CoinMX ülevaade - kas see on usaldusväärne bitcoini vahetamine? | Estonian.lamareschale.org

CoinMX ülevaade - kas see on usaldusväärne bitcoini vahetamine?

CoinMX ülevaade - kas see on usaldusväärne bitcoini vahetamine?

Juuli 2015 uuendatud: Coin.MX peatanud äritegevuse tõttu süüdistusi omanikud.

CoinMX on üks juhtivaid Bitcoin vahetuste võimaldab teil osta Bitcoins krediitkaardiga täna. Olen kuulnud palju seda ja otsustas lõpuks proovida seda ise. See ülevaade kirjeldada minu isiklik kogemus vahetamist samuti erinevaid arvamusi teiste CoinMX klientidele Olen suutnud koguda veebist.

CoinMX on Ameerika põhinev Bitcoin vahetada põhineb Dallas Texas. See loodi 2013. Aasta alguses ja on nõustudes klientidele kogu maailmas alates. Esimene asi, mida ma olen märganud, et peale füüsilist asukohta ei ole üksikisikute näidatud veebilehel kes tegelikult juhivad kohapeal. See alati määrab ära alarm minu jaoks nii palju petuskeemid olen kokku puutunud on see omadus. Kuid ma ei kavatse kaotada vahetamine põhineb sellel üksi.

Kontrollimine on lits, kuid asjad lähevad sujuvalt pärast.

Kui loote konto CoinMX peate kontrollida oma identiteeti. Erinevalt teistest vahetus CoinMX küsib tulistada video ise, kellel on riiklikult väljastatud ID (nt pass). See oli päris ebamugav hetk minu elus, kui ma pole kunagi palutud tulistada video tõestust, kuid ma kinni. Kulus umbes 2 päeva, et saada kontrollitud, kuid ma usun, et kui sa neile meili peale esitamise video saad seda teha vähem kui 12 tundi.

Kui ma sain kontrollitud asjad läksid päris sile. Hoiused õigeaegne ja lõpetamisega Bitcoins olid hetkega. Ma meenutan teile kunagi lahkuda Bitcoins lamades vahetamine. Näiteks just paar päeva tagasi CoinMX veebilehte maas paar tundi ja ma ei saanud tagasi oma münte. Tahad alati olema kontroll oma raha. Samuti aitab vähendada kahjumit juhul saidi sulgub.

Sait kasutajaliides on üsna lihtne ja navigeerimise see on lihtne. Vahetuskurss on kõrgem umbes 2% kui see, mida soovite näha Coinbase. Arvestades asjaolu, et saate kasutada krediitkaarti (mida ei saa edasi Coinbase) muudab ok minu raamat.

Bitcointalk ja Reddit kasutajad on jagatud nende arvamusi

Ma alustad halbu näiteid. Reddit kasutaja nimega apehxtron postitanud ekraani shotof vestlus ta koos online chat esindaja. Pikk lugu lühike, ta näitab, kuidas ta soovib tühistada tema acount andes talle id ega muu kontrollimise ja haldab seda. See näitab väga madal turvalisuse standardeid CoinMX. Kuid see küsimus lahendada CoinMXon CryptoCoinsNews ja selgitas üksikasjalikult, mis näitavad, et turvalisus tundub päris pingeline CoinMX veebilehel.

Kui ma vaatasin Bitcointalk ülevaated CoinMX leidsin, et enamik inimesi olid rahul saidi kuid olid märkides see suhteliselt kõrge vahetuskursiga. Ainuke asi, mis mind häirib nende Bitcointalk ülevaateid on see, et need on tehtud enamasti algajaid, et sa ei saa tõesti usaldada paljud neist. Teine threadwith rohkem veteran kasutajad jälle kinnitab, et CoinMX on legit ja ainult kõrgemad hinnad.

35 Facebook kommentaare anda 4,2 tärni hinnang

Kui on rohkem erapooletu kommentaare saab ilmselt leida veebis on Facebook kommentaare. See on päris raske manipuleerida neid kommentaare, sest Facebook näitab neile juhuslikult ja sa ei saa aktiivselt arvustuse kirjutamiseks pead "kutsutud" Facebook. Vaadates CoinMX Facebooki kommentaare näete palju inimesi kaebavad video kinnitamise protsessi. Ma ei näinud küsimusi inimesed ei saa oma raha ja enamik positiivseid kommentaare tundus legit samuti.

CoinMX on veidi kallis legit lahendus osta Bitcoin krediitkaardiga

Kokkuvõttes see arvustus Usun, et kui otsite osta Bitcoins krediitkaardiga CoinMX on hea lahendus. See võib võtta aega, et su konto kontrollitud, kuid pärast asi peaks minema palju kiiremini. Kuigi hind on natuke kõrge on ilmselt odavaim lahendus on osta Bitcoins krediitkaardiga täna. Kuna makse probleemid põhjustavad palju vahetusi mitte maksta krediitkaardiga, kes ei aktsepteeri neid vaja võta mingi lisatasu - CoinMX premium on odavaim ühe Olen näinud veel.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Nimekiri riikidest, mis on keelanud bitsiinide!

Post Bitcoin

Kuidas saada tasuta bikcoine koos Bitcoin segistid, mis tõesti maksma

Post Bitcoin

Võid tasuta TREZOR + 10% TREZORi sooduskood!

Post Bitcoin

Varsti tulevad: esimene Bitcoini deebetkaart

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Onyx Ashanti - Digital Nomad, leiutaja, muusik, filosoof ja Bitcoin Enthusiast

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Brasiilia ütleb, et liiga varakult Bitcoini eeskirjale Charlie Shrem mõisteti kaheks aastaks vanglasse

Post Bitcoin

Mt. Goxi võlausaldajad esitavad Krakeniga nõudeid, saidid võitlevad Bitcoini blokaadiga Venemaal ja veelgi enam

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC (Q-U) ABC-d

Post Bitcoin

Kuidas teenida raha Bitcoin kasutades Purse.io