Kuidas minna bitcoiinid kodus 5 sammu jooksul | Estonian.lamareschale.org

Kuidas minna bitcoiinid kodus 5 sammu jooksul

Kuidas minna bitcoiinid kodus 5 sammu jooksul

Nii et sa otsustada alustada kaevandamist Bitcoins, suurepärane! kuid mitte nii kiiresti...

Enne kui isegi hakata mõtlema kaevandamise Bitcoins pead mõtlema mõned asjad välja. Aga ärge muretsege, see juhend on teile kaetud. Ma seletan iga samm peate võtma nii et lõpuks saate otsustada, kas soovite kaevandada Bitcoins ja kuidas seda teha samuti.

Samm 1 - ma ei ole kindel Bitcoin kaevandamise teile on

Esimene asi, mida pead välja mõtlema, kas see on isegi kasulik teile kaevandada Bitcoins. Olen aim, et teie eesmärk on saada rohkem Bitcoins ja sellepärast püüate kaevandada neid. Aga kui sa aru saada, kui palju raha te peate kulutama kaevandamise seadmete ja elektrienergia jõuate asjaolu, et kui teil on suur hulk raha kulutada need - siis ilmselt ei ole kasumlik.

Et teada saada, kas Bitcoin kaevandamise on kasumlik saate kaevandamise tasuvuse kalkulaator. Protsessi kasutades seda tööriista selgitatakse siin. Pärast mängib natuke andmetega kalkulaator saate otsustada, milline kaevur soovite osta. Kui sul ei ole piisavalt raha, et kulutada kaevandamise platvormidele ehk see on lihtsalt parem teile osta Bitcoinsinstead kaevandamise neid.

Samm 2 - kallis kaevandamise rig on peab kodus kaevandamise

Tänasel kaevandamise difficultyit on võimatu minu oma isikliku arvuti või isegi vanem kaevandamise rig ja kasumit teenida. Ja kui ma ütlen "vanaaegne" kaevandamise rig - mõtlen platvormidele, mis ei olnud ehitatud viimase 6 kuu jooksul.

Kui olete otsima hea rig salli lähen Spondoolies - nad muudab tõesti keskmine platvormidele (kuid ka nemad maksavad vastavalt). Pea meeles, et kaevandamise rig ei ole kõik, mida vajate. Need platvormidele nõuavad võimu ja jahutus paremini tööle, nad on ka väga tugev. Nii on kõige parem leida koht panna neid, mis on cool ja saab pakkuda piisavalt elektrit.

Kui sul ei ole selline koht, mida saab veel võõrustada oma rig Spondoolies kuutasu. Samuti võite olla võimalik leida mõned mugavamaks Ebayfrom ettevõtted või isikud, kes müüvad oma kasutatud seadmed.

Kui sa ikka ei saa endale üks võite proovida kasutada pilv kaevandusettevõte - kuid rohkem, et hiljem postiga.

Samm 3 - Sa ei saa kaevandada üksi, peate bassein kaevurite

Kuigi teil on halb perse kaevandamise rig sa ikka ei saa kaevandada kõik ise - kaevandamise raskusi on liiga kõrge. Sellepärast kaevandamise basseinid leiutati - rühmade kaevurite kes kaevandada koos ja jagada kasu. Kui te tulekahju up kaevurite (selgitatakse hiljem) - saad aktsiate oma osa tööst lahendamisel järgmise ploki tehinguid.

Valides, millist kaevandamise bassein liituda pead küsima mitmeid küsimusi:

  • Mis on tasu meetod - Proportsionaalne / Pay Per Share / Score põhjal / PPLNS
  • Mis tasu eest nad tasu kaevandamise ja raha väljavõtmine
  • Kui sageli nad leiavad ploki (tähendab, kui tihti ma saan premeeritakse)
  • Kuidas lihtne on raha võtta
  • Millist statistika nad pakuvad
  • Kas nad pakuvad BTC + NMC liideti kaevandamise?
  • Kuidas stabiilne on basseini?

Et vastata enamik neist küsimustest saate selle suurepärase postituse BitcoinTalk. Samuti võite leida täielikku võrdlust kaevandamise poolsinside Bitcoin wiki. Selleks demonstratsioon Ma kasutan lörtsi alagrupp kui kaevandamise Bitcoins. Kui olete registreerunud bassein saad kasutajanime ja parooli, et teatud bassein, mis me kasutame hiljem.

Samm 4 - Saa kaevandamise programm arvutisse

Nüüd, et sul põhitõdesid kaetud oleme peaaegu valmis minu. Peate kaevandamise kliendi joosta arvutis, et teil on võimalik kontrollida ja jälgida oma kaevandamine rig. Sõltuvalt sellest, mida kaevandamine rig sul siis on vaja leida õige tarkvara. Paljud kaevandamise basseinid on oma tarkvara nagu Bitminer kuid mõned mitte. Leiad nimekirja Bitcoin kaevandamise tarkvara siit.

Ma kasutan mac nii et ma kasutan programmi nimega MacMiner. Kõige populaarsem programm Olen leitud arvuti on BFGMiner ja 50Miner. Kui soovite võrrelda erinevaid kaevandamise tarkvara, saate seda teha siin.

Samm 5 - On aeg alustada kaevandamist

OK, nii et loodetavasti nüüd kõik on valmis minema. Ühendage te kaevandaja seinakontakti ja tule see üles. Veenduge, et ühendada see ka arvutisse (tavaliselt USB) ja avada oma kaevandamine tarkvara. Esimene asi, mida pead tegema, on sisestada oma kaevandamine bassein, kasutajanime ja parooli.

Kui see on konfigureeritud saate põhimõtteliselt alustada kaevandamise Bitcoins. Sa actaully alustada kogudes aktsiate, mis esindavad oma osa tööst leida järgmise ploki. Vastavalt basseini olete valinud teile makstakse teie osa münte - lihtsalt veenduda, et sisestada oma aadress kohustuslikud väljad sisselogimisel basseini.

Kokkuvõte - Ehk soovite, pilv kaevandamise

Käesolev juhend selgitab põhitõdesid, kuidas kaevandada Bitcoins kodus. Eeldan, et kui sa oled nagu enamik inimesi - sa tead mõista, kuidas kallis ja aeganõudev see protsess võib olla. Kui otsite alternatiivina võiksite kaaluda pilv mäetööstuses. Järgmise postituse loeme, kuidas seda tehakse. Kui teil on veel küsimusi selle kohta, kuidas kaevandada ärge kartke saata neid oma kommentaarides allpool.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Kuidas Bitcoin kiirendab või piirab Fiat Inflatsiooni

Post Bitcoin

Princetoni ülikooli poolt välja antav esimene esmakordne bitcoini õpik - tasuta alla laadida

Post Bitcoin

Bit-tingum - Bitcoini, Ethereumi ja Orisi potentsiaal, esimene osa

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 24.-30. August 2014

Post Bitcoin

Kuidas aktsepteerida Bitcoini annetusi oma blogis

Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Post Bitcoin

FEC reeglid Bitcoin saab kasutada poliitilise rahastamise 6-0 hääletus

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

Analüüs: Bitcoin Price Breaks $ 600

Post Bitcoin

Kõik, mida sa kunagi tahtsid Bitcoini sularahaautomaatidest teada saada

Post Bitcoin

Bitcoin Mining 2015: ASIC, Cloud Mining ja raskused

Post Bitcoin

Kas Bitcoini kaevandamine seda väärt?