Šveitsi valitsus hoidub Bitcoini määrusest | Estonian.lamareschale.org

Šveitsi valitsus hoidub Bitcoini määrusest

Šveitsi valitsus hoidub Bitcoini määrusest

Šveitsi keskpanga (SNB), koos Šveitsi valitsuse Liidunõukogu läbi viinud studyon kasutamise Bitcoinand teiste virtuaalvaluutade mis on ajendanud Šveitsi valitsust üles hoiduma kehtestamast mis tahes konkreetse Bitcoin normi tänapäevani. Selle asemel, et valitsus toetub olemasolevate rahaliste seaduste karistada kurjategijaid osalemine Bitcoin kuritegevuse, märkides, et kui nad ei oleks tegemist konkreetse Bitcoin määrused, virtuaalne valuutade ei eksisteeri "õiguslik vaakum."

"Seega, virtuaalne valuutade pole mingit mõju volituste Šveitsi keskpanga kas... Arvestades, et virtuaalne valuutade on marginaalne nähtus ja ei ole õiguslikku vaakumit, Liidunõukogu jõudnud järeldusele, et puudub vajadus seadusandlike meetmete võtmist hetkel."

Nr Bitcoin määruse vaja: Bitcoin juba hõlmatud olemasolevate seadustega

Aruandes märgiti, et kuigi valitsus ei töötanud ega õigusaktide mõeldud spetsiaalselt kehtestada Bitcoin määrus, ohvriks langemise seotud Bitcoin on juba kaitstud olemasolevate Šveitsi rahaline õiguse. Šveitsi valitsus viidatud Šveitsi kood kohustused, föderaalseaduse rahapesu ja terrorismi rahastamise finantssektoris, pluss föderaalseaduse Pangad ja hoiupankade olemasolevate seaduste juba hõlmata Bitcoin. Need seadused kehtestada piirangud erasektori finantsasutuste, mis on mõeldud võitlemiseks kuritegude nagu pettuse, varguse ja rahapesu. Need konkreetsed seadused kasutatakse Šveitsi valitsuse poolt kehtestada Bitcoin määrus, ilma et kirjutada uusi õigusaktide ainus eesmärk on luua õiguslik struktuur virtuaalne valuutade suhtes. See otsus on Šveitsi valitsus on sarnane väga hiljutine otsus Kanada valitsuse amendan olemasolevate rahaliste õiguse selleks, et tuua virtuaalse valuutade alluvuses Kanada rahalise reguleerivate asutuste.

"Lepingud virtuaalne valuutade on täitmisele põhimõtteliselt ja karistused saab kohaldada kuriteo (sic!), Mis on seotud virtuaalse valuutade suhtes."

Šveitsi Liidunõukogu ka viidatud Bitcoin puudumine laiemat heakskiitu teine ​​põhjus, miks krüpteerimisoperatsiooni valuutagarantiikirjad ole õigusaktidega lisaks juba seisab seaduste Šveitsis. Nad ütlesid, et Bitcoin on suuresti ebaoluline ja et nad loodavad, et see jääb nii ka tulevikus. Seetõttu ei ole vaja anda Bitcoin määrus palju tähelepanu üldse.

"Aruanne selgitab, et majanduslikku tähtsust virtuaalne valuutade kui maksevahend on üsna tähtsusetu hetkel ja Liidunõukogu usub, et see ei muutu lähemas tulevikus."

Kuigi Bitcoin majanduse võib tunduda väga väike võrreldes maailmamajanduses, või isegi majandustegevuse ühe arenenud riigid, Šveitsi valitsus ei ole võtnud teate eksponentsiaalse kasvu Bitcoin majandus on kogenud viimastel aastatel.

Lühikese elu 5 aastat, ühe Bitcoin on seni oli olnud peaaegu väärtusetud, et on väärt mitusada dollarit. Ühel hetkel lõpus 2013 Bitcoin priceeven saavutas haripunkti üle 1000 $. Lisaks möödunud aastal ainuüksi Bitcoin on näinud plahvatuse vastuvõtmise suured businessesaround maailmas. (Microsoft nüüd aktsepteerib Bitcoin, samuti üha rohkem multi-miljardi dollari ettevõtted) Isik võib isegi maksma sööki restoran tema bitcoins.

Šveits, selle valitsuse ja SNB ei saa oodata, et mõista kiire kasv Bitcoin ja tema ikka suuresti rahuldamata potentsiaali. Nad on tegelikult valitsusasutuste tegutsevad nõu peavoolu majandusteadlaste kes ei ole teadmisi Bitcoin üldse, või on tahtlikult püüdnud pisendada koledus Bitcoin potentsiaali. Need majandusteadlased teha neid asju, sest nad on, mille ülesanne on kaitsta valitsuse monopol väljastamise eest, ning määrus selle pakkumise. Samuti ei mõista, et nende positivist metoodika ja poliitiliste soovituste nad toodavad vastutavad kõik tohutut majanduslikku crisesthat on toimunud, sest tulek keskpangandusvaldkonnas.

Bitcoin volatiilsuse ja riskide

Üllatuslikult erinevalt teiste keskpankade, Liidunõukogu ei kasutanud Bitcoin hinnakõikumisi ja turvariske argumendina veenda kodanikke kasutamast virtuaalne valuutade suhtes. Nad ainult üles kasvanud need kaks asja nagu punkt ettevaatusega. Nõukogu jäi üllatavalt neutraalne oma aruandes, hoidudes kujutamisest Bitcoin negatiivses valguses.

On ebaselge, kas Šveits jätkab neutraalne teemal pühendatud Bitcoin määrus. Kuid Müntide Brief jälgib tahes muudatuste otsused Šveitsi valitsuse jääda neutraalseks ning annab aru uute arengute, mis võib tuleneda selle loo.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: Citi aruanne ja Siiditee oksjon

Post Bitcoin

Rakenduse ülevaade: Android-i jaoks mõeldud Mycelium Bitcoini mobiil

Post Bitcoin

Bitcoin Adoption: edusammude seas 100 populaarsemaid veebisaite

Post Bitcoin

Xapo pettumuslik Bitcoini debiteerimiskaart

Post Bitcoin

Pressiteade: Bitcoin Expo 2014 Shanghais on tulemas ja lubadusi olla teie ettevõtte jaoks parim koht

Post Bitcoin

Proovime midagi uut

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Rumeenia Bitcoini sihtasutus, Dominikaani populatsioon, kes kogub bitsütot ja palju muud

Post Bitcoin

Multi-Sig Bitcoin Wallet tagab riskikapitali rahastamiseks 12 miljonit dollarit

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Kas peaksite või peaksite 2016 aastal bikcoiinide hulka mitte investeerima?

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%