Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus | Estonian.lamareschale.org

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Mis on 51% rünnaku - lihtsustatud bitcoini õpetus

Võib-olla olete kuulnud sõna "51% rünnaku", kuid mida see tegelikult tähendab?

Bitcoin minersuse võimsaid arvuteid kontrollida, et iga inimene, kes soovib veeta Bitcoins tegelikult on Bitcoins kulutada ja ei püüa petta süsteemi. Nad teevad seda vaadates Blockchain - digitaalne fail, mis dokumenteerib iga Bitcoin tehingu kunagi tehtud. Kaevurid tavaliselt koondab kaevandamise basseinid, et nad saaksid ühendada oma kaevandamise ja muutuvad tõhusamaks.
Võimsus kaevurite kinnitamise protsessi pärineb see detsentraliseerimise. Näiteks oletame, et seal on tehing, mis on läbimas plokk ahela. Iga kaevurite vaatab selle tehingu ja otsustada, kas saatja on tegelikult Bitcoin ta soovib saata. Kui enamik kaevurite reeglid tehingu kehtib see läheb läbi.

Aga mis siis, kui keegi võiks saada kätte rohkem kui 50% võrgu kaevandamise võimu ja manipuleerida süsteem oma vajadustele. Teoreetiliselt, kui keegi suudab ära tõmmata sellise rünnaku ta saab topelt kulutama oma raha - see tähendab, et ta saab maksta sama Bitcoin kaks korda või isegi rohkem.

Ründaja saab ka vältida tehingute on kinnitatud ja vältida teiste kaevurite tekitamast uut Bitcoins. Aga rohkem topelt kulutusi ja kinnitused vaadata videoid hiljem.

Praegu siin on päris elus näide 51% rünnak. Jaanuaris 2014 üks kaevandamise basseinid sai nii suur, see on lähenemas 51% kogu kaevandamise võimsus. See muidugi loonud mõned paanika Bitcoin kogukonna kuid fikseeriti kohe pärast mida kaevurid, kes lahkus bassein et tasakaalustada asju teha.

Üks asi, mida meeles pidada on see, et keegi nii palju kaevandamise võimsus oleks ilmselt rohkem raha, kasutades seda võimu kaevandada õiguspäraselt kui reaalselt blokeerimise tehingute või kahe kulutusi. See vähendab riski sellise rünnaku praktiliselt.Bitcoin on väärt 4000 dollarit. Miks sa tõenäoliselt ei peaks ükski olema - ForbesSee on põhjus, miks peaaegu keegi meist peaks oma Bitcoins. Bitcoin väärtus on mitu nõrkused. Keegi võiks häkkida blockchain, luua rohkem Bitcoins ja manipuleerida väärtus või müüa ebaseadusliku Bitcoins ja põgeneda koos ostjate dollarit. Või kasutajate rühmad panna suur ostab ja müüb Bitcoins, manipuleerides oma raha, sest seal ei kontrollita. Või Bitcoin kasutajad võivad lihtsalt hakata kasutama teiste krüptopulk valuutade või traditsioonilise valitsuse väljastatud valuutades ja turg võiks korda täielikult, mistõttu Bitcoins väärtusetu, nagu on juhtunud teistes krüptopulk valuutades. Iga üks või kõik need asjad võivad juhtuda igal hetkel.

Kui te olete professionaalne ettevõtja või soovite lihtsalt mängida, eemale Bitcoins. Nad ei ole omane väärtus, sest nad on valuuta, mis on väärtus asemel hindavad ise. 

Kiidukõne tehtud: Adam Hartung


Kõik see Bitcoin Stuff on võlts - SplinterKõik need kujuteldava "digitaalse valuuta" on lihtsalt koosneb võlts asju....

Mis on Bitcoin? Keegi ei tea. Ma ei taha, et keegi saab pakkuda string usutav kõlav sõna, mis tunduvad lühidalt, kui nad kirjeldavad päris, ning kohaldama neid sõnu Bitcoin või isegi "Ethereum" või mõni muu "digitaalne mündi", mis on "mineeritud" arvuti (võlts). Ma mõtlen, et ükski see loogiline....

Arvutis teil on Bitcoin. Selle väärtus kõigub metsikult kuust kuusse. Sul pole aimugi, mida saab vahetada seda homme. Sa ei saa osta Burrito seda kõikjal. See on võlts...

Selle asemel, et mulle arvuti sõna, mida need digitaalse valuutad, ütle mulle seda: Kas on parem kui raha? Et ma hoida minu poolt? See ostab mulle burrito? See ostab mulle korvpalli? See ostab mulle maja? See ostab mulle hävituslennukiga? Kas see on parem kui see? Ei see ei ole…

Naera oma ülbed naerma kõik, mida tahavad. Naudi kutsudes mind asjatundmatu. Mul on burrito ja pead on "kood". Jah-kood "idioot."

Kiidukõne tehtud: Hamilton Nolan


1. Aprill 2015Viimased uuendatud: 11:47 EDT

(Forbes) Kaks õiguskaitse töötajast sassis mitme asutuse uurimise Silk Road on küsitud justiitsministeeriumi varastada sadu tuhandeid dollareid (vähemalt) Bitcoini.

(CCN) Invoiced.com, arveldusperioodi teenus, mis võimaldab ettevõtetel luua arvete ja aktsepteerida online makseid, on hakanud võimaldama oma klientidele vastu Bitcoin.

(Inside Bitcoins) Endine DEA agent keda süüdistatakse pressivad Silk Road administraator õudus Pirate Roberts ja varastamine raha endise müügikeskkonnas oli ka Järelevalveametnik on Bitcoin vahetada CoinMKT ajal oma aega DEA.

(Coin Fire) Payza on väljendanud huvi cryptocurrency ja valmistub värskenduse platvormi, mis lisab võime kaupmeestele alustada nõustudes bitcoinand vahetada teise valuuta või hoida münte.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bitcoin Margin Trading Valikud algajatele

Post Bitcoin

Ennenägematu: Bitcoin Mining Network ületab 100 PH

Post Bitcoin

Bitcoini põhitõed selgitasid: BTC alamkategooriad

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin Bear Peter Schiff paarib alla: Isegi $ 4000 juures on see ikkagi Bubble - Coindesk

Post Bitcoin

Suured valitsused purustavad bitcoini, kuid ei tapa seda - Forbes

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte: Blockstream, Cozy Mängud, Bitcoini määrus ja Florida kohtuotsused

Post Bitcoin

Los Angelesis sel nädalal esimene Bitcoini sularahaautomaatide komplekt

Post Bitcoin

Euroopa Komisjon hakkab kasutama Bitcoini määrust

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

Argentiina keskpank kardab bitcoini

Post Bitcoin

Kuidas on Bitcoini alustava stseen Aafrikas?