Open Bazaar Beta 3.0 muudab detsentraliseeritud turgude kättesaadavamaks | Estonian.lamareschale.org

Open Bazaar Beta 3.0 muudab detsentraliseeritud turgude kättesaadavamaks

Open Bazaar Beta 3.0 muudab detsentraliseeritud turgude kättesaadavamaks

Avage Bazaaris Dark Turg spin-off tunnistas Dark Turg meeskond. Ta kasutab Bitcoinand krüptograafilise turvalisuse saada loomuliku arengu saitidel nagu eBay, mis võimaldab otsest peer-to-peer tehinguid. Meeskond ei turuga manipuleerida kava täielikult nende kasuks nii, et teised müügikeskkonnas keskmise mehed. Open Bazaarallows vahetamise nõus kogustes rikkuse erinevalt raha otse, võimaldades suuremat turvalisuse muidu unparoled platvormi. Turul kasutab tõestatud identiteedid, kasutaja põhineb hinnang müüja süsteemid, kolmanda osapoole sõlmede ja funktsioonid läbi Bitcoin aadressid vältida scamming. See võimaldab ette täiesti universaalne rahvusvahelisel turul põhinevad Bitcoinwhilst eemaldamist tasud seostatakse sageli Internetis müümine või ostmine. Open Bazaar avab ukse odav, hetkeline, ohutu ja kohtuvälise menetluse turg tervikuna kogukond.

Praegu on kohandatud joosta Tor. Kasutamine koos Dark Walletwould teha väga anonüümne majandusele. Open Bazaar ei ole tsentraliseeritud, mis tähendab, et võttes ette arendajad või keskservereid ei saa tuua süsteemi alla. Hiljuti Föderaalse Juurdlusbüroo võttis maha Silk Road 2,0 tingitud eksimused saidi omaniku krüptida oma andmed. See võttis maha kogu turul. Erinevalt Silk Road, Agora, või muu selline Internetis musta turu, Open Bazaar on detsentraliseeritud. Open Bazaar ei saa eemaldada interneti suhtlusega toimub vahetult üksikisikute vahel ainult turvatõkete, tähendus, see sulgeda, nad oleks vaja sulgeda kõik, kes kasutab seda.

Open Bazaar 3.0 Siin

Uusim uuendus on märgitud nagu nõuab suurt pingutust areng meeskond. Mõned märkimisväärsed uuendused on:

  • Võime käivitada Windows an.exe faili, mis on suurim hüpe Selle versiooni. See avab see kuni palju suurem userbase. Ta on võimeline töötab Windows 7 ja üles, koos Mac OS X ja Linux, mille versioonid nägid väiksemaid uuendusi samuti.
  • Eksperimentaalne Tor juhiseid lisati Avage Bazaaras meeskond töötab saan seda näidata läbi proxy süsteemi.
  • Kasutajaliides saag ümbertöötamiseks, jõudluse optimeerimiseks ja kasutatavust.
  • Turvalisuse mõttes parem saatja anonüümsus saavutati viivitada krüpteerimise pärast võtme allkirjastamise, mitte samaaegselt krüpteerimist kõrval võti allkirjastamise nagu tehti eelmise versiooni.
  • Lõpuks oli mitu veaparandused koos võrgu ja koodi uuendusi.

Täieliku nimekirja muudatusi, võtab pilk muutoslogista kättesaadav Open Bazaar on github või külastada Open Bazaar avalehele.

Tabriz - Start avatud Bazaar Tradition

Ühes hiljutises blogi postitus on OpenBazaar meeskond teatas uue meetodi ja traditsioon, nimetamise viimise platvorm:

"Kolmas OpenBazaar beetaväljalase on nüüd saadaval. Selle release, oleme hakanud traditsiooni nimetades meie väljaanded pärast suurt bazaars alates üle kogu maailma, kusjuures esimene Tabriz, turu Iraanis, mis on üks vanimaid bazaars Lähis-Idas. "

Bazaar of Tabriz on ajalooline turg Iraanis. See on üks vanimaid bazaars maailmas, ja on mänginud olulist rolli läbi ajaloo. See sümboliseerib Open Bazaar'srole platvormina filtreerimata kultuurivahetust. Algne Tabriz Bazaar oli üks tähtsamaid äriettevõtetes ajaloolise Siiditee kahtlemata tahtlik paralleelselt tänapäeva Internetis tume turgudel. Ajalooline Bazaar sisaldas mitmeid väiksemaid turge konkreetsete kaupade, sarnaselt sellele, kuidas Open Bazaarshops otseselt peer-to-peer, mitte tsentraliseeritud super-kaubanduskeskuses.

Mõjusid Open Bazaar kõrgemasse

Turud nagu Silk Roadhave näidanud soov kohtuvälise menetluse internetiplatvormid, ajal, mil valitsusasutused on muutunud üha vilunud kinnipanemine neid. Bitcoin on esirinnas need platvormid: nende rahastamine ja luua kogu Internetis majandust.

Tulekuga rahakotid, nagu Dark rahakott ja alternatiivsete cryptocurrencies kavandatud suunas anonüümsust kõrval Open Bazaaropens lüüsivari jaoks turvatunde. See tulemas Tor integratsiooni, looks keskmise mille midagi saaks müüa või osta. Ebaseaduslik materjalide, teenuste, haruldaste kaupade või täiesti juriidilised teenused läbi vabad maksude ja kodulehel teenustasusid.

Valitsuse määrused, seadused ja maksud, ei saa ainult vältida, kuid läbi valides kes tegelema, kasutajad võivad kokku leppida oma õiguse süsteemid. Niche ideoloogiliste kogukonnad võiksid läbi majandusliku eksperimente, üksikisikud on täiesti tasuta kasutada oma ostujõudu, et määrata, mida nad aktsepteerivad moraalselt ja eksprompt kaubanduse seadused on kõik tõenäoliselt sadestid alates tulemas uuendusi tehnoloogia. Rohkem vabadust ja enesemääramise kui kunagi ette kujutada, et oleks võimalik on saavutada, mitte kätte sobib poliitikud, kuid kätte klaviatuurid ja proxy teenuseid.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses

Post Bitcoin

LocalBitcoinsi andmed on rikutud, kuid bikkiinid ja kasutaja andmete turvalisus!

Post Bitcoin

Kanada Yukon Gold Mine müügiks 3000 bikkünnini

Post Bitcoin

Tume rahakott Alpha 4 release

Post Bitcoin

Kas Bitcoin on ohutu? Jah. See on sina, millest ma pole kindel

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

Euroopa Keskpanga juhatuse liige on Bitcoini vastu

Post Bitcoin

Hack: Bitcoinide ostmine Paypaliga koheselt ringi kaudu (ainult USA-s)

Post Bitcoin

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Kuidas maksta bitcoini maksud Ameerika Ühendriikides