Gamble koos Bitcoiniga | Estonian.lamareschale.org

Gamble koos Bitcoiniga

Gamble koos Bitcoiniga

Kui soovite mängida, siis on õnne, sest Bitcoin ja online-hasartmängude on loomulik mängu. Bitcoin on vaevatu tehingute lihtsustamiseks online-hasartmängude oluliselt ja võimaldada mõned mugavust ja turvaelemente hasartmängude saidid, mis ei olnud võimalik enne Bitcoin. Mõned saidid isegi ei nõua teil luua konto alustada hasartmängude. Pakkumisi ulatuvad lihtne mündi flip mängud, kus teil on umbes 50% võimalus kahekordistada või osa oma raha, et rohkem töötada mängud, nagu pokker.

Enne kui kasutada hasartmängude sait siis tuleb alati kontrollida oma maine esimene ja eelistatavalt kasutada ainult saite, mis on provably õiglane. Kuigi Bitcoin muudab paljud asjad lihtsamaks ja turvalisemaks, siis ei takista petturid, nii olla ettevaatlik, eriti väga uusi saite. Hea koht, et uurida usaldusväärsust hasartmängude sait on pühendatud alafoorumi kohta Bitcointalk. Otsi lõime kõnealuse saidi ja vaata, mida teised kasutajad on öelda selle kohta. Kuna viimaste tagasiside on tavaliselt kõige olulisem, see võib olla hea mõte alustada lugemist viimase postituse tagasi. Ükskõik kui usaldusväärne hasartmängude sait tundub olevat, et kunagi lahkuda oma Bitcoins nendega kauem kui vaja, hasartmängude sait ei ole rahakoti.

Ka tavaline hasartmängude ettevaatusabinõud kehtivad: ei riski rohkem kui oled nõus kaotama ja olema teadlik, et maja on alati serva igas mängus.

Provably Fair

Peamine kaalutlus, kui hasartmängude sait on, kuidas sa võiksid kunagi usaldada mitte manipuleerida tulemusi väidetavalt juhuslik tulemusi nende kasuks. Teatavat liiki panused on loomulikult immuunne sellele probleemile, nimelt spordikihlvedude ja teiste reaalse maailma sündmused, sest neid saab sõltumatult tõendada. Täringu kihlveo sait teisalt tugineb juhuslike arvude generaator juhtimis- ja see saab toimuda vaid ütles õiglane, kui see generaator toodab tõeliselt juhuslikke numbreid.

Tõestatavad fairnessis viis toota mitte-prognoositavaid tulemusi, samas provably tagades, et ükski isik mõjutas tulemust oma kasuks Näiteks lihtne rakendamine toimib nii:

Mäng on panustada kas juhuslik arv on kas 1 või 2. Enne kui vajutate nuppu Start saidi näitab räsi väärtus. See väärtus on tulemus tulemas juhusliku arvu (1 või 2) pluss saladus juhuslik string. Kui olete teinud oma panus ja saidi on näidanud teile võitnud number, seda näitab ka juhuslik string. Pannes võitnud mitmeid ja näitas saladus string läbi hash funktsiooni, saate kontrollida, et tulemus on identne räsi väärtus, mis kuvati alguses ja seega, et võitnud numbrit ei rikutud pärast oled teinud oma panuse.

Konkreetne rakendused erinevad saidid ja hasartmängud tüüpi, siis tuleb alati uurida, kuidas saidi teeb tõestatav õigluse ja täita oma kontrolli luua oma usaldusväärsust. Kuna selline õigluse garantii olemas, seal on tõesti mingit põhjust mängida saidil, mis ei rakenda provably õiglane juhuslik rullides.

Vali oma Gamble

Dice Games: In Bitcoin hasartmängude ruumi täringud tavaliselt keerlevad juhusliku arvu tõmmatakse ja bet on, kas see on üle või alla teatud piiri. Sageli saab valida kõrge või madal muuta oma panus või muutke oma võitnud võimalused ja sellest tulenev potentsiaalne väljamakse. Selline hasartmängud ei vaja strateegia või täiendavat teavet ja saab mängida üksteise järel. Üksikasjalikumat täringumäng on Craps, mis pakub keerulisemad eeskirjad, kuid lõpuks ka taandub mängides variatsioon kõrge või madal.

Kaardimängud: Kõige silmapaistvam kaardi mänge mängida võrgus on pokkerit ja blackjack. Poker võib olla kas reaalne pokkeri teiste mängijate vastu või ühe mängija versioone video poker, kus te olete põhimõtteliselt üritab võita koefitsiendid oma joonistatud kaarte.

Roulette: Online rulett mängib nagu tõeline kasiino klassikaline, paned oma münte laual näitamaks oma panus ja virtuaalne ratta toodab võitnud number. Nagu täringud, rulett on mäng juhus ja seal on tõesti mingit strateegiat kasutada.

Spordipanused: Ennustused tulemustest spordiürituste on suur turg ja üllatav Bitcoin on muutumas tugev tugipunkt selles piirkonnas. Peaaegu iga võistlusspordis on panustamise turul, mitte ainult korvpall, pesapall ja jalgpall, vaid ka paljud niši spordi- ja e-spordimänge, nagu StarCraft II. Paljud spordikihlvedude saidid võimaldavad mitmeid erinevaid panuseid lisaks valimisele võitja, nagu kihlveod, et tulemus mängu lõppedes / alla teatud punktisumma või punkti vahe kaks külge. Võimalikud väljamakse spordipanused sõltub alati tõenäosus konkreetse tulemuse, kuid erinevad saidid kasutavad erinevaid meetodeid, et jõuda oma väljamakse numbrid ja see on sageli kasulik võrrelda konkureerivate saitidele.

Ennustused: In ennustus ennustused mängijad mängida tulemuste kohta tulevikus juhul tavaliselt üks kahest võimalikust tulemusi või mingi tähtaeg konkreetse sündmuse juhtuda. Kui soovite raha teenida või uhkeldama oma prohvetliku oskusi, see on teie liiki õnnemäng.

Lisaks üha populaarsemaks hasartmängude liiki, on palju saite, kus on rohkem või vähem keerukaid mänge mängida Bitcoins kohta. Neist variatsioonid miinilaeva jms mängud. Nagu Bitcoin hoogustub hasartmänguturul, on tõenäoline, et näeme rohkem mitmekülgset hasartmängud ja kihlveod tulevikus.

Parim Bitcoin Hasartmängud saidid

PrimeDice- täringut muutuja koefitsiendid

Provably Fair

Kiire automaatne konto loomise, puhas kujundus. Primedice on üks kõige austada täringut saitidel Bitcoin kogukonnas.

Lämmastik Sport - spordi ennustused

Saab kasutada kontot loomata, on suur valik spordi- ja liigade sealhulgas e-sport.

SatoshiDice- täringut ja pesad muutuva koefitsiendid

Provably Fair

Võime kihla nii maja vastu ja maja teiste mängijate vastu. Võite saada 200 satoshis kohta Bitcoin iga 60 sekundi tasuta oma Bitcoin kraan.

SatoshiDice on üks vanimaid Bitcoin hasartmängude saitidele veel ümber, kuid on muutunud omandi mitu korda aastate jooksul.

Konto logida vajalik ja nõutav tagatis. Veebileht ei ole kättesaadav külastajatele Ameerika Ühendriigid IP aadressid.

BitZino - kasiinomängud

Provably Fair

 • Video poker
 • 3 kaardi pokker
 • Blackjack
 • Teenindusajad
 • Rulett
 • Craps

Võimaldab mängida mänguraha, saab testida ilma kontota, lihtne, kuid tõhus saidi kujundus.

BitCasino.io - kasiinomängud

Ei provably Fair

 • Videoautomaadid
 • Video poker
 • Blackjack
 • Teenindusajad
 • Rulett
 • Craps
 • Lauamängud

Tohutul hulgal kasiino mängud. Praegu töötab edendamine 110% 1. Deposiidi boonus (kuni 1000 mBTC) koos 1 kuu ümbermineku ja kuni 35x kihlvedu. Kasutage järgmist koodi Cashierpage enne kui teha oma esimese deposiidi:

Bitcoinhelp

Nõuab konto loomist. Veebileht ei ole kättesaadav külastajatele Ameerika Ühendriigid IP aadressid.

Bitcoin Video Crash Course

Tea rohkem kui 99% elanikkonnast umbes Bitcoin. Üks e-posti päevas 7 päeva, lühike ja hariv (tagatud). 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas vahetult Bitcoinid osta krediitkaardiga, kontrollida, sularahas

Post Bitcoin

IRS sildid Bitcoin Kinnisvara EI valuuta

Post Bitcoin

Mis on Bitcoin Mempool?

Post Bitcoin

Bitcoini kasvav aktsepteerimine: 6 viisi BTC kasutamiseks

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

Jeffrey Tucker: Bitcoin areneb ebaefektiivses majanduses

Post Bitcoin

LocalBitcoinsi andmed on rikutud, kuid bikkiinid ja kasutaja andmete turvalisus!

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 5.-11. Oktoober 2014

Post Bitcoin

Kuidas osta bittiiniid Indias: lühijuhend

Post Bitcoin

Maksa Bitcoin Maksud LibraTax: Uus automaatne Bitcoin maksude esitamise tarkvara

Post Bitcoin

Võida pileti Inside Bitcoinidele New Yorkis (27. aprill 2015)

Post Bitcoin

Pileti ostmine Inside Bitcoinidele Berliinis (5. märts 2015)