Smart-lepingud Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Smart-lepingud Bitcoiniga

Smart-lepingud Bitcoiniga

Idee tark lepingu alguse Nick Szabo. Ta oli esimene inimene, kes tõesti kahelda Turvalisuse eesmärgil ning arutleb suurepärane näide müügiautomaadid ja tark pandiõigus protokoll selles suur artikkel.

Smart on lepingud, mis kasutavad tarkvara (tavaliselt web / mobile app) ja protokolle hõlbustada, kinnitamiseks või täita läbirääkimiste või töövõtulepingu alusel, kaotades kõik kolmandate isikute / seadustega. Meie puhul bitcoinis valuuta ja blockchain on protokoll. See kombinatsioon moodustab jaotatud lepingu oma klientidele, vabakutselised töötajad jne Minimaalne usaldust on vajalik, sest inimese kohtuotsuse eemaldatakse kaasamist. Ilmselgelt on see häiriv metoodika avab palju uusi võimalusi tarbijatele ja ettevõtetele. * Meeles puhutud *

Meeldetuletuseks: mõiste tark leping on sõltumatu BTC tegelikult kui lugeda saate ka teada, targa lepingud Blackcoinand Viacoin.

Liiki Smart BTC lepingud

Assurance Lepingud

Hüpoteetiline näide elukindlustuslepingu võiks olla kickstarter-nagu projekti raamat avaldatakse, kui vähemalt 25 BTC tõstetakse. Iga isik, kes soovib oma koopia raamat aitab BTC serverisse ilma ringhäälingu oma tehingu. Kui tasakaal on tõstetud, server ühendab kõik eraldi tehingute ühte, mis maksab kampaania BTC aadress. See viimane tehing on eetris saatmise ajal toetajad teabe saamise raamat. Kui kampaania on ebaõnnestunud igaüks saab oma BTC tagasi.

Smart Property-

Nutikas Kinnisvarainvesteering on vara, mille tema omandis kontrollib blockchain ja tark leping. Blockchain annab kontrolli krüptograafilise luba (tegutseda vara) õiguspärasele omanikule, mis põhineb kokkuleppel. See võib hõlmata mis tahes tüüpiline füüsilise ostu nagu mootorratas, oma eralennuki, nutitelefonid jne

Smart vara lepingute saab kasutada ka digitaalse vara nagu firma aktsiate või juurdepääsuõigusi võrguteenusega. Lisaks Mike Hearncovers mõningaid huvitavaid loogika ümber laenude ja collateralon bitcoin.it Smart Property lehel.

Vabalt Virtual Property-

Transferablevirtual vara on digitaalsete objektide nagu MP3 või eepiline veste videomängu, mis ei ole kontrollitud keskasutus nagu Xbox Live. Nad võivad kanda kasutajate vahel ja ainult üks omandiõiguse korraga.

Autonoomsete agentide -

Et mõista, autonoomsete agentide, mõelda agendina robot-like tarkvara (mis võib olla riistvara / füüsiline komponent), mis on võimelised täitma ülesandeid, säilitada oma BTC rahakott kudema laste palgata inimese tarkvara uuendamine või isegi surra, kui see otsa BTC. Nagu nimigi ütleb, agendi autonoomia on võimalik vähendada kulusid, lõigates välja kõik keskel mees või millel inimsuhtlemise ja kohustused.

Gregory Maxwell on põnev kontseptsioon uurides kasutamine agent edastuskausta teenindusšahti selles foorumis postitus. Kindlasti vaadata ka storj.

Distributed Tururisk

Distributed turgudel kasutatakse peamiselt kauplemine väärtpaberitega, nagu aktsiad ja võlakirjad ilma tsentraliseeritud arvelduskoja. Ma ka vaatasin talkon Ripplewhich on näide jagatud valuutavahetus. Ripple on avatud lähtekoodiga, jagatud makse, mis võimaldab kasutajatel vahetada eri valuutade koheselt, tasuta.

Bitcoin.it wikialso sisaldab mõned näited pakkudes tagatisraha, tingimuslikke ja töötüli lahendamist, kasutades välist riik, pay-for-tõend lepingute ja väle mikromakseteks.

Smart Leping platvormide ja teenuste

Codius- kasutab tark Oraakel rakendada aruka lepingud. Iga lepingupoolte rakendab oma seisukohast lepingu viiakse kood - aka. Kood liivakasti. Kuna Codius kasutab Google'i Native Clientcontracts võib praegu kirjutatud C, C ++, Python, V8 JavaScripti, Ruby, Go, Mono ja Lua.

Must Halo- on beeta tarkvara, mis on ton huvitav funktsioone, sealhulgas kauplemise sularahas, barter sillad, mikro-kaubandus, ühine raamatupidamisosakond, tööhõive hoiused ja deponeerimine vaba kinnisvara. Arengu- POV, nad on tegelikult vaid nimetatud eesseisval funktsioon luua python lepingud. Black Halo töötab nii Bitcoinand Blackcoin. Nende areng meeskond töötab ka NightTraderwhich on detsentraliseeritud vahetada, et rakendatakse võetud BlackHalo Market sektsioonis. Mind kindlasti läheb silma peal hoida neid erinevaid teenuseid, väga uudishimulik näha, kus nad pea.

Clearing House on vara kindlustus p2p kauplemise protokolli ehitatud Viacoinblockchain. Clearwalletis veebirakendus ehitatud teabevõrgustiku protokolli. Sa oled praegu võimeline tegema vahetuse, panustamise ning rock-paber-käärid mängu. Üldine tunne nad varakult arengujärgus.

Mastercoin - toimib siduva vahel BTC, smart omadused ja nutikas lepingute loodud peal Mastercoin protokolli. Mastercoin võimaldab kasutajatel luua märgid, mida saab kasutada pealkirju, tegusid, kasutaja tagatud valuutade ja isegi investeeringuid firma. Neil on ka tonni suur dokumentatsioon Master Protocol Education.

Minu arvates ja on rööpad arendaja, Codius on kõige rohkem huvitavad mind. Võite leida, et mõned selle tehnoloogia on raske visualiseerida rakendamise professionaalselt. Ma tulen teeme veel mõned kaevamine ringi demosid ja katsetavad erinevaid rakendusi, ma kutsun teid üles tegema sama.

Nagu web designer, olen töötanud erinevat tüüpi lepingud: ühekordne kontserti, täiskohaga töö, täiskohaga tellija ja hoidikud. Mul on mitmeid ideid ümber, kuidas ma tahaks struktureerida smart lepingud minu teenused.

Küsimus of the Day

Kas teil on mõistete ümber, kuidas soovite rakendada tark lepingu oma ettevõtte või isiklikku elu? Ma armastan kuulda teie mõtteid ja ideid.

Kõik post graafika loodi ise, Ryan Bollenbach.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Value 3. osa: Konrad S Grafi bikkiini väärtuste teooria

Post Bitcoin

Ülevaade: Free-bit.co.in

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Oktoobris käivitatakse uus spetsiaalne kauplemisplatvorm BitShares

Post Bitcoin

Kipochi, Mpesa ja Bitcoini purustamine Ida-Aafrikas

Post Bitcoin

Oh hai, natuke tükk!

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch

Post Bitcoin

Reddcoini ReddAPI lõpetab oma RDD

Post Bitcoin

Microsoft alustab digikoti sisu aktsepteerimist

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines