Siiditee oksjon ja mõju Bitcoini hinnale | Estonian.lamareschale.org

Siiditee oksjon ja mõju Bitcoini hinnale

Siiditee oksjon ja mõju Bitcoini hinnale

Teadaanne USA ülemjuhatajat, et nad enampakkumise välja bitcoinsseized Silk Road büst eelmise aasta lõpus on suurim tükk Bitcoin uudised viimase kahe nädala jooksul. Uudised See oksjon on isegi mõnevõrra varju tohutu hirm selle ümbruskonna Ghash.io suurim Bitcoin kaevandamise bassein, ja selle saavutamiseks 51% segamist võimsus. See oksjon on allikas palju spekulatsioone tuleviku kohta Bitcoin tervikuna ja vahetum tuleviku Bitcoin hind. Paljud ennustusi ja "analüüsid" on tärganud viimastel päevadel, püüdes mõtestada USA ülemjuhatajat enampakkumine tähendab, et Bitcoin hind. Ma isegi arenenud minu analüüs (mis mulle meeldib mõelda kasutab palju heli metoodika kui positivist trend analüüsib Reddit ja erinevate Bitcoin uudised veebilehed) seoses hiljutiste sündmustega seotud märkimisväärse languse Bitcoin hind ja kuidas oksjon mõjutab, et allapoole trend- mis alates lahtunud.

Lühike mu Eelmine Bitcoin Hind analüüs

Minu analüüs, uurisin ma suursündmuste juhtub nii seest ja väljast on Bitcoin kogukond ja kuidas need aitasid kaasa languse Bitcoin hind. Me avastasime huvitav seost Bitcoin hind ja Ameerika aktsiaturg, nii reageerinud sarnaselt uudised tulevad välja Iraagis. Selgus, et Bitcoin turgudel muutunud, vähemalt ajutiselt, mis on seotud mainstream aktsiaturg USAs. Usun, et põhjus selles seoses tuli Dish Network teade, millele tõenäoliselt toonud mõned raha mainstream ettevõtjad, mis oleks kindlasti ühendatud Bitcoin turgudel ja peavoolu kauplemise turgudel. Lisaks väljakuulutamist Silk Road Bitcoin oksjon oli vastutav märkimisväärse languse Bitcoin hind, mis toimus üle span paar tundi. Ma kombineeritud need kaks tükki andmeid katalüsaator Bitcoin hind decline- Ghash.io fear- moodustada heli selgitus langus Bitcoin hind, mis kestis parem osa nädalas.

Ma märkisin oma analüüsi, et hind oleks lamedamaks välja, ja võib-olla pisut suureneda, kuni Silk Roadauction lõpus juunis. Seni minu analüüs on olnud õiged. Bitcoin hind on püsinud vahemikus $ 580- $ 610 kuna mu analüüsi avaldati Müntide Brief. Kuigi Bitcoin hind ei ole tõusnud veidi nagu ma spekuleerinud, ma väita, et minu analüüs on õige, sest ma ainult mainida, et kui võimalust.

Analüüsis lõppes minu kinnitus, et enampakkumise välja Siiditee bitcoins paratamatult langetada Bitcoin hind. Ma eeldada, et bitcoins ujutaksid turul pakkumise suurendamise ja vähendada Bitcoin hind. See stsenaarium jääb võimalus; aga arvestades pinnakate mõningaid täiendavaid uudist, tundub, et oksjon ei pruugi olla oluliselt negatiivne mõju Bitcoin hind.

Viimased arengud ning nende mõju Siiditee Oksjon

Grand väljapaneku ebakompetentsust on osa Ameerika Ühendriikide ülemjuhatajat, nimekirja umbes 40 inimest huvitatud enampakkumise kogemata tehtud avalikkusele kättesaadavaks. In postitada inimesed selles nimekirjas, andes neile teavet Oksjonile isiku Marshals saatnud e-posti kogemata saatis süsiniku e-kirja koopia kõigile nimekirja asemel pimekoopiad. See viga teinud nimed nähtavad kõigile, kes said meili, ja keegi võttis ekraanipilt nimede, mis siis teha oma viis kogu Bitcoin kogukonnas. Selle nimekirja võimalik oksjoni osalejad olid paljud juhid silmapaistev Bitcoin ettevõtted ja juhid investeerimisühingute. See tükk teave näitab, et inimesed soovivad osta theSilk Road bitcoins ei ole inimesi, kes otsivad teha Ilmalik ostude nendega. Investeerimisühingud on ilmselt otsin hoida münte kui investeeringut. Ja Bitcoin firma juhid võiksid kas otsite hoida neid ise või investeerivad nii, et neid saab kasutada, et parandada teenuste oma ettevõtted pakuvad. Plus, õhuke summa raha kulutatakse selle oksjoni soovitab tungivalt, et võitja (te) Bitcoin oksjon ootame pikaajalise kasu oma investeeringute. Keegi läheb laduma $ 200.000 lihtsalt saada ukse käesoleva oksjon, et nad saaksid kohe veeta bitcoins sushi.

Lekkinud Nimede inimeste huvi selle oksjoni muudab üsna selge, et kes võidab need bitcoins tõenäoliselt hoia neid väga kaua aega, lootes näha turuhind minna palju suurem kui see, mida nad maksta enampakkumisel. Seega võiks pakkumise väga hästi olla kohest mõju Bitcoin hind. Me näevad ainult nihkeid Bitcoin hind, kui need oksjonil mündid hakkavad liikuma läbi Bitcoin majanduse kui enampakkumise võitja (d) alustada ostavad kaupu koos bitcoins või müüa neid fiat valuuta.

Kuid teadet SecondMarket, et Bitcoin ettevõte, mis on pakkumise Siiditee bitcoins, võib suurendada tõenäosust, et oksjonil münte tabanud turul pigem varem kui hiljem. Ettevõte saab võimaldades teatud klientidele individuaalseid pakkumisi, mis lähevad agregaat pakkumist, mis seejärel arenenud püüdes osta vähemalt mõned Silk Road bitcoins. Kui SecondMarket võidab tahes mündid, nad jagatakse vahel üksikud pakkujad, tõenäoliselt proportsionaalne summa, mida nad kaasa aidanud kokku pakkumine. Vähendades kapitali künnise oksjoni palju väiksemaid summasid bitcoins jagatakse kogusummast pot enampakkumisele poolt ülemjuhatajat. Kuna investeeringud nendes bitcoins on palju väiksem, on veidi suurenenud tõenäosus, et bitcoins viiakse kiiremini, seega vajutades Bitcoin hind. Aga minimaalne panuse seatud SecondMarket on $ 25.000 ja $ 50.000 sõltuvalt millist väljamakse toetajad otsivad. See on ikka suur summa raha, ja bitcoins tuleb hoitakse mõnda aega enne Pakkujate näha kasu oma investeeringute. Niisiis, kui võimalused münte on kohe dumpinguhinnaga võib veidi suurenenud, kuid siiski tundub tõenäolisem, et nad toimuvad.

Kergelt modifitseeritud mu Bitcoin Hind analüüs

Mida see tähendab, et tulevikus Bitcoin hind? Peale kerge paanika ajal müümine Oksjonile Bitcoin hind ei tohiks olla oluliselt depressioonis pärast oksjoni lõppu. Kas see külili trend jääb püsima, kuna kerge kõrvalekalle tõttu paanika müüa või Bitcoin hind muutub ülespoole ootuses positiivne uudis pärit võitja (te) ülemjuhatajat "Bitcoin oksjon.

Kokkuvõtteks, mu prognoose selle mõju oksjon on aasta Bitcoin hind on läinud paratamatult allapoole ebakindel, mille tõenäosus jätkumist külili trend või ülespoole pöörde Bitcoin hind. Väidan mu ülejäänud analüüsi tahke siiski; Bitcoin hind jääb tõenäoliselt korter kuni enampakkumise, ja me näeme, mis juhtub pärast seda.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas Net Neutrality võib Bitcoini mõjutada

Post Bitcoin

Coinbase: praegu otsene bikkiini ostmise praegune juht

Post Bitcoin

Op-Ed: Me ei vaja Bitcoini alust

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik on hele: hinnatõus ja evolutsioon

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

Hack: Bitcoinide ostmine Paypaliga koheselt ringi kaudu (ainult USA-s)

Post Bitcoin

2014. aasta esimene pool annab nelja Bitcoini konverentsi Ameerika Ühendriikidele

Post Bitcoin

MasterCard Bitcoini patendid ostukorvi, mis on esitatud maailmas!

Post Bitcoin

Võida USB Miner 100% tasuta - Mine Bitcoin Litecoin Dogecoin From Home!

Post Bitcoin

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTCi IJKd

Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele