Onyx Ashanti - Digital Nomad, leiutaja, muusik, filosoof ja Bitcoin Enthusiast | Estonian.lamareschale.org

Onyx Ashanti - Digital Nomad, leiutaja, muusik, filosoof ja Bitcoin Enthusiast

Onyx Ashanti - Digital Nomad, leiutaja, muusik, filosoof ja Bitcoin Enthusiast

Aastal 2012, samas vaadates läbi Netflix, ma leidsin "TEDTalks: Muusika Revolution" mis sisaldas ka mehe nime Onyx Ashanti seda kaant. Ta esitab oma leiutise, mida tuntakse Beatjazz. See leiutis oli nii uus muusikastiil ja muusikaline süsteem samal ajal. Kasutades erinevaid mobiilseid elektroonikaseadmeid, kiirendusmõõturid ja kohandatud seadmed, Mr. Ashanti toodetud vahend, mis looks muusikat, tantsu muusik, mitte muusik tantsu muusikat.

Viimase aasta jooksul, Mr. Ashanti saanud tegusama toetaja Bitcoin ja väitis isegi kavatsust teisendada Bitcoin täielikult. Seda silmas pidades, ma ulatasid temale ja ta nõustus, et vastata minu küsimustele ja jagada oma mõtteid kogukonnas.

Hr Ashanti, siis on teada kui "digitaalse nomaad". Mida see tähendab teile, ja mis pani teid, et elustiili?

Ma arvan, et "nomaad" tuli enne "digitaalne". Nomaadlus, mulle oli alati tunne vaja kontrollige oma oletusi sonically, geograafiliselt, ruumiliselt ja kultuuriliselt. Ma armastan kavatse uusi kohti, kuid ka mina armastan läheb tagasi Kohad, kus olen olnud enne, hindamaks, milline ma arvan õppinud. Reisi teeb sind näha maailma, vaid ka võimaldab teil näha ennast erinevates olukordades.

"digital" komponent on tervikuna Pandora laeka juurde ise. Internet on programmeeritav mõõde. Ma olen esindajad ise, et on ja ei ole mõõdet, et mu keha on olemas. See on mõõde kaalutu ladustamise, Lightspeed kommunikatsiooni ja piiramatu arhitektuuri ekspressiooni. Algul võimaldas mul on koht, kus hoida oma skaneeritud ajakirjad ja koomiksite, nii et ma võiks olla neile, kui ma reisinud ühest kohast, kuid nüüd on väga reaalne tunne, mu kodu. Oma kus mu pere, mu sõbrad ja mu "töö" on. Whereever see on, mul on juurdepääs minu ehitatud ise. Whereever ei ole, ma püüan aidata kaasa, või ma ei ole selles kohas väga kaua.

Kuidas idee beatjazz tekkida?

Beatjazz on evolutsiooniline konstrukt kultuuri- ja Sonic uurimist. I loodud, sest ma ei suutnud lihtsalt pesa ise olemasolevate žanrite ja stiilide "muusika". Ajal, et ahel sõnad "beat" ja "jazz" ilmnes, i oli üks mu paljud üleminekuperioodi riikides. Muusikastiile nagu trummi ja bassi, acid jazz, varajase timbaland-ajastu r & b ja brokenbeat'i oli palju minu tähelepanu ajal, keskel 90-ndatel.

Ma armastasin neid kõiki, kuid ma ei suutnud "olema" neid. Ma tahtsin hübridiseerimaks need midagi, mis võiks väljendada, kui palju ma armastasin neid koos ja eraldi, et ma tulid välja mõiste beatjazz 1998 ja see sai kergendada varras mu edasi pürgida. "Beat" viitab kultuuri elektroonilise rütm ja "jazz" alati tähendanud improvisatsiooni mulle, vaid ka vihjas uurimise harmoonia, meloodia ja kavatsusi. See oli ajal, mil ma ei olnud väga hea paranda, nii sõna andis mulle midagi tegema tööd. Nüüd, see on täiesti improviseeritud kujul Sonic uurimise. Termin ikka toimib kergendada varda olulistest teguritest. See on võtnud matemaatiline tähendus kui hilja.

Onyx Ashanti Selgitades ideede Tema süsteem ja esitledes uuem versioon

Olen lugenud, et teie beatjazz süsteem liigub suunas muutumas rohkem "Sonic operatsioonisüsteemi" kui muusikariista. Kuidas seda kasutatakse? Milliseid ideid teie või teised on selle süsteemi?

Noh, paar aastat tagasi, pärast lõpetamist esimesel ekso-hääl prototüüp, mõistsin, et ma ei ole kunagi tegelikult mängis minu muusika keegi muu kui ise. Publik oli alati omamoodi moduleerimise kaootiline valdkonnas iga isik, kellel on saatja ja vastuvõtja kavatsuste. Mängides eeldus, et "publik" on "nagu" see, kui ma mängin midagi eriti täiesti tallab võimalus moduleerida valdkonnas nad ühiselt genereerida. Mängides "kuni" neid on ebahuvitav. Mängides oma resonantse on kognitiivsed kasutamise rohkem intellektuaalse väärtusega mulle kunstnikuna. Ma isegi ei tea, mis see täpselt tähendab, kuid kummaliselt, ma tean, kuidas seda teha. I mängida minu enese kaasates samal ajal "publiku valdkonnas" ümber kasutamise. Ütlematagi selge, et ma mõistsin, et see oli lähe nii kaugele ta enda trajektoori, et ma pidin loobuma idee meelelahutus täielikult. Ma ei pea publik valdkonnas ekspressiooni täielikuks. Ideed toimivus midagi muud küll. Tulemuste väljendamine, kehakeelt ja Sonic narratiivi, koondab kavatsuste idee.

See suht algas siis, kui ma arvasin, et mina, "Kui ma oleksin üksikule saarele üksi mu ekso-hääl, miks ma kunagi seda kasutada?" see oli sel hetkel, mis algas metaboliseerivates idee kasutada Sonic mustrid programmi ennast. Kasutada neid lollused muusika loomise vahendina, ladustamiseks ja / või võrdlemiseks salvestatud ideed minu mälu. Samamoodi, et laulu meie lapsepõlve viib meid tagasi, et koht ja aeg, i keskenduma nüüd, et parameetrite et ruumi iganes on järgmine sellel teekonnal ekspressiooni. Ekso hääl kasutab operatsiooni loogika põhineb fraktaale nii, et see saab lõpmatult areneda oma patternist "piloot". Mida see tähendab, et see on mõeldud olema funktsioonid istutatud sees, mis on väga lihtne esimesel ja nende funktsiooni kasu tähendab aja jooksul. Siis need funktsioonid idanemist funktsioonid ja nii edasi, fraktaali viisil. Neid funktsioone saab kasvada erinevalt iga patternist valmis minema ja sellega suhelda.

Kavad uuendatud, avatud lähtekoodiga versioon tuleb vabastada väga kiiresti. Mul on mõned sõbrad Berliinis, kes kasutavad oma liigutusharjumusi süsteemi manipuleerida väikeosakesed 3D ruumi laserite abil. Mu enda kasutuse Puudutasime VR, robootika ja Kvadrootor, kuid et parameetrite fraktaali ekspressiooni käed ja sõrmed, moduleeritud käsitsi positsiooni ja hinge on alles algamas.

Mis meelitas sind Bitcoin?

I uuritud Bitcoin paar aastat tagasi, ja isegi kaevandatakse paar tagasi, kui sa võiksid seda teha sülearvuti. Idee oli väga huvitav, kuid ma ei mõista ", mis on" see oli. Ma olin hõivatud üritavad liikuda Berliinis. Lõigatud 2013 ma vaatasin väärtus hüpata aprillis sel aastal, mis langes kokku suurenenud võime haarata keerulisem mõistete läbilugemise lühiülevaade ja studiying natuke rohkem matemaatikat vahetult eelnenud aasta jooksul. Et ja rääkida antud Andreas Antonopolous, andis mulle parema ülevaate, mis see oli, mida ta esindab ja mida see võiks olla. Ma arvan, et asi, mis resoneerib mulle kõige oli idee "programmeeritav raha". Idee, et ma võiks programmeerida mu raha tähendas, et see oleks lõpuks saanud osa minu väljend. Et ma võtsin kõik minu raha pangast välja ja on kasutanud Bitcoin ajast, mis ei ole raske, kui ma ei tee nii palju raha :-)

Kui hästi on Bitcoin integreerida oma elu?

Vähemalt seda, et see on kõige huvitavam asi, mida ma kunagi teinud minu raha. See teeb te arvate erinevalt. Ma olen rohkem kodanik internet nüüd. Mul on väärtuse säilitaja, et tegelikult hindab ülespoole. Üksi on uus, kuid teadmine, et keegi omab it.that ma olen vaba suhelda seda mulle meeldib, ilma et oleks litsentsi või kraad mingisugune paneb mind mõtlema erinevalt minu koht selles maailmas oleme hoone. Justkui kõik enne oli selleks saada meile selle punkti, kus me saame parandada palju kahju eelmise ajastu. Jooksul eelmise süsteemid, minu põlvkond oli esimene viimastel ameerika ajalugu, mis pidi olema vähem kui nende vanemad, vasakule maailmas, mis on kuritarvitatud. Nüüd on meil õigus ümber sõna otseses mõttes kõike punktini, kus meil on rohkem kui võiks isegi ette kujutada, mida eelmised genrations samal ajal võttes tööriistade määrata enamik maailma hädade väga lühikese aknas inimese aega.

Me oleme põlvkond, kes on elus ajal eksponentsiaalse muutus inimajaloo! see võib minna pask-i sain kõik mu bitcoins varastatud paar kuud tagasi pahavara I installitud, rumalalt (õppetund) või olema nii palju uskumatu kui midagi on meil suuline patterns. Niisiis, muidugi, ma olen optimistlik, mida Blockchain tähistab läheb edasi, sest inimkonna.

Alates jaanuarist märkis: "Ma nüüd (kapitaliseeritud mõju) AINULT nõustuda Bitcoin midagi minagi busking, etenduste kõigile praegustele ja tulevastele esemeid luua." Kas see töötas hästi teile? 

Jah ja ei. Nõuan seda, kus ma absoluutselt võimalik. Nii etenduste, etendused ja esitlusi, jah. Jaoks busking, see on rohkem anomaalia. I kavas BUSK rohkem Bitcoin seotud sündmuste viis uurida oma mõtteid selle kohta, mida võib juhtuda ruumi. Olen busked paar Bitcoin sündmused Berliinis juba. Ma oma esemeid saadaval Bitcoin ja fiat kuid võta rohkem fiat. Mu ekso-hääl on € 500 BTC kuid € 850 fiat. Seni igaüks, kes ostab ühe kui ma lõpuks inimesed saaksid mulle maksma (lõpetamas projekteerimise), teeb nii Bitcoini. Minu uurimise paljud inimesed olid juba uudishimu ja see muutub vabandus neile kaevama vähe.

Veidralt piisa, olen leidnud, et need üksused, kes on Bitcoin tõrksad, nagu suuremate organisatsioonide, on üllatavalt lahe PayPal tehingute nüüd, kus paar aastat tagasi, nad olid suured no-no saada hoiused ja payents klientide. Minu praegune samm on olla rohkem busking fanaatik idee. St., võttes mõned esemeid, mis on mõeldud ainult Bitcoin, samas võttes kirjanduse tänaval, mis aitab inimestel setup Bitcoin rahakott ja harjuda idee tehnoloogia. Selle kõik veel keeriseid mõtte ja poking arvesse mõiste-sfääri.

Kas olete edukalt üle sissetulek, mis on täielikult koosneb Bitcoin?

Noh, seal polegi täiesti midagi enam. Mul oli deebetkaardid, krediitkaardid, pangakontode, paypal, raha ja Bitcoin. Mõnikord nad on omavahel konkureerisid minu tähelepanu ja teinekord ainult ühe või teise tööde jaoks pikka aega. Praegu leian pangakontod ebameeldiv, et nad ei ole enam võtta. Kõik mu deebetkaardi kaotati Taiwan eelmisel aastal nii tema lihtsalt paypal, Bitcoin ja raha, mis läheb dumpinguhinnaga üks mu rahakotis, kui see koguneb üle teatud summa, nii et ma vaadata seda Bitcoin on päritolu minu valuutas fraktaali nüüd ; i võtta PayPal, mis on lihtne teisendada raha ja kasutada mycellium osta Bitcoin. Ja protsessi muutub lihtsamaks iga päev.

I täielikult oodata lasta paypal kontole koguda tolmu väga lähiajal. Siis on asjaolu, et ma ei saa lihtsalt võtta osa oma aega ja raha ja investeerida muid asju, täiesti digitaalselt, mistõttu idee tulu muutub suht pehme. Seal on ka idee õppimine raske värk ja süsteem projekteeritakse põhineb blockchain mõiste, kuid keskendus mõned väljendusvorm Ma ei kujuta ette veel.

Mis on teie mõtted tuleviku Bitcoin meie kasvava integratsiooni digitaalse süsteemid? Mida sa kõige põnevil kohe?

Ma näen palju pool mündi. (Ma arvan, et idee kahepoolne münt läheb olla üle vaadata, kuid see on teine ​​mõte vektor.) Ma näen pank retaliations ja võibolla isegi seadistuse teatavate isikute, proovida seda kontrollida vägivaldne või muul viisil. Usun, et see on põhjus, miks väärtus on olnud nii lame alates detsembrist, kuid ma põikama. Ükski, mis enesestmõistetavalt, kuid see harjumus välista selle võimaluse, et võiks näha väljend. Sest mõned neist üksuste näha üks samm kaugemale kui isegi paljud varakult näha; et see ei ole umbes Bitcoin. See on umbes blockchain. Inimesed aru, et kui see on piisavalt hea raha eest, siis on see piisavalt hea palju asju. Nagu valimised.

Ma usun, et alates käesoleva aasta, näed tekkimist blockchain-tehnoloogial põhinevate valimiste süsteeme, mis muudab kõike. Minu kristallkuul näitab mulle nägemus fiasko et saab (mitte-blockchain) 2014 vahevalimised, mis viib täielikult blockchain 2016 presidendivalimised USAs. Mitte rikkuda krundi kuid ükski "kinga-ins" saab olema järgmine president.

Usun ka, et arenguabikomitee on tähtsal kohal üha detsentraliseeritud Interweb. Kui voolu väärtus läheb erinevate osapoolte kui nad on ajalooliselt ja seda programmiliselt, näed "maailma" muteeruda uue kollektiivlepingu modaalsus, parema ja hullem mõned väikesed juhtudel. Mida see maailma teismeliste ja 20-midagi teismelise häkker miljardäride ja tunduda? mida see maailma suurim majandus (internet) taha? oleme umbes teada.

I dont taha isegi peer liiga kaugele, sest mida iganes ma näen või arvate ma näen seal saab olema armetult kirjeldada, mida see kõik tähendab, kaugemale, kui 12 kuud läbi. Nii "tulevik" minu jaoks, on peer edasi lihtsalt piisavalt teavitada oma tegude siin kohal, ja lasta neil ehitada tööriistu vaja luua silla järgmist punkti protsessi trajektoori. Oleme väga õnnelikud, et olla elus praegu inimkonna ajaloos!

Onyx Ashanti esitades algusjärgus Tema Beatjazz süsteem 2011. Aastal

Kui soovid

Seotud uudised


Post Bitcoin

Jaapan hoidub määrusest, mõjud Bitcoini hinnale

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Koostöö kiirbikotiinitehingute vastu: RBF, CPFP ja Scorched Earth

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Cheapair Now aktsepteerib bitcoineid hotellidele ja lendudele

Post Bitcoin

LocalBitcoinsi andmed on rikutud, kuid bikkiinid ja kasutaja andmete turvalisus!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 21.-27. September 2014

Post Bitcoin

Hive Bitcoin Wallet lisab Bluetooth-i, GPS-i abil avastatud avastamist

Post Bitcoin

Capital One palkab bitcoini teadlasi

Post Bitcoin

Kas ma peaksin Bitcoinid nüüd ostma?

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Turvaline Minu Bitcoin Rahakott: Bitcoin Turvalisus Näpunäiteid