste Bitcoin on eemaldada valitsust majanduse kokku tehes võimatuks valitsuse jälgida majandustegevust üksikisikud. Iga rääkida võetavate krüptopulk valuuta all monopoolse kontrolli valitsus ei ole vaja.

"Võta Issues" Sisuliselt võrdsustub Bitcoin määruse

OECD paberi avab mitmeid "poliitika küsimustes", et valitsused peaksid lahendama, et teha krüpto-valuutade tõeliselt elujõuline valuuta, mis võib töötada paralleelselt valitsuse käibevaluutasid. Mõned neist "küsimusi" on järgmised:

  • "Üldine keeld mis tahes vormis kasutamine krüptokaartide valuutade kliiringsüsteemis pankade vahel ja Kesk panganduskeskne et tagada rahasüsteemi ei kahjustata."
  • "Mõned lepingu vormi parima vormi praktikas registreerimine, mis võimaldab tarbijakaitse, maksude ja anti-rahapesu asutustel kontrollida omaniku identiteeti."
  • "Mingid tuge krüptokohtvõrgu valuutade võib olla wise- nagu kuld."
  • "Kasutamine valitsuse istungil volitused sulgeda kõik mittetäitnud võrkudes."

On selge, et OECD ei ole kavatsust võimaldada tõelist potentsiaali Bitcoin realiseerida. Poliitika ettepanekuid käesoleva paber kõik kaasata kasutamise piiramise Bitcoin on ühel või teisel viisil.

Tõsi, OECD on vaid head kavatsused kirjalikult see paber; organisatsioon ei taha näha Bitcoin keelatud nagu mõned valitsused räägivad teed. Nad tõesti ei taha seda näha saab kasutada kasulik täiendus olemasolevatele rahasüsteemi. Paber isegi tunnistab, et trustless makse tehnoloogia võib eraldada valuutade ise ja kasutada, et parandada mainstream finantsasutused. Aga nende ettepanekuid lihtsalt igatsen kaubamärgi. Nende ettepanekuid vastuolus kõik majandus- ja ideoloogiliste põhimõtete et Bitcoin aitab tugevdada.

Kui te soovite lugeda OECD paberi tervikuna, see võib leida siit.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas minna Dash kui olete algaja: juhend Dash Mining koos Antminer D3

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Butterfly Labs Josh Zerlan Deposition Hightlights

Post Bitcoin

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin: prantsuse majandusteadlane ennustab arvutamise päeva - Irish Times

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoin selgitas 3:30 minutit

Post Bitcoin

Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks