Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

Bitcoini hinnad on selgitatud - kas Bitcoini tehing on tegelikult tasuta?

See video sisaldab täiustatud mõisted, mis olid selgitatud eelmises videos. Kui te olete uus Bitcoin on kõige parem vaadata eelmise tutorialsbefore vaadates seda.

Üks peamisi eeliseid Bitcoin on, et saate väidetavalt raha saata mis tahes kahe punkti maa peal tasuta. Aga kui olete saatnud Bitcoins üks või kaks korda enne sa ilmselt märganud, et seal on tegelikult tehingutasud - nii et mida siin toimub täpselt?

Enne kui ma selgitada, kuidas tasud arvutatakse Ma tahan selgitada, mida Bitcoin tasud on. Kui kaevurite tellida tehingute arvesse blocksinside Blockchain nad saavad makstud kaks korda - Esimene makse on see, mida sa võiks nimetada "süsteemi" - mis annab neile halastus edukas sisenevad nende plokk tehinguid. Teine makse tasud kasutajate lisatud tehinguid, mis sai lisatud, et blokeerida.

Aga sa ei pea alati maksma need tasud on teatud reeglid, mis määravad, kas ja millal on vaja maksta neile. Muidugi võite reegleid eirata ja mitte lisada tasu makse, kuid siis on võimalik, et teie tehingu võtab kaua aega töödelda.

Reegel # 1 - Väiksemad summad maksma tasu

Kui numbrid Bitcoins saadate on väiksem kui 0,01 Bitcoins siis peavad maksma kaevurite tasu. See tasu on vajalik selleks, et vältida kasutajate spämmimine võrgu mikro tehingud.

Isegi kui kogu tehing on rohkem kui 0,01 Bitcoins kuid muutus saad tagasi yourinputsis üle 0.01Bitcoins pead selle eest maksma.

Siin on väike näide:

Oletame, mida soovite osta jälgija 1,999 Bitcoins. Sa kasutad input 2 Bitcoins ja saada tagasi sisend 0,001 Bitcoins muutusena. Kuna muudatus on nii väike summa, mida on vaja maksta täiendavat kaevurite tasu ka seda.

Reegel # 2 - Vanemad mündid on vähem tasud

Kui sisendite saadate oma tehingu on vanemad, siis on suurem võimalus, et nad ei nõua tasu. Vana mündid tähendab münte, mida ei ole liikunud pikka aega.

Reegel # 3 - Väiksemad tehingud nõuavad vähem tasud

Iga tehingu valmistatud sisendeid. Mida vähem sisendeid koostamisel kasutati tehingu vähem tasu ei nõuta. Nii et kui teil on saata 1 Bitcoin ja kasutada 4 sisendit 0,25 Bitcoins on tõenäolisem, et see nõuab tasu siis, kui sa olid talle vaid 1 sisend 1 Bitcoin.

Pea meeles, et enamik korda sa ei pea nii palju kontrolli selle üle, kas teie tehing nõuab tasu või mitte. Teie Bitcoin walletwill tavaliselt teha optimeerimine sisendite teile nii väldite tasud, kui võimalik. Tänane kaevandaja tasu 0,0001 Bitcoin mis on umbes $ 0,06 ja on ilmselt väärt, et saada oma tehingu töödeldud kiiresti.

Teave selle postituse ehitati kasutades teadmisi AlefBit (heebrea kodulehel) ja BitcoinFees- Nii hämmastav allikad Bitcoin teavet.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Bitcoin on mull, ja siin on, kuidas see hakkab krahhima - CNBC

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

Bitcoin Hind otsib endiselt uut põrandat pärast EBA aruannet

Post Bitcoin

27. aprill 2015

Post Bitcoin

3 ohutud viisid turvaliselt bitcoiinide salvestamiseks

Post Bitcoin

Bitcoin Block Size Economics ja Gavin Andresen

Post Bitcoin

Mis on Bitcoini privaatvõti, kuidas seda kasutada, hoia seda turvaliselt!

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Deflatsioon 1. osa: Bitcoini hinna deflatsiooniline laad

Post Bitcoin

Bitcon on Geld Wants Bitcoin on raha

Post Bitcoin

Bitcoin domeeninimi BTC.com Müüdud 1 miljoni dollari eest!