Bitcoini päevane aruanne: USA pangad pakuvad Bitcoini eeskirja, TorrentLocker ohvrid ei maksa ransomit ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini päevane aruanne: USA pangad pakuvad Bitcoini eeskirja, TorrentLocker ohvrid ei maksa ransomit ja palju muud

Bitcoini päevane aruanne: USA pangad pakuvad Bitcoini eeskirja, TorrentLocker ohvrid ei maksa ransomit ja palju muud

USA konverents State Bank järelevalvenõukogu (CSBS) avalikustas oma eelnõu ettepaneku föderaalse Bitcoin määrus. See uus Bitcoinregulation ettepaneku tegemist pärast vastuolulisi BitLicense ettepaneku New Yorgi osariigis, mis tuli Ben Lawsky ja New York Department of Financial Services. Määruse ettepanek on edendanud Euroopa CSBS puudutab mõne erinevaid asju:

Tehing tasemel andmeid, sealhulgas, kuid mitte ainult:

I. Nimed, aadressid ja IP aadressid osapooled tehingu
IV. Välistehinguteks, sihtriigi

Allikas: CoinTelegraph 

TorrentLocker ohvrid keelduda maksmast Bitcoin Ransoms

 

Uus uuring seoses TorrentLocker, tükk väljapressimiseks, mis krüpteerib failid arvutisse ning nõuab lunaraha vähemalt 4 BTC, on avaldatud, ja selle tulemused näitavad, et 68,6 protsenti inimestest ohvriks TorrentLocker on keeldus maksmast Bitcoin lunaraha. Lisaks mitu inimest on maksnud lunaraha, kuid ei saanud dekodeerimiseks tarkvara, sest kogu summa nõudis lunaraha ei makstud.

98,55% ohvritest suunatud TorrentLocker ei maksa viiruse Bitcoin lunaraha, vastavalt uue aruande.

TorrentLocker (aka Win32 või Filecoder.DI) on tüve Bitcoin ransomwarethat töötab krüptides kasutajate faile. Ohvrite palutakse maksta kuni 4 BTC dekrüpteerida nende dokumentide, kuigi see arv võib varieeruda.

Aruanne, mille autoriteks on Marc-Etienne M Léveillé turvalisuse firma ESET, leidis, et ainult 570 välja 39.760 nakatunud süsteemide anti juurdepääs dekodeerimiseks tarkvara maksmisel täielik lunaraha.

"Teisisõnu 1.44% kõigist nakatunud kasutajad oleme kindlaks maksnud lunaraha kurikaelad," Léveillé kirjutab, lisades: "On ka 20 lehekülge, mis näitab, et bitcoins saadeti kuid juurdepääsu dekodeerimiseks tarkvara ei antud, sest kogusumma ei makstud. "

Allikas: Coindesk

Coinkite Pakkumised oma Multisig Bitcoin Wallet tasuta

Coinkite, et Bitcoin walletprovider, on otsustanud pakkuda oma multisig Bitcoin rahakoti klientidele tasuta. Rodolfo Novak, Coinkite tegevjuht ütles, et nägi palju inimesi kaotavad oma bitcoins tõttu tagamata rahakotid tegi temast tunnen end süüdi. Seetõttu otsustas ta, et ta tahtis, et pakkuda oma firma toode inimestele tasuta omamoodi jõulukingiks.

Alates Rodolfo Novak:

Ausalt, ma arvan, et suurim juht tegemise mitme allkirja tasuta on, et ma olen haige ja väsinud nähes inimesi postitada Reddit, et nad kaotasid raha. See tõsiselt ajab mind välja. See ajab mind maha, sest see ei pea olema nii... Meile meeldib olla sõltumatu äri... Me arvame, et see lisab palju kasutajaid nii 1) me hoone pikaajalise firma ja 2) me ei müü oma teabe reklaamijatele või tegelema investoritele. Kuna me ei hoia mingit kontrolli multi-allkirja konto, kuna kasutajal on kontroll selle üle, me arvame, et peaks olema tasuta.

Allikas: NewsBTC

Opal taastab 1,7 miljonit Varastatud Mündid tühistab Blockchain Tagastus

15. Detsembril 2014 arendajad Opal, üks paljudest altcoins, avastasin, et pahatahtlik häkkimine rünnak oli tehtud häkker, et läheb "" Diabonhxeo. " Sel rünnak, häkker jaotatud linke mida tundus olevat uuendatud versioon Opal klient. Tegelikult oli fail tükk pahavara, mis varastas Opal välja rahakotte, kes paigaldatud pahatahtliku faili. Rohkem kui 2,5 miljonit münti varastatud see rünnak. Arendusmeeskond plaanisin veeretas valuuta blockchain et nad saaksid tagasi varastatud münte. Täna aga Opal teatas, et häkker nõustus tagasi 1,7 miljonit varastatud münte. Sellepärast edukas taastuda, Opal meeskond otsustas jätta tehing blockchain rollback.

Allikas: NewsBTC

Litecoin Turg kannatab Bitcoin Hind jätkuvalt langustrendis

Litecoinis teine ​​kõige populaarsem cryptocurrency ja on ka teine ​​kõige väärtuslikum. Mündi ilmus varsti pärast käivitamist Bitcoin ja on saanud soliidne järgmise tänu madalama kaevandamise raskusi. Nagu me teame, on Bitcoin hind on jõudnud päris kindel langus viimase paari päeva jooksul. Nüüd tundub, nagu oleks Litecoin on järgmised ülikond.

LTC / USD langes drastiliselt üle nädala (eriti detsembrist 15. Ja 16.) - peaaegu umbes 5%. Turukapitalisatsioonist vahepeal kahanes $ 1040000000 pärast langemisest alates $ 1,20 miljardit eelmisel nädalal, mis näitab kauplejate dumpingu Litecoins kas käibevaluutasid või muu tulutoov altcoins.

Allikas: NewsBTC

Seotud uudised


Post Bitcoin

Jamie Dimon ütleb, et kui sa oled loll, et osta bikotiini, maksate ühe päeva eest hinna - CNBC

Post Bitcoin

Bitlicensei ajakohastamine - Lawsky lisab Bitcoini reguleerivale raamistikule uued versioonid

Post Bitcoin

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

Post Bitcoin

Op-Ed: Me ei vaja Bitcoini alust

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

6 restorani, mis võtavad vastu bitcoini

Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses

Post Bitcoin

Miks Bitcoin palgad on määrava tähtsusega hindade volatiilsuse langusele

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Bitcoini maksed Newegg.ca jaoks, Apriva Partners GoCoini ja palju muud

Post Bitcoin

Bitcoin IRA ülevaade - maksuvaba krüpto?

Post Bitcoin

Lugu välja töötada: USMSi ja FTC Raidi kuulutused Butterfly Labsist

Post Bitcoin

Kõik, mida sa kunagi tahtsid Bitcoini sularahaautomaatidest teada saada