Pressiteade: Bitcoin Expo 2014 Shanghais on tulemas ja lubadusi olla teie ettevõtte jaoks parim koht | Estonian.lamareschale.org

Pressiteade: Bitcoin Expo 2014 Shanghais on tulemas ja lubadusi olla teie ettevõtte jaoks parim koht

Pressiteade: Bitcoin Expo 2014 Shanghais on tulemas ja lubadusi olla teie ettevõtte jaoks parim koht

Pärast väga edukat Kesk-Euroopa Bitcoin Expo Viinis, uus võimalus ehitada, laiendada oma äri partnerlust, kohtuda uute inimestega ja nautida atmosfääri eriline sündmus on tulemas. Sama korraldajad valmistuvad tähelepanuväärne sündmus Bitcoin Expo 2014 Shanghai.

Expo läheb toimub 19.-21thSeptember. Expo on juba palju kinnitas kõlarid nagu Jean-Marie Mognetti, Aaron Koenig, Leon Li, Vitalik Buterin, Martin WESTHEAD, Brett Stapper palju muid erilisi inimesi maailmas Bitcoinand digitaalrahaga. Üks peamisi eesmärke Bitcoin Expo 2014 pinda uute Lääne ettevõtted Hiina, ühendades need kohalikud võtmeisikud ja kindlustada nende kokkupuute jooksul kohalikul turul. Suurim konverentsisaal ja expo toimib keskus tuntud kohalikke ettevõtteid luua väärtuslikke suhteid olulised partnerid moodustavad välismaal. Bitcoin Expo on keskendunud teadmisi ja Bitcoin kogukonnas.

Varajase linnud on välja müüdud; Siiski on hea uudis teile, et seal on veel mõned piletid vasakule. Kui sa tahad olla osa sellest ainulaadse üritusega ärge kartke neid osta võimalikult kiiresti ja veeta suurepärane aeg koos äripartnerite, investorite, ettevõtjate, eksponenti, entusiast ja ka korraldajad. Näeme Shanghai!

Võite võtta ühendust Bitcoin Expo 2014at [email protected]Pressiteade: Geniuses at Work Corp omandab omakapitali kontrolli ZenMineris 8 miljoni dollariniGeeniused Tööl Corporation on omandanud kontrolli omakapitali pilve kaevandamise firma ZenMiner, laialdaselt peetakse tööstuse tipptulemustega kaevandamise teenust.

Geeniused Tööl Corporation kavatseb kasutada ZenMiner tehnoloogia sujuvamaks partner integratsiooni ja kiirendada arengut "Project peaminister", firma järgmise põlvkonna Bitcoinplatform tõttu käivitada käesoleva aasta lõpupoole.

"Me suuri investeeringuid et tuua Bitcoin masside" ütleb Josh Garza tegevjuht GAW. "Me oleme olnud muljet, kuidas kiiresti ZenMiner võttis üle võõrustas kaevandamise turul. Pärast me teadsime me nägime oma tehnoloogia teadsime me pidid neid."

Josh Garza on GAW brändi on teinud pealkirju sel suvel, hiljuti omandada BTC.comfor $ 1 miljon eurot ja käesoleva aasta alguses käivitab juhtivate cryptocurrency riistvara pakkuja GAW kaevurite, mis plahvatas turule veebruaris saanud üks kõige kiiremini kasvav tech ettevõtted aastal 2014.

Eric Volturno, ZenMiner endise presidendi on ametisse üldjuht GAW Corp uus ZenMiner rajoon. "Oleme rõõmsad, et on GAW ressursse toetus ZenMiner" ütles Volturno. "GAW on pumbata palju ressursse ZenMiner R & D, kui me võiks kunagi unistus üksi. Oma toetust, saame lisada mängu-chaning funktsioone, nagu riistvara kauplemise, instant aktiveerimine ja tipptasemel basseinid klientidele veelgi kiiremini. "

"ZenCloud saab olema üks parimaid platvorm töötab kaevur. Periood "Josh Garza julgelt ütles HashTalk. 


Prognoosid 2015. Aastaks - Financial TimesSiiski võimalusi Bitcoin on kõige populaarsem selle uue tõu ise puhastades finantsinstrumentide, muutes seda mainstream valuuta on nüüd null. Hinnad on vaevaline umbes $ 350 mündi kuud, Suurenevad kaotust neile, kes investeeris eelmise aasta $ 1,200 tõusud. Lisa see voog teravdatud skandaalid viimase aasta jooksul, nagu kokkuvarisemist Tokyo-põhine valuutavahetus Mt GOX veebruaris, ja sa mõistad, see ei ole küsimus, kui vaid siis, kui avalik kaotab huvi selle katse täiesti.


Pressiteade: Shanghai BitcoinExpo 2014 näitas AGENDANüüd Võtame pilk programmi. Nagu varem mainitud, Networking algab kell Bitcoin Party reede õhtul. Korraldajad ja partnerid Expo on koostanud Bitcoin loosimine paljude väärtuslike üllatusi, näiteks Trezor, et Bitcoin ohutu tehtud Riistvara rahakoti sponsor SatoshiLabs.

Registreerimine algab laupäeva hommikul kell 8. Konverentsil ametlikult algavad 9.00 kõnes. Kõned jagatakse kaks tuba nimetatakse Satoshi Room ja Cryptocurrency Room. Laupäeval saab ootan kinni kõlarid nagu Sergei Nazarov, Leonhard Wesse, Aurélien Menant, Jehan Chu, Rich Teo, Jacob Hansen, Mike Gropp, John Reyes-Freeman ja Nathan Kaiser. Toimub ka töötuba ja paneeldiskussiooni: kell 09:45 - Turvalisus Workshop, kell 11: 00-12: 00:00 Bitcoin Aasia Panel ja 12:00 Trading Panel. Esimene päev lõppeb vastuvõtuga kell 7:00 am.

Pühapäev täis nii palju huvitavaid kõlarid nagu laupäeval. Aaron Koenig on esimene sõna hommikul kell 9:00 ja programm jätkab Mining Workshop poolt loodud Michael Cao. Osalejad saavad ka osaleda imeline kõnedes Brad Chun, Arthur Hayes, Martin WESTHEAD, Evan Mo, Vitalik Buterin, David Johnston, Pavel Kravchenko, Leon Li, Lo Wong. Väga oodatud on ka määruse Panel 01:30 Kuni 02:30.

Nagu näete BitcoinExpo 2014has palju pakkuda. Kui huvitatud on veel võimalus osta mõned viimase piletid vasakule! On ka viimase hetke partnerluse opportunitiesif oma ettevõte tahaks olla pardal. Kohtumiseni Shanghai!

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mis on Peercoin?

Post Bitcoin

Bitcoin hind tõuseb Euroopa panganduse negatiivse huviga

Post Bitcoin

Bitcoini kelmuse hoiatus! Nimekiri praegustest bükiteeni pettustest ja petturidest

Post Bitcoin

Kohalik Bitcoinide ülevaade - kas see on Legit?

Post Bitcoin

Juhatuse föderatsioon Aprilli koosolekute minutid Välja antud: Milline on Future Fedi poliitika tähendab Bitcoini?

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Bitcoin VeriCoins, IBM Asjade Internet, Syscoin vastu Moolah, Bitlendingclub ja Bitcon

Post Bitcoin

Google Adsense alternatiivid Post Bitcoin kraan Apokalüpsis

Post Bitcoin

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

5 Meetodid Bitcoini ostmiseks koos PayPaliga 2018. aastal

Post Bitcoin

BitXBay - Bitcoin-põhine, detsentraliseeritud, anonüümne turg

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust