Trucoin kuulutab partnerluse bitpayini jaoks Bitcoin Peterburi Bowl | Estonian.lamareschale.org

Trucoin kuulutab partnerluse bitpayini jaoks Bitcoin Peterburi Bowl

Trucoin kuulutab partnerluse bitpayini jaoks Bitcoin Peterburi Bowl

Trucoin.com, kiireim viis osta Bitcoin Internetis deebet- või krediitkaardiga, teatab tegeleda olla eelistatud Bitcoin ATM pakkuja juures Bitcoin Bowl kohta 26. Detsember 2014 (ESPN).

Atlanta, GA - 11. November 2014 -Pärast teadaanne eelmisel nädalal Trucointhat klientidele 26 riiki saab nüüd osta bitcoinusing oma Visa või MasterCard online, partnerlus BitPay sponsor Bitcoin Peterburi Bowl on avalikustatud täna. Trucoin on eelistatud Bitcoin ATM pakkuja Peterburi, FL sündmus, mis eetrisse miljoneid ESPN maailma juhtiv spordi. "Mäng on võimalus palju inimesi, kes ei ole kokku puutunud selle uue tehnoloogia näha, mida see kõik umbes," ütles Brent James juht turustamise Trucoin. "Me oleme põnevil võimaluse esitleda Bitcoin palju laiemale publikule riigitelevisioonis kõrval BitPay."

Peterburi on väljapaneku Bitcoin kaubanduse enne, selle ajal ja pärast mängu. Kahesuunaline Bitcoin sularahaautomaadid et Trucoin saab pakkuda kogu mängu võimaldas inimestel osta Bitcoin samas linnas. Olles käivitanud kiireim viis osta Bitcoin Internetis hiljuti üle kahe tosina riikide, Trucoin ka annab inimestele võimaluse osta enne mängu www.trucoin.com. Pärast nende hiljutine käivitamine, Chris Brunner, president ja asutaja Trucoin, lisas: "Meie kohustuse tagada Bitcoin Peterburi Bowl koos Bitcoin sularahaautomaadid on Püüdes partner BitPay et igaüks, kes vajab Bitcoin enne või pärast sündmuse juurdepääs. Kiire ja lihtne kogemus klientide kasutatakse siis võrgus peegelpildis isiklikult, meie masinad. Selle vastavuses Bitcoin jaemüüja, me küsiti, kas see oli midagi, mida me võiks teha. Me vastu väljakutse ja pärast kiiret pööret ja edukas demonstratsioon BitPay peakorter Atlanta kuu või kaks tagasi, me oleme nüüd uhke sponsorid Bitcoin Peterburi Bowl. "

Mäng on ACC ja AAC matchup detsember 26 20:00 ET. Piletid mängu müüakse Internetis läbi kausi mängu ametlikul kodulehel http://stpetersburgbowl.com. Bitcoin saab osta Trucoin internetis üle kahe tosina riikides. Lisateavet kus teenus on saadaval, külastage www.trucoin.com.

Umbes Trucoin Global -Trucoin on juhtivates FINTECH spetsialiseerunud ettevõte digitaalse valuuta sektoris. Praegu Trucoin on teedrajav täitmise ja kasutusmugavus jooksul Bitcoin kogukond maailmas.

Rohkem informatsiooni:

Brent A. James

EVP Marketing | Trucoin | 720-465-6493

Www.linkedin.com/in/brentjames

James Christopherseni

VSC eest BitPay

[Email protected]

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mt. Gox müüb Bitcoini kaubamärgi

Post Bitcoin

Esimene ülikool Bitcoini ATM-i paigaldamiseks - Vancouver, Kanada ülikool

Post Bitcoin

Mt. Gox, Mintpal, Hashfast, Butterfly Labs ja Robocoin: vigu Bitcoin Businessis

Post Bitcoin

Bitcoin USA dollari (dollari) vastu Goldi vastu: mis on parem investeering?

Post Bitcoin

Bitcoini päevane aruanne: Canabis Road Hacked, Korbit tõuseb $ 3M, Bitcoin kulu PAC ja palju muud

Post Bitcoin

Kontsentreeritud DDOS-rünnak keelab paljud Bitcoini saidid

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud

Post Bitcoin

Googlei kasutajad ja Bitcoin: millal Google integreerib BTC?

Post Bitcoin

Bitcoin Exchange OKCoin Reservid on 104%

Post Bitcoin

Ülelaadimine, et kasutada 3% Bitcoini kasumit, et edendada bitcoini teadlikkust

Post Bitcoin

Bitcoini kaupmehe teenused ja raha teenindusettevõtted arenevad

Post Bitcoin

Proper Bitcoini hinna analüüs 1. osa: metoodika