Kuidas saaksid bitcoiinid varastada: võrguvõrgud, viirused, andmepüük ja palju muud | Estonian.lamareschale.org

Kuidas saaksid bitcoiinid varastada: võrguvõrgud, viirused, andmepüük ja palju muud

Kuidas saaksid bitcoiinid varastada: võrguvõrgud, viirused, andmepüük ja palju muud

Bitcoinscan varastatud erinevaid viise. Tegelikult teadlaste SecureWorks, jagunemine Dell, vabastatakse paberkandjal on RSA konverentsil ja rõhutati, et seal on üle 146 eri liiki malwarewhich on võime varastada bitcoins. Veelgi enam, paljud on väga keeruline ja väga raske avastada.

Esiteks, me peame mõistma, miks üha rohkem bitcoins on varastatud. Noh, seal on palju põhjusi, kuid üks peamine põhjus on see, et Bitcoin saab kasutada nii, et annab mõned anonüümsuse kui saate luua nii palju aadresse soovite. Selle peale asjaolu, et Bitcoin tehingud on vahetu, mitte pöörduv, muudab valuuta sihtmärgiks pahatahtliku osalejad. Kuigi on olnud palju edusammud Bitcoin rahakoti turvalisus, nad ei ole täiuslik, ja paljud turvalisemaks funktsioone aega ja vaeva, et kasutada õigesti.

Niisiis, must müts häkkerite pöörduvad erinevate meetoditega püüda eraldada BTC, ja me vaatame mõned neist siin, samuti mõned sammud saab võtta, et proovida, et kaitsta ennast.

Robotivõrgud: Varastamine Bitcoin krüpteerimine paroolid või sunnib teid Mine Bitcoins

Bot on tohutu võrgustik nakatunud arvuteid. Paljud must müts häkkerite pöörduvad kasutades botnet, ja kui arvuti on pildistatud bot, on tõenäoline võimeline varastama oma bitcoins. Kui olete nakatunud omanik bot saab teha päris palju midagi oma arvutist. Nad saavad sisse oma klahvivajutused, varastada Bitcoin rahakoti krüpteerimist paroolid ja isegi oja ekraani live. Mitte ainult seda, botnet kasutatakse mõnikord minu bitcoins või altcoin. See võib suurendada elektrienergia arvuti kasutab, või isegi ületöötamine oma CPU või GPU kuni nad põlevad läbi.

Õnneks enamik inimesi on tõenäoliselt osa bot, nagu standard viirusetõrje ja tulemüüri tarkvara on üsna hea järele katsetele saata teavet ja kummaline asukohta.

See tähendab, et kui teie arvuti on äkki hakanud kulgema aeglasemalt, tundub töötavat raskem kui tavaline, kui te ei kasuta seda, või kui te märkate, et teie Interneti üldiselt on aeglasem, siis oleks hea mõte kontrollige. Online viiruseskannerid, nagu Bitdefender, võib olla kasulik, kui teie kohalik viirusetõrjetarkvara on rikutud, kui saab kehtestada oma tulemüüri nõuda heakskiidu Kõik sissetulevad või väljaminevad ühendused. Kui teatud programme või faile, eriti need, mis te ei tunne, küsivad luba saata teavet, siis märkige oma nimi. Otsi online näha, kui teised on lipuga, et programm või fail, kui pahatahtlik.

Malware ja viirused, mis Target Bitcoin Rahakotid

Allalaetud neid faile otsida wallet.dat fail oma arvutist. Kuna teie wallet.dat sisaldab isiklike võtmete et kontrollida oma bitcoins need failid Seejärel saadetakse häkker, kes siis kasutab neid varastada bitcoins. Krüptimine Bitcoin walletwith tugevat parooli, mis sisaldab 15+ tähemärki, sealhulgas suur- ja väiketähti letterts, numbreid ja sümboleid, mis raskendavad häkker kasutada varastatud wallet.dat. Kahjuks, kui viirus on ka keylogger ja on sisse logitud sa kirjutades oma krüpteerimise salasõna, siis nad saavad ikka rahakoti avamiseks.

Teine tark meetod, mis on kasutusel on pahavara, mis asub seisvate, kuni kasutaja nakatunud arvuti kopeerib Bitcoin aadress. Sel hetkel, pahavara muutub aktiivseks ja seejärel see muudab aadressi aadress kuulub häkker. Nii et selle asemel saates bitcoins et inimene ette, siis bitcoins saadetakse häkker.

Lõpuks on Bitcoin väljapressimiseks, mis lukustab arvuti ja tõotab ainult avada, kui teatud bitcoins makstakse kindla aadressi. See on äärmiselt Paha, kui väljapressimiseks programmid on peaaegu võimatu eemaldada, kui need on üle võetud. Kuid nad ei tegelikult avada arvuti kui lunaraha on makstud. See kombinatsioon muudab selle pahavara väga tõhus kaevandavad bitcoins, isegi inimesed, kes varem ei kasutanud Bitcoin üldse ja kasvab üha keerukamaid.

Ainus reaalne kaitse seda tüüpi rünnakud on kombinatsioon hea viirusetõrje tarkvara, tahke tulemüüri ja smart online harjumusi. Ärge installida programme, et te ei ole kindel, vältida linke inimesed te ei tea, või tundub ohtlik. Kui teil on tunne, peate külastama veebisaite, mis tunduvad ohtlikud, siis kasuta kombinatsiooni virtuaalne masin, mis ühendab läbi VPN, neile juurde pääseda.

Õngevõtmised Bitcoin Rahakotid

See on üks selline meetod, kus häkker loob kloon veebileht ja kui kasutaja sisestab oma sisselogimisvolitused teave saadetakse häkker, kes kasutab seejärel neid oma kontole sisse logida ja varastada raha. Seda saab teha mis tahes veebisaidi natuke tööd ja see meetod on olnud kasutusel alates pikka aega. Seega on vaja kontrollida mõned põhilised asjad nagu domeeni külastad befor sisselogimist näiteks alati kontrollida SSL sertifikaadi teksti kui külastate blockchain.info

Vältige ka sama kasutajanime ja salasõna mitmete veebisaidid... Või vähemalt kasutage unikaalne paroolid oma e-posti aadress ja kontosid, mis sisaldavad bitcoins, tundlikke andmeid või muud teavet, mida te ei soovi häkker juurdepääsu. Lisaks kaks tegurit autentimine jaoks tuleks aktiveerida mis tahes Bitcoin vahetada konto või Internetis rahakott. See täiendav kaitse tase raskendab häkker oma kontole sisse logida, isegi kui neil on kasutajanimi ja parool.

Ohustatud Bitcoin Exchanges ja Wallet Services

Kui te kasutate online exchangeor online rahakoti teenust, isegi kui te võtate kõik ettevaatusabinõud vajalikud, teenus ise võiks häkkinud. See on väidetavalt põhjuseks kurikuulus kokkuvarisemine Mt. GOX, mille tulemuseks oli kaotus üle 850000 bitcoins. On vaja tagada, et teenus, mida kasutavad on hea summa läbipaistvuse ja tahke turvalisus. Isegi siis, siis tuleb hoida ainult bitcoins online-konto ajutiselt, ja ainult siis, kui vaja. Samuti aitab, kui teenus on kindlustatud ühel või teisel viisil, on teadaolevalt lahusti ja hoiab enamuse oma vahenditest hoitakse külmhoone.

Kaitske oma Bitcoins Vähesed Easy ettevaatusabinõud

Üldiselt on vaja tagada, et olete ohutu need nõrgad kohad ja kompromisse. Tehakse lihtne "taustakontroll" enne usaldav teenust oma vahenditest. Online Search teiste kasutajate ülevaateid, otsida mingit tõestatav teavet nende maksevõime, vaadake, kas omanikud teenust on teada, ja isegi siis, olema väga ettevaatlik, millised te usaldate.

Teised küsimused, nagu andmepüügi ja pahavara saab lahendada nõuetekohase kasutamise viirusetõrje tarkvara, tulemüürid, kontrollides SSL sertifikaat, domeeninime ja kasutades programme nagu liivakastid, mis isoleerib programmide ja lase neil teha muudatusi arvuti. Lõpuks absoluutne parim viis kaitsta oma bitcoins on läbi külmhoone. Kõik summad, teil on, ja ei plaani kasutades väga kiiresti, tuleks säilitada külmas säilitamise rahakott, nii et isegi kui arvuti on ohus, teie BTC jääb ohutu.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin aktsepteeris: eBay integreerib Bitcoini Paypaliga!

Post Bitcoin

Bitcoini kaevandamise tsentraliseerimine: turg on ise kindlaks määranud

Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Hollywoodi haigla maksab häkkeritele 40 Bitcoini väärtust 17 000 dollarit arvutite väljaandmiseks

Post Bitcoin

Nõuetekohane bitcoini hindade analüüs 2. osa: uudised, suundumused, aeg

Post Bitcoin

Bitcoin krediidi mull 2. osa: keskpanga krediidi laiendamine

Post Bitcoin

Kuidas osta Ethereum - kiire alustaja juhend

Post Bitcoin

MasterCard Bitcoini patendid ostukorvi, mis on esitatud maailmas!

Post Bitcoin

Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja

Post Bitcoin

Jamie Dimon ütleb, et kui sa oled loll, et osta bikotiini, maksate ühe päeva eest hinna - CNBC

Post Bitcoin

Alibaba IPO vastutab Bitcoini Crashi eest!

Post Bitcoin

Kaks Florida meest süüdistati ebaseadusliku Bitcoini vahetuse käivitamises