Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg | Estonian.lamareschale.org

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg

See artikkel on teine ​​osa 3 osa serieson kuidas viia läbi nõuetekohane Bitcoinprice analüüsi. Esimeses osas, arutasime õige majandusliku metoodika, mida tuleks Hinnale analüüsi. Jõudsime järeldusele, et õpetus positivism ei tohiks kasutada Bitcoin hind analüüsi või majanduse üldiselt, sest see eirab core vundament kogu majandustegevuse: inimtegevus. Õige lähenemine, et võtta läbiviimisel majandusliku analüüsi on praxeological meetod. See meetod kohtleb kõiki majandustegevuse tagajärjel inimtegevus. Üksikisikud tegutseda eemaldada vildist rahutus, inimtegevus on aluseks kogu majandustegevusele, ning inimestel on reguleeritakse eeskirjadega loogika. Seega kõik majandustegevuse analüüsimiseks võib kasutada deduktiivne loogika. Majandusteadlased võivad vaadata kasutatavad vahendid isiku poolt, kes järgib selget lõppu ja määrata vajalik loogiline tulemus kasutatavad vahendid. Nr ökonomeetria või statistika mudelid on vaja.

Selles artiklis me minna üle tegeliku läbiviimise käigus Bitcoin hind analüüsi. Me kindlaks erinevat tüüpi uudiseid, mis on suurim mõju hindadele, kuidas tuvastada suundumusi-ja vahe pikaajalise ja lühiajalise suundumusi-arutleme tähtsust Bitcoin hind suundumuste ning hinna- põrandad, ja me minna üle, kui me tuleks läbi hinna analüüs.

Milliseid Uudised on suurim Mõju Bitcoin Hind?

Kui me õigesti, töötab praxeology meie Bitcoin priceanalyses, siis peaksime kohe alustada otsivad suur uudislugusid, mis oleks võinud olla põhjustatud muutus hind, mida me püüame selgitada. Kuna kõik majandustegevuse pärineb kuuluvate isikute tegevust, ja uudis on dokumentatsioon kõige uuematel ja asjakohaste nende meetmete, siis uudis kindlasti on kindel mõju turule.

Positivistlik analüüs ei mõista, kui tähtis on uudis, sest nad on armunud idee empiiriline uurimine ja matemaatilisi mudeleid. See kinnisidee on, miks nad kahjustavad tegurid ei täpselt prognoosida tulevikus Bitcoin hind trajektoorid. Nad lihtsalt ei saa aru põhjuslikku seost turu arengut ja nõudlus bitcoins.

Praxeological analüütikud ei ole mingit probleemi põhjuste väljaselgitamise Bitcoin hinnamuutuste siiski, sest nad teavad, millist teavet otsima; nad lähevad otse pealkirju teada, mida põhjustab nihkeid turul.

Regulaarne, päev-päevalt uudised, olenemata sellest, kas on või ei ole positiivne või negatiivne, tavaliselt on minimaalne mõju Bitcoin hind. Näiteks nädalat pärast Silk Road oksjon on sisaldanud vaid hea uudis Bitcoin. Kuid hind on püsinud külili ajast enampakkumise põnevust vaibunud. Seda seetõttu, et uudislugusid, mis on ringluses ühenduse kaudu on ebaoluline, ei ole suur, mainstream uudiste valitsuse keelust või rahvusvahelises firmas nõustudes Bitcoin.

Üks Reddit hiljuti tehtud mistakeof ootab iga tükike hea uudis on tohutu surve kohta Bitcoin hind. See isik osutas püsivalt hea uudis pärast Silk Road oksjon ja märkis, kuidas ta ei ole mõju hinnale. Muidugi, inimene kasutab praxeological analüüsimeetod mõistavad, et uudised peavad olema teatud kvaliteediga, et survet avaldada hindu, nii selgelt see inimene ei ole mõistetavam põhjuslik seos uudised arengut ja turu nõudlus bitcoins. Me peaksime küsima seda küsimust, et üks Reddit: kui uudis arengud ei ole põhjus muutusi Bitcoin hind, siis mis on? Kas Bitcoin hind midagi, mis ei sõltu inimese tegevus, see on organismi kõik omal? Muidugi, on vastus sellele küsimusele on tugev ja kindel ei. Inimese tegevus kahtlemata määrab nõudlus bitcoins sest see on inimestele, kes nõuavad neid. Uudised on vaid kirjelduse viimase eraisikute tegevuse. Seega on loogiline, et hinnad on mõjutatud arenguid uudised.

Kokkuvõttes uudis on kõige võimsam kindlapiiriline muutusi Bitcoin hind. Sest see on dokumentatsiooni ja kommunikatsioon meetmete toime pannud isikud. Aruanded nende meetmete otsuseid mõjutada teiste isikute; Selle protsessi muutub ahelreaktsiooni, mis toodab märgatav nihkeid Bitcoin turul. Ainult mõjukamaid meetmeid on suur mõju Bitcoin hind, nii tähtsamaid osi uudised on need, mis hõlmavad suurtootjatele Bitcoin kogukonna või kaas läbimurdeid-või tagasilööke-peavoolu vastu.

Tuvastamine Long ja lühiajalised trendid ja tähtsus Hind Korruseid

 

Tuvastamine uudist, et mõjutavad Bitcoin hind on äärmiselt oluline, kuid mida kujutab endast nende hinnamuutuste võrdse tähtsusega. Kogu eesmärk hinna analüüs on selgitada lühiajaliste trendide ja teha, loodetavasti täpne, spekulatsioonid tuleviku suunas Bitcoin hind. Niisiis, kuidas me minna kindlaks need trendid?

Esiteks, me peame tegema vahet pikaajalise ja lühiajalise hinnasuundumusi. Pikaajaline trend võib olla kas eluajal trend vara väärtuse või aastas trend. Lühiajalised trendid on midagi, mis on vahetum kui kord aastas või elu suundumusi, st suundumusi, mis toimuvad kord kuus või nädalas kord-line. Pikaajalisi suundumusi kasutatakse hinnata üldist tervist vara, kas see on hea pikaajaline investeering. Lühiajalised suundumusi kasutatakse-ilmselt-lühiajalised investeeringud. Päev kauplemine ja lühikeseks müügi kaks näidet tegevusi, mis on kaasa aidanud identifitseerimise ja analüüsi lühiajalise suundumusi.

Bitcoin hind analüüs on peamiselt seotud hinnamuutuste mis toimuvad vahetu timespan; hind analüütikud vaadata luua uusi lühiajalisi suundumusi, lahknemine vana suundumusi ja võimalikke ettevaade ulatuses ja ulatus vastloodud lühiajalised trendid. Seetõttu me ei ole liiga mures nihkeid pikaajaliste trendide. Kuigi väga oluline, uuringu nende trendid on rohkem ajaloolistel eesmärkidel, mitte investeering.

Kuidas me kindlaks üks neid suundumusi, kui ta asub, ja kui see on katki? Uus trend on seatud, kui hind korrusel on loodud, millest allpool Bitcoin hind ei lange. Kui hind ei lange alla, et põrand, siis trend tuleks kaaluda katki ja uue, langustrend on loodud. Kui hind korrusel on seatud, trendi on kas ülespoole avanevad või külili, sõltuvalt uudised. Niikaua kui hind korrusel ei ole katki, trendi peaks siiski pidada taktitunne. Selline praktika võimaldab languse hind, mis sageli esinevad juhtuda lõhkumata on väljakujunenud suundumus. Lisaks sellele takistab meil sattumise petlik eeldusel, et uus trend on loodud iga liikumise kohta Bitcoin hind. Nii, kui hind ei lange alla praeguse raske korrusel $ 450, me oleme endiselt tõusutrendi asutati mais. Vastupidisel langustrend on murtud, kui hind tõuseb üle kehtestatud seina. Mitte palju tuleb öelda siin, sest kõik samade põhimõtete kaasatud kindlaks langustrendi kohaldada, vaid vastupidi.

See arutelu kasvutendentsi määramine toob meid järgmise punkti, hind korrust. Bitcoin hind korrusel on, nagu eespool mainitud, punkt, millest allpool hind ei saa langeda lõhkumata trend. Kuid hind põrandad on palju keeruline selgitada, kui mis tahes üldine trend. See raske on olemas, sest hind põrandad saaks luua tingimata testitakse; teisisõnu, meil on hind korrusel ilma kunagi tegelikult näeme seda. Põrand võiks olla $ 600, kuid hind jääb püsivalt üle $ 630. Aga need "nähtamatu põrandad," puudumise eest paremat sõna, ei oma suurt tähtsust investeerimise eesmärgil. Tõeliselt oluline hind põrandad on raske ja ajutise põrandad, mis on testitud turul ja on selgelt nähtav. Kõva põrand on absoluutne põhja trendi. Meie praegune kasvutrendile kõva põranda on kuskil $ 450. Ajutine põrandad on punktid, millest allpool hind ei lange nii kaua kui oja hea uudis püsib. Erinevus nende kahe vahel on, et negatiivsed uudised võivad murda ajutise hinna korrus, kuid ei pruugi murda raske hind korrusel; see võtaks tõsiselt tükk halb uudis-nagu valitsusvälised keeld Bitcoin-murda raske korrusel.

Proovin selgitada hind põrandad on üsna raske ülesanne ja ei ole väga rahuldust üldine. On palju lihtsam lihtsalt vaadata nädal või kuu graafikuid, siis väga selgelt kujutada valitsevaid suundumusi. Ja see on sisuliselt kõik, et empiirilised graafikud on kasulikud, pakkudes kirjeldav, visuaalne abi analüütik. Niisiis, ainus vajalikud elemendid hind diagrammi on ilmselt hind, ning mille maht mõõdik. Kõik muud näitajad ja mudelid on aeganõudev, segadust ja anda mingit väärtust praxeological analüüsi.

Ainult käitumiseeskirju Bitcoin Hind Analüüs õigel ajal, ärge püüdke analüüsida Hind liiga sageli

Viimane nõuanne, et antakse siin on selline: ärge püüdke teha Bitcoin hind analüüsi liiga tihti! Üks paljudest lõkse positivist hind analüüs näitab, et nad püüavad teha prognoose Bitcoin hind peaaegu iga päev. Nad üle analüüsida turgu, sest nad on liiga mures mõõdikud, nad ei maksa tähelepanu nihkeid subjektiivne hindamine või üksikisikud.

Äärmisel juhul hind analüüs tuleb läbi viia kord nädalas. Isegi siis, paljud teie iganädalane analüüse oleks lühike teateid külili tegevuse või hinnakõikumiste põhjustab tavaline, päev-päevalt tegevuse vahetust. Inimesed ostavad ja müüvad bitcoins sest nad mingil põhjusel on muutnud oma hindamise Bitcoin ja eelistavad olla rohkem või vähem sellest. Seal ei ole tõesti kuidagi mõõta neid muutusi hindamise kõrval küsib iga ettevõtja, miks nad ostavad ja müüvad-mis oleks heidutav ülesanne ja ei toota väga palju kasulikku teavet. Püüa jääda kirjalikult analüüsi, kui on suur liikumine Bitcoin hind, kui on selge, et suur uudis on lasknud mõjutada hinda, või kui püsivalt hea või halb uudis jooksul aeg on mõjutavad praegune hind trend. Sinu ülesanne nagu praxeological analüütik on koguda infot, mis tundub ilmselge, nagu suur uudislugusid ja kommenteerida, kuidas see teave mõjutab turgude ja kuidas see võib mõjutada neid tulevikus viisil, mis ei ole nii ilmne.

Esitatud teave selles artiklis on tõesti kõik, mis tuleb kaaluda, kui kirjalikult Bitcoin hind analüüsi. Jah, see on väga lihtne protsess üldine, kuid see võib anda väga väärtuslikku informatsiooni. Kokkuvõttes asju, mida on vaja nõuetekohase Bitcoin hind analüüs on: identifitseerimise oluliste uudiste, identifitseerimise lühiajaliste trendide ja täpse hinna mõiste põrandad-ja seinad, kui tegemist on langustendents. Rakendades praxeological meetod analüüsida inimtegevus seda teavet saame kirjeldada liikumisi turge täpselt teha täpseid prognoose tuleviku Bitcoin hind.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ei kavatseta lühikeseks müüa: Jaapani postkontori CIO - Reuters

Post Bitcoin

Mis on Peercoin?

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Föderaalreserv näeb Bitcoini jaoks selget tulevikku

Post Bitcoin

12 awesome Bitcoin Memes

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!

Post Bitcoin

Bitcoin Valuutakonverter - Kuidas konverteerida bitcoini USD-sse

Post Bitcoin

Bitcoin 2.0 edusammud toovad kaasa tegelikkuse detsentraliseerimise

Post Bitcoin

Tume rahakott Alpha 4 release

Post Bitcoin

Bitcoin Whiteboard teisipäev - Mis on bitcoini kaevandamine?

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas