Miks Rand Paul ei usu, et Bitcoini väärtus on väärtusega varudes | Estonian.lamareschale.org

Miks Rand Paul ei usu, et Bitcoini väärtus on väärtusega varudes

Miks Rand Paul ei usu, et Bitcoini väärtus on väärtusega varudes

Hiljuti senaator Rand Paul (R-KY) kommenteeris Bitcoinand ütles, et see peaks olema tagatud "korv varud", et anda Bitcoin omanikud juurdepääsu käegakatsutav hea "päris" raha:

"Ma otsisin rohkem seda, kuni see viimastel asi [sic]. Ja tegelikult minu teooria, kui ma selle loomiseks, ma oleks vahetatav laos. Ja siis tahaks olla tegelik väärtus. Ja ma pean seda fikseeritud, ja ma pean korvi 10 suur jaemüüjad... Ma arvan, et see töötaks, aga ma arvan, sest ma olen omamoodi usklik valuuta võttes raha, kui sa lähed, et luua valuuta, on see, mida toetab - sa tead, Hayek kasutatakse rääkida korvi kaupade? Sa oleks võinud korvi varud, ja mõned vahetatavuse, sest see on raske inimestele nagu mina, kes on natuke reaalsemaks. Aga sa võiks olla keskmiselt varud, ma mõtlesin, et kas see on järgmine permutatsioon. "

Kuigi senaator Paul väidab end olevat järgija Austria Economics, järgides õpetusi Menger, Mises ja Rothbard, ta ei tundu olevat haarata mõned kõige olulisemaid aspekte Austria rahalise teooria.

Väärtus on subjektiivne, Nii Bitcoin väärtus on ka subjektiivne

Öeldes, et Bitcoin tuleb toetavad midagi tegelikku väärtust, senaator tähendab, et väärtus Bitcoinis kujuteldava või et tal on mingit väärtust. See on üks levinumaid väärarusaamu ettemakstud Bitcoin skeptikud. Nad ütlevad, et Bitcoin on mingit väärtust, nagu kuld või muud kaubad; Bitcoin väärtus sõltub täielikult sellest usust neile, kes selle vastu. See argument, tehtud isehakanud austerlased, ignoreerib täielikult foundational põhimõte Austria majandusteooria, subjektiivne väärtus.

Carl Menger meile õpetanud, et sisemine või eesmärk, väärtus ei ole olemas. Väärtus tekib üksnes subjektiivne hindamine või üksikisikud. Kui isik leiab väärtus rock, et ta kiirenenud maast, siis see kivi on väärtus olenemata sellest, kuidas keegi teine ​​tajub kivi. Nagu öeldud, kõik raha võib pidada kujuteldava poolt Rand Paul standarditele. Ta väidab, et Bitcoin tuleb toetavad varud, sest varud on tegelik väärtus. Aga kus varud saavad oma väärtuse? Dollar? Noh, kui ei Dollar saada oma väärtuse? Valitsuse? Kes varundab valitsus? Isikud, kes usuvad, et valitsus on raha ja usun, et valuuta ta toodab on elujõuline. Üksikisikud anda ka Bitcoin väärtus.

Kui me jälgida iga hinna piisavalt kaugele ette rida, siis leiame, et see pärineb hinnangud üksikisikute, tehniliselt tegemist väärtus kujuteldava kuna elab inimeste mõtetes. Bitcoin ei erine. Bitcoin on sama kvalitatiivne väärtus varud, dollarit, kuld, või mis tahes muu toorme; Bitcoin on väärtuslik lihtsalt, sest inimesed hindavad seda. Rand Pauli ettepanek aktsia "standard" ei annaks Bitcoin enam Sitkus kui see on juba. Varude ei ole väärtust, mis võib esineda sõltumatult nõudlus üksikisikute. Kui inimesed ei soovi enam varud, siis varud kaotavad oma raha ja kõik seotud nende varude näevad järsku langust väärtus samuti.

Sidumine Bitcoin väärtuspäev varude Ties see majandustsükli

Ameerikas on keset tohutu inflatsiooni tsükli indutseeritud Föderaalreservi poliitika kvantitatiivne leevendamine. Süst triljoneid dollareid majanduse viimase viie aasta jooksul on toodetud aktsiaturg mull rekordiline proportsioonid. Eelõhtul 2008 crash, Dow Jones Industrial aktsiaindeks jõudis kõigi aegade kõrgeim umbes 14000 punkti. Praegu DOW vajutab suurem ja tihedam iga päev 17.000 võrra.

Muidugi, see tohutu kasv aktsiaturg on otsese tulemusena Föderaalreservi lihtne raha poliitika. Nüüd, Fed esimees Janet Yellen on kitsenev QE by $ 10 miljardit iga kuu, oleme hakanud näha enneolematut kasvu arenevatel turgudel takerduma, kuna nende kasv oli tingitud investorite eksportivate Fed inflatsiooni. Lõpuks koonusjas hakkab mõjutama Ameerikas koduturgudel, järk-järgult surudes meid tagasi langusesse.

Sidumine Bitcoin väärtust sellele kunstlikult aktsiaturg tagaks Bitcoin surm. Detsentraliseerimise ja piiramise kaudu saadav kaevandamise, on kaks vooruste Bitcoin; lahutamatult siduda krüpteerimisoperatsiooni valuuta aktsiaturg oleks kunstlikult selle raha ja siis täielikult hävitada, kui varude mull tuleb krahh alla. Kui tegime iga Bitcoin makse tagastatavad poolt korvi varud, hind Bitcoin oluliselt tõstnud. Selle asemel, valides ja millistele varud on kasumlikud ja millised mitte, amatöör investorite arvates oleks palju lihtsam lihtsalt osta Bitcoin ja automaatselt investeerinud laia varud, mis on pidevalt kasvanud. Kui Fed lõikab oma odava krediidi täielikult siiski nende varude tulevad krahh alla. See börsikrahh muudaks oma viis Bitcoin samuti. Kõik need amatöör investorid, kes ostsid Bitcoin kui viis saada maksimaalset tulu minimaalse pingutusega sõidab müük pidutsema, seega sõidu hind Bitcoin põrandale. Satoshi andnud meile väljapääs sellest lõputu tsükkel valuuta odavnemine ja majanduse stressi; me ei taha visata, et ära sidudes Bitcoin varude.

Varundamine Bitcoin kaupadega on nagu varundamine Kuld Rohkem Gold

Bitcoin töötab palju nagu kuld, välja arvatud parem. See on palju rohkem vastupidav, kaasaskantav, ja jagatav kui kuld. Miks me "tagasi üles" kulla nagu kauba midagi nii meelevaldne kui aktsia? See lihtsalt ei ole mõtet. Ajalooliselt oli see teistpidi; kulla kasutati varundada muid kaupu. Aga olgem ignoreerida asjaolu, et varud ei ole elujõuline kauba kasutada varundada krüptopulk valuuta ja eeldada, et Bitcoin on tagatud kullaga. See ikka oleks täiesti ebaloomulik. Muidugi, kuld oleks palju parem kaup kasutada kui tuge Bitcoin, kuid mida oleks mõtet? Bitcoin tehingud on kiire ja praktiliselt tasuta, tänu Bitcoin kaevurite; sidudes selle midagi, mis on väga ebamugav ladustamise nõudeid ja uskumatult kallis transpordikulud muudaks Bitcoin raskem kasutada, mitte lihtsamaks.

Varundamine Bitcoin koos kaup oleks nagu varundusmeetodid kulda rohkem kulda. Kui te arvate, see kõlab kummaline varundada kuld või dollar, mille aktsia, siis peaks heli nagu imelik teha sama asi krüptopulk valuutades.

Nii endalt küsima, senaator Paul, mida sa mõelda tegemise kuldmünte lunastamistähtajaga aktsiate segatud korvi varud? Nüüd asendada "kuld" ja "Bitcoin." See ikka ei kõla väga hea idee.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: GHash.io, Iraak ja FBI oksjon

Post Bitcoin

Lõpuks lihtne viis bitcoini saatmiseks Facebookis

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha, levitades sõna bitcoini kohta

Post Bitcoin

Butterfly Labs vastab FTC kaebusele

Post Bitcoin

Facebooki insener Ben Davenport ühineb ühe uue Bitcoini käivitamisega BitGoga

Post Bitcoin

Bitlanders: Bitcoin vastab sotsiaalmeediale

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on kasumlik 2018. aastal?

Post Bitcoin

Bitcoin makseprotsessor BitPay kasutab 1 miljardit tehingutest päevas!

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

6 uut Bitcoini sularahaautomaadid ja kust neid leida

Post Bitcoin

OP-ED: Jim Harperi vastus Bitcoini määrusele on vale

Post Bitcoin

11. mai 2015