Mis juhtub, kui Bitcoin ebaõnnestub? | Estonian.lamareschale.org

Mis juhtub, kui Bitcoin ebaõnnestub?

Mis juhtub, kui Bitcoin ebaõnnestub?

Bitcoincommunity on ilmselt juba saanud veendunud elujõulisust ja efektiivsust Bitcoin kui rahasüsteemi. See pakub kohest maksed praktiliselt olematu tehingutasud ja see nõuab väga vähe füüsilist ruumi-saate isegi poodi bitcoins oma aju! Bitcoin on pseudonüümi, mis tähendab, et Bitcoin kasutaja saab kasutada õige küberjulgeoleku meetodid ja hoida oma rahaliste tehingute eemale kangutades silmad. Lõpuks Bitcoin võrgu ise nõuab väga vähe riistvara tegutseda; arengumaade inimeste, nagu Aafrika riigid, võib kasutada-ja kasutavad-Bitcoin saata ja vastu võtta raha üle mobiiltelefon võrkudes.

Need eelised Bitcoin saab nautida kohe, olevikus. Bitcoin on siiski palju suurem mõju, mis on kauge silmapiir tulevikus. Kui digitaalse valuuta kunagi laialdaselt heaks enamik maailma elanikkonnast, ja pricerises et mõeldamatu kõrgused, panganduses nagu me seda teame kaoks. Bitcoin ei nõua suuri füüsilisi institutsioonide salvestada või laenu oma valuuta. Kõik saab teha arvuti või nutitelefoni. Lisaks Bitcoin on fikseeritud pakkumise, mis tähendab, et pangad ei oleks võimalik seda kasutada, et luua raha välja õhuke õhk-kaotades põhjus laastav majandustsüklite.

The Ultimate potentsiaal Bitcoin edu

Bitcoin on ka võimalik vaidlustada valitsuse võimu ise, kui oma potentsiaali kunagi aru. Arvestades selle fikseeritud pakkumise, keskpankade maailma ei saa manipuleerida seda mingil moel. Nad ei saa isegi kasutada paberi asendajad bitcoins, mida nad saaksid printida lõpmata kaugemale saadaval Bitcoin pakkumise, nagu nad tegid kullaga 20da sajandi.

Seega, nagu eespool mainitud, pangad-st keskpangad-ei manipuleerida rahapakkumine ja põhjustada majandustsüklite kui Bitcoin oli valuuta valik enamik elanikkonnast. Selle pseudonüümi milline muudab Bitcoin kasutajad raskem tabada maksustamiseks, arvestades, et isikute küsimuse lasta tööle õige küberjulgeoleku meetmed. Niisiis, kui kõik kasutatud Bitcoin valitsus oleks väga raske teostada kohustuslikud maksud. See piirang võimul koos surma keskpangad, sunniks valitsusi tugineda vabatahtlike annetuste et jätkata tegevust. Seega valitsused peaksid andma teenuseid, mida inimesed tegelikult hinnatakse ja leidis väärt. Teisisõnu, on Bitcoin Utopia, valitsused sisuliselt olla eraettevõtete, konkureerivad vabal turul oma klientuur.

Aga need võimalused on kaugel sellest, et realiseeritud ja Bitcoin on tegelikult kaugel täiuslikkusest; see on mingi kindel vigu.

Bitcoin on vead

Kõige tõsisem viga esineb digitaalse valuuta on võimalus Bitcoin kaevandamise tsentraliseerimise. Üks suurimaid voorusi Bitcoin on, et see on detsentraliseeritud-puudub vajadus usaldada keskel mees töötlemisel oma tehingute kõike Bitcoin võrgu on teinud läbi otsese, peer-to-peer tehnoloogiat. Aga Bitcoin kaevandamise tsentraliseerimise kõrvaldab protokolli trustless laadi.

Kaevurid kontrollida kõiki Bitcoin tehinguid; Seega, kui üks kaevur-või Bitcoin kaevandamise bassein, nagu Ghash.io-läheb 51% olemasolevast ülessulamise võimu, siis see üksus töötlemise eest vastutav enamuse Bitcoin tehinguid. Sisuliselt nad kontrollivad makse võrku. See kontroll annab neile võime edukalt täita topelt kulu, mis paljude arvates rikuks usaldusväärsust Bitcoin ja seeläbi hävitada selle väärtust.

Asja teeb halvemaks, on vähe või üldse mitte rahastamismäära arendamise suunas lõpuni Bitcoin, nii vigu protokolli võib võtta üsna kaua aega, et lahendada. See rahanappus on peamiselt süüdi Bitcoin Foundation, organisatsioon, mis on võtnud vastutuse leviku Bitcoin vastuvõtmise üle maailma, samuti rahastatakse oluline arendustöö protokolli. Samas, vastavalt Mike Hearn fond on ainult maksavad kolm arendajad tööd Bitcoin Core täiskohaga-ja ainult üks neist on tegelikult teeme midagi. Teised kaks arendajat kardavad uuendused teha protokollile, sest poliitiline tagasilöök mida nad võivad saada inimesed sees Foundation ja ühiskond tervikuna.

Hearn loodab, et lahendada see probleem majakas, avatud lähtekoodiga, detsentraliseeritud, Ühisrahastus platvormi. Aga see platvorm ei ole veel rakendatud ja keegi on kindel, kas see on edukas.

Mida peaks tegelikult juhtub, kui Bitcoin ei toimi?

Erinevus tehniline rike ja sobimatu majandusteooria

Need suured probleemid Bitcoin tõsta küsimuse: mis juhtub, kui see ei õnnestu? Paljud inimesed on hingedega edu krüptokaartide valuuta üldiselt edu Bitcoin. Niisiis, kui Bitcoin ebaõnnestub, kas see tähendab, et kõik krüptopulk valuutade ei saa kunagi olla nii edukas kui väärismetallid või paberraha? Kas anti-Bitcoin asjatundjad, nagu Peter Schiff, kohe? Ei Kuigi Bitcoin pruugi mingil hetkel tulevikus, see on veel loonud arutelu majanduslikud ringkonnad, mis võivad edendada kogu rahalise teooria üldiselt. Ühe rike krüpto-valuuta, isegi kui see on edukaim, ei tähenda kogu majandusteooria ümbruskonna need valuutad on kehtetu.

See küsimus on, kus paljud inimesed ekslikult siduda tehnilise tööst Bitcoin koos majandusteooria krüptokaartide valuuta. Tegelikult nad on kaks väga sõltumatu asju; teoorial need valuutad isegi ulatub krüpto maastiku ja kehtib teooria Moneyin üldiselt. Seega, kui me räägime rike Bitcoin, peame arutama nii rike oma tehnilisi aspekte ja kehtivust majandusteooria taga kogu kontseptsiooni digitaalse valuuta.

Bitcoin võib väga hästi ei kui rahasüsteemi mingil hetkel tulevikus, kuid see ei tähenda, et kogu teooria on vale. Tegelikult ei ole süsteemi kestab igavesti, nii et see tuleb tagasi lükata või asendada, mingil ajahetkel. Kuid minu tähelepanu on võimalus Bitcoin löögiks suhteliselt lähitulevikus, mitte aastakümneks alates praegusest.

Nagu me teame, ja sageli meelde Bitcoin skeptikud, vigu protokolli ei ole omane idee Bitcoin. Neid saab määrata; kui viga on liiga suur, et remontida modifitseerimise kaudu koodi, siis täiesti uue mündi saab luua, mis ei ole seda probleemi. Need valuutad nagu autod, teatud tüüpi auto võib olla probleem tema ehitus, mis muudab ebausaldusväärne või isegi võimatu kasutada, kuid see ei tähenda, et kõik autod on sama probleem.

Sõltumata Bitcoin on vead ja vead, või puudused olemasolevate valuuta, majanduslik discussionit on loonud laenab palju väärtust seisab rahalise teooria. Mõtlejad püüavad nüüd välja selgitada, kas hea tegelikult vajab kasutamise väärtust saada raha, ja kas Ludwig von Mises "regressiooni theoremis kehtiv. Selles autori arvates on tõepoolest võimalik, et krüpto-valuuta edukust kord kõigi suuremate vead on parandatud. Majandusteooria taga need valuutad heli. Bitcoin kui toimiva rahasüsteemi võib vigane, kuid see on täiesti kehtiv majandusliku kontseptsiooni.

Niisiis, mis juhtub, kui Bitcoin ebaõnnestub? Seal on palju draamat, inimesed, kes on tugevalt investeerinud oma fiat valuuta Bitcoin kaotab palju raha, ja siis areng algab järgmine suur krüptopulk valuutas. Economics ja mehaanika on kaks täiesti erinevat asja. Asjaolu, et inimesed on tegelikult luua need mündid tähendab, et krüpto-valuuta on teine ​​peatus majanduslikku arengut raha. Teisisõnu, asjaolu, et meil on aktiivselt arendada nende valuutade ja hoiavad neid toidulisandeid meie rahavarud, tähendab, et valuutade kehtivad toodete inimtegevuse. Ainus probleem on teada, kuidas määrata puudused Bitcoin või ehitada valuuta ilma hävitava vigu.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoini investeerimise eelised ja kuidas investeerida bitcoiinidesse

Post Bitcoin

Saate osta passi Bitcoiniga

Post Bitcoin

Arenenud Bitcoin Ransomware Evolves, Critroni ja TOR

Post Bitcoin

Mt. Gox müüb Bitcoini kaubamärgi

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust

Post Bitcoin

Kontsentreeritud DDOS-rünnak keelab paljud Bitcoini saidid

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Suurimad petuskeemid Bitcoini ajaloos

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine on ebaseaduslik?

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

Bitlicensei ajakohastamine - Lawsky lisab Bitcoini reguleerivale raamistikule uued versioonid