Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema? | Estonian.lamareschale.org

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Bitcoini 2016. aasta poolestusaeg: mis see on ja miks peaksite hoolitsema?

Varsti suursündmus juhtub ka Bitcoin ökosüsteemi - Block vähendamine poole võrra. Kuigi see võib tunduda pagan rituaal, mis sisaldab ohverdamine neitsid ja avamine väravaid paralleelne maailmad, plokk poole võrra juhul on reaalne ja see on oluline.

Seletan.

Tarnimine Bitcoin on piiratud

Alati kaevur lahendab Bitcoin ploki ta saab Bitcoins kui tasu, see on, kuidas Bitcoins tulevad sellesse maailma. Kui te pole tuttav Bitcoin kaevandamise selle lühikese video sulle kuni kiirus:


Kui Satoshi Nakamoto luua rulesfor Bitcoin protokolli märkis ta, et number bitcoins loodud ploki kohta on seatud vähendada geomeetriliselt (50%) iga 210000 plokid. Kuna 6 leita keskmiselt ühe tunni jooksul ja poolitamist juhtub kord 210,000 plokid, tähendab see, et iga 4 aasta (anda või võtta) tekib poole võrra sündmus.

See tähendab põhimõtteliselt, et tasu kaevurid vähendatakse 50%, mida ta varem. Nii et kui täna iga kaevur saab 25 Bitcoins lahendamiseks ploki pärast poolitamist juhul saab ta ainult 12.5BTC. Pärast seda matemaatika, lõplik arv Bitcoins on umbes 21 miljonit (20.999.999,9769 täpne olla) aastal 2140.

Muidugi asjaolu, et 21 miljonit Bitcoins on tekkinud ei tähenda, et seal on tegelikult 21 miljonit Bitcoins, mida saab kulutada. Sa pead arvestama, et seal on palju kaotatud Bitcoins mis kunagi tagasi (see on eeldada, et 1/3 Bitcoins kaevandatakse kuni todaywere kadunud).

Miks peaks isegi poole võrra sündmus?

"Peamine põhjus, miks see on tehtud on hoida inflatsioon kontrolli all. Üks peamisi rikkeid traditsiooniliste" fiat ", valuutade kontrollib keskpangad on see, et pangad saab printida nii palju valuutas kui nad tahavad, ja kui nad printida liiga palju, seaduste pakkumise ja nõudluse tagada valuuta väärtus hakkab kukutades kiiresti. 

Bitcoin, teiselt poolt, eesmärk on imiteerida kaup, nagu kuld. On ainult piiratud koguses kulda maailmas, ja iga grammi kulda, mis on mineeritud, kullast, mis on endiselt muutub raskemaks ja raskemaks, et eraldada. Selle tulemusena käesoleva piiratud pakkumise, kuld on säilitanud oma väärtust rahvusvaheline maksevahend ja väärtuse säilitaja üle kuue tuhande aasta, ja lootus on, et Bitcoin teeb sama. "~ Vitalik Buterin, Bitcoin Magazine.

Nii et kui on järgmise poole võrra tekkida?

Noh, kuna me teame, keskmine plokk põlvkonna jooksul (10 minutit) saame hinnata, et järgmise poole võrra juhul peaks toimuma juuli / augusti 2016. Seal on veebilehed nagu BitcoinClockwhich näidata teile Tagaplaanil kuni järgmise sündmus.

Võttes ütles, et mõned kogukonna liikmed märganud, et tegelikult loomisest alates Bitcoin uus plokk on loodud iga 9 minuti ja 20 sekundi keskmine, mitte iga 10 minuti järel, nagu eeldada. See on 7% kiiremini kui eeldatav aeg 10 minutit. Võttes seda arvesse, järgmine poolitamist toimub 9. Juuli 2016.

Kuidas Bitcoin vähendamine poole võrra tagajärjeks Bitcoin majanduse?

Muidugi peamine küsimus inimesed tahavad teada on "see mõjutab Bitcoin hind?" ja vastus on "keegi ei tea". On argumente kahe stsenaariumi - kas hind tõuseb või ei muutu midagi.

Mõned claimthat poole võrra juhul on hästi teada, et ühenduse ja selleks ei üllata kedagi ega põhjusta suuri muutusi Bitcoin hind. Teised claimthat tõttu puudus "Bitcoin pakkumise" hind on seotud ronida nii nõudluse kasvab. Kuid keegi ei mõelda, et poole võrra võib vähendada hind Bitcoin kuidagi.

Sama debatehappened enne viimast Bitcoin poole võrra 2012. Aastal ja midagi tegelikult juhtus hinnaga. Muidugi tagasi 2012. Bitcoin oli palju vähem tuntud üldisele kogukonnas.

28. Novembril 2012 esimese Bitcoin poolitamist tekkis plokk 210,000 lahendatud. Tagasi ajal Bitcoin hind oli $ 13,42 ja poolitamist ei tundu, et toimetada hind nii palju. Varsti pärast Bitcoin hind tembitud kuni $ 230, kuid paljud atribuut et Küprose kautsjoni.

Võttes ütles, et ma isiklikult usun, et Bitcoin ei ole, et laialdaselt nii sellisel juhul on märkimisväärne mõju see hind, mida sa arvad?

Seotud uudised


Post Bitcoin

Miks bitcoini eksperdid ei karda 51% -list rünnakut

Post Bitcoin

Twitch.tv alustas abonementidele Bitcoini aktsepteerimist

Post Bitcoin

Bitcoinil ja hirmul

Post Bitcoin

Bitcoin Hind: Kui Uudised on ja ei ole olulised

Post Bitcoin

Kas olete nende kaheksa Bitcoini kauplemisega tegelev isik?

Post Bitcoin

9. aprill 2015

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: ohtlike reservpanganduse oht

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?

Post Bitcoin

Bitcoin pangandus: vabanemine fraktsioonide reservidest

Post Bitcoin

Bitcoini hindade analüüs: külgne tegevus jätkub

Post Bitcoin

Algaja juhend kaevandamise bitcoines

Post Bitcoin

27. aprill 2015