Kuidas kasutada PayPali Bitcoini ostmiseks ja teisendamiseks: lihtne juhend | Estonian.lamareschale.org

Kuidas kasutada PayPali Bitcoini ostmiseks ja teisendamiseks: lihtne juhend

Kuidas kasutada PayPali Bitcoini ostmiseks ja teisendamiseks: lihtne juhend

Täna isegi kasvava mainstream mõista ning aktsepteerida Bitcoin, osta või teisendada digitaalse valuuta USD võib olla üsna keeruline protsess algaja; ja ma julgen öelda, et vahepealseid kasutajad mõnikord võib see muutuda tõeliseks aeglane ja aega raisata protsessi kui sa ei teha õigeid valikuid.

Rääkides valikuid, on muutujate kogumile, et võiksite kaaluda otsimise ajal vahetada, mis sobib teile kõige rohkem meeldib: teenustasud, kauplemise paari, populaarsus, maksevõimalused ja minimaalse ja maksimaalse väljamakse struktuuri. Aga nüüd me jääda PayPaland VirWox vahetada.

PayPal on lihtsaim ja kiireim protsessi internetipanga, mida saab kasutada täna kindlalt täita oma ostud kogu internet samas lastes teil saata ja vastu võtta raha oma pangakontole.

Isegi täna, enamik ühenduse endiselt veendunud, et kasutades PayPal osta / teisendada Bitcoin on peaaegu võimatu, kuid me näitan sulle lihtne protsess, mis annab teile juurdepääsu Bitcoin ja vastupidi lihtsalt kasutades oma PayPal konto. Alustame juhend!

1. Registreerige VirWox konto

VirWox on praegu ainus vahetada, mis töötab otse PayPal, nii et see absoluutselt vajalik, et teil luua konto, kui teil ei ole üks. VirWox oli üks, kui mitte esimene, "virtuaalne raha" vahetuste maailmas. Nime initsiaalid VirWox - Virtual World Exchange on Austria äriühing spetsialiseerunud vahetada Second Life digitaalse valuuta, Linden dollarit (SLLs). The Linden dollar (SLL) peetakse mängu raha palju nagu WoW kulla.

2. Isikuandmed ja konto aktiveerimine

Peate täitma oma isikuandmete edukaks aktiveerimiseks VirWox konto. Kui olete registreeritud, teabe konto aktiveerimiseks saadetakse teie e-posti aadress. Võimalik, et peate kontrollida ka oma rämpsposti kausta, sest automaatselt genereeritud e-kirju võib mõnikord olla märgistatud rämpspostina. Selles meilis antakse parooli; see parool ainult siis kehtib 24 tundi. On soovitatav, et te muuta oma parooli või konto deaktiveeritud pärast seda perioodi. Palun pange erilist tähelepanu turvalisuse küsimusi (alati kasutada tugevaid paroole) ja aktiveerida Multi-Factor Authentication MFA.

3. Loo VirWox Bitcoin aadress

Peate luua Bitcoin aadress sees VirWox vahetada, et ohutult hoiustada oma Bitcoin vahetamise. On VirWox saidi kasutajaliidesele leiad menüüst vasakul küljel; Klõpsake Ettemaks valik. Kerige "Bitcoin" ja saada oma VirWox Bitcoin aadress. Kui olete loonud sellele aadressile võite alustada protsessi.

4. Liiguta oma Bitcoin

Nüüd soovite teisaldada oma Bitcoin oma VirWox konto, nii et saate teisendada neid hiljem USD. Seda saab teha, minnes oma Bitcoin rahakoti ja saatmine mõned Bitcoin oma VirWox Bitcoin aadress. Pärast 6 kinnitused on teil Bitcoin oma VirWox konto.

5. Trade Teie Bitcoin


  Kahjuks VirWox vahetada veel ei ole USDBTCpair kauplemise nii et sa pead vahetama oma münte Linden dollarit (SLL) ja seejärel hiljem saab muuta neid USD.

See on lihtne protsess: Jällegi menüüs vasakule siis on osa kogu vahetuse kauplemise paari; vali BTCSLLpair ja kaubelda oma münte Linden dollarit (SLLs), pärast seda, kui täidetakse seda kaubandust, minge USDSLLpair ja kaubelda oma SLLs USD.

6. Saada USD PayPali konto

Lõpuks, kui olete valmis, et protsess siis kindlasti on mõned USD oma VirWox konto ja viimane etapp on saates neile oma PayPal konto.

At menüü vasakule siis on võimalus taganeda. Vajuta seda ja siis võetakse sektsiooni, kus sa näed, kui palju USD teil on ja kus on sul võimalik valida tagasi meetodit, antud juhul PayPal; Sisestage oma PayPal e-posti ja see on tehtud!

Kui sul ei ole PayPal kontole saate sisse logida üks kohe. See juhend on enamasti suunatud inimestele, kes on juba oma PayPal konto lisatud nende pangakontod ja juba vahele aktiveerimise kaudu ja isikut tõendava dokumendi protsessi.

7. Avage oma PayPal kontole (vabatahtlik)

Kui olete lõpetanud selle protsessi võite minna oma PayPal konto ja kinnitada, kui teie USD on juba saabunud!

Lisainfo: Võite kasutada täpselt sama protsessi teiste krüpto valuutade, kuid et teil on vaja kasutada OKpayservices. Kui te dont on OKPay konto saab avada ühe praegu ja uurida kõiki oma võimalusi!

(Tähelepanu: see protsess võib olla veel mõned tehingukulud kui tavaline lahendusi; ikka minu arvates väga kasulik valik neile, kes tõesti tahavad kasutada oma PayPal konto)

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas lugeda Bitcoini tehingut

Post Bitcoin

Hei idioodid - sind kaotatakse kõik sinu raha Bitcoinile, Idiots - Splinter

Post Bitcoin

Kanada Yukon Gold Mine müügiks 3000 bikkünnini

Post Bitcoin

Google, Yahoo Lisa Bitcoin Hinnad Financial Index!

Post Bitcoin

Facebooki insener Ben Davenport ühineb ühe uue Bitcoini käivitamisega BitGoga

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Vähktõvega seotud patsiendid on sunnitud narkootikumide ostmiseks kasutama Bitcoinil põhinevaid ebaseaduslikke veebiturgusid

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik ja see edu sõltub detsentraliseerimisest

Post Bitcoin

Kuidas kasutada oma Bitcoin rahakott vaba müntide hankimiseks

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes