Sisendid ja väljundid - selgitatud bitcoini vahetust | Estonian.lamareschale.org

Sisendid ja väljundid - selgitatud bitcoini vahetust

Sisendid ja väljundid - selgitatud bitcoini vahetust

Kas te olete kunagi proovida saata Bitcoins ja leidis, et suurem summa kui see, mida ette tundus saata? Siin selgitatakse, miks see juhtub...

Blockchain on suur fail, mis jälgib kogu Bitcoin tehingute kunagi tehtud. Nii et kui sa ise mõned Bitcoins kõik see tähendab, et blockchain on viited tehinguid, mis tehti oma Bitcoin aadress. Termin Nende viidete on "Sisendid".

Nüüd oletame, et sisestada poest osta kella 1 Bitcoin. Võtmise asemel välja tegelik sularaha taskus ja maksab midagi sa lihtsalt ütle müüja - "siin on viited, et mul on see raha" või "siin on minu sisendite".

Mida tähendab on - siin on varasemad tehingud saadetakse mulle, et lisada kuni 1 Bitcoin või rohkem. Seda nimetatakse väljund, nii et iga väljund on koostatud välja 1 või mitme varasema sisendid.

Kui te kasutate sisend maksma midagi leitakse "kulutatud" ja te ei saa seda enam kasutada teisi väljundeid. Nii et kui üks kord oma toodangut kinnitab see muutub sisend müüja kasutada tulevikus tehingute.

Bitcoin eeskirjad riigi, et te ei saa kasutada vaid osa sisend. Nii et kui näiteks tahtsin saata müüjale 1 Bitcoin ja ainult sisendi või viide mul on keegi, kes varem saatis mulle 1,5 Bitcoins pean kasutama kõiki selle sisendi ja tagasi "muuda" tagasi oma esialgse aadressi uus sisend. Nii et ma kasutan oma 1,5 Bitcoins sisend, maksma 1 Bitcoin müüjale, maksta kaevurite tasu ja tagastab ülejäänud minu originaal aadress.

Nüüd tõeline live näiteks - kui te uurida sisendite tihedalt näed, et väljund koosneb sisend 0,142 Bitcoins. 0,005 Bitcoins saadeti keegi, kaevurite tasu 0,0001 Bitcoins oli maha ja ülejäänud raha saadeti tagasi algse aadress.

Sellepärast sa mõnikord näha täiendavaid mündid koos saadetud tehinguid. Need mündid saadetakse tagasi oma muutuste aadress, mida saab seadistada käsitsi sees oma rahakoti.

Kui soovite küsida rohkem sisendeid saab lubada "arenenud" režiimi Blockchain, jälgida sisendite ja vaata, milliseid sisendeid on kulutatud või mitte.

Seotud uudised


Post Bitcoin

Bad News for Bitcoin: USA töökond, kes vabastab Bitcoini eeskirja

Post Bitcoin

Bitcoini ajakirjanikud: Bitcoini omandamise eetika

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Lawsky juhib ülevaadet muudetud BitLicense, GAW käivitab Paycoini ja palju muud

Post Bitcoin

Mündi lühikokkuvõte Weekly Bitcoin Hindaruanne: 28. september 2014-4. oktoober 2014

Post Bitcoin

Osta Bitcoinid koos Paypal - sammhaaval Tutorial

Post Bitcoin

Kuidas kasutada Bitcoini? - lühijuhend

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Kontsentreeritud DDOS-rünnak keelab paljud Bitcoini saidid

Post Bitcoin

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Post Bitcoin

Arbitrage bitcoin - kuidas ma jõudnud 12,12% ROI 1 tund

Post Bitcoin

Bitcoini tulevik sõltub sinust