Mis on teie Bitcoini rahakotiga BIP38 krüpteering? | Estonian.lamareschale.org

Mis on teie Bitcoini rahakotiga BIP38 krüpteering?

Mis on teie Bitcoini rahakotiga BIP38 krüpteering?

BIP38 on põhimõtteliselt standardne viis krüptida Bitcoin privaatvõti parooliga. Nii et kui keegi leiab oma krüpteeritud võtme ta ei saa dešifreerida see teadmata parool.

BIPstands jaoks Bitcoin Improvment protokolli - mis tähendab, kui sul on idee teha Bitcoin parem saate koostada see üles ja kui see on ühenduse poolt aktsepteeritud nad seda kasutama hakata. Nii BIP38 on vaid 38. Ettepaneku esitada Bitcoin Improvement protokolli, mis on praegu vastu võetud Bitcoin kasutajate kaitsta oma isiklikke võtmeid.

On 2 võimalust saab kasutada BIP38. Esimene on krüpteerimiseks olemasoleva privaatvõti parooliga.

Teine võimalus kasutada BIP38 on lasta kellelgi teisel luua privaatvõti teid ja ei võimalda neil veeta oma Bitcoins. Nii et kui ostate füüsilise Bitcoin näiteks märkad neil on privaatvõti trükitakse neid ja mees, kes on loonud need teavad, et võti. Nii võttes BIP38 võimaldab luua need mündid ja ikka teid kaitsta müüja võimet kulutada neid.

Pea meeles, et isiklike võtmete krüpteeritud BIP38 tavaliselt alustada 6p asemel tavaline 5j.Selgitage Bitcoin hash mind nagu ma olen viisVõib-olla olete kuulnud sõna hash või SHA-256, aga mida nad tegelikult tähendab?

Selleks, et otsustada, mis plokk transactionswill kantakse kõrval blockchain mingi võistlus toimub vahel kaevurit. Nad kõik saavad mõistatus lahendada, kuid te ei saa tegelikult Nuputage loogiliselt - et sa pead vist vastus.

Kujutage ette, et teil on Bitcoin kaevur, ja iga kord, kui soovite sisestada oma ploki sisse blockchain ja saada tasu teil oleks antud koodlukk ja oleks vaja ära arvata kombinatsiooni, et sisestada oma blokeerida.

Nüüd oletame, et teie arvuti võimsus või hash / määr on kombinatsioonide arv võite arvata teises. Nii et rohkem arvutusvõimsust teil on kiirem soovite arvan kombinatsioon.

Kuna Bitcoin võrgu tahab hoida aega plokkide vahel loodud blockchain pidevalt, kuna rohkem kaevurite või arvuti võimsus on lisatud võrgu muutub raskemaks ära arvata kombinatsioon. Kujutlege, et üha rohkem inimesi ära arvata kombinatsioon antakse teile lukud rohkem võimalikke kombinatsioone.

Hash on lihtsalt meetod vist kombinatsioon lukk. Seda kasutatakse, pöörates juhuslik suur hulk väiksemaid number, võttes teatud tegevusi. Nii näiteks - oletame, et iga kord, kui pakud luku kombinatsioon soovite juhuslikult valida suure hulga sisse ja võta esimene, keskmine ja viimane numbreid ta. Kui see ei tööta siis juhuslikult valida erinevate suur hulk ja arvan uuesti.

Muidugi kaevurite arvutused on palju keerulisem, kuid idee on see, et teil otsustada teatud meetod tegevus aim ja täita see kuni saad vastuse.

SHA-256 või "turvalise räsialgoritmi 256", on lihtsalt konkreetne viis segamist. Samamoodi me oleks võinud nimeks meie eelmise näite puhul ülessulamise "99Bitcoins ülessulamise meetod".

Kasutades segamist aitab The Bitcoin võrgu jääda immuned muutumiskindlus ja pettuse - kuid rohkem, et hiljem video.


Mis on Bitcoini kaevandamineVõite küsida "kus ei Bitcoins tulevad?"

Bitcoins ei trükita välja nagu traditsioonilised raha, nad on kaevandatud süsteemi. Kaevandaja on lihtsalt inimene, kellel on arvuti, mis töötab kaevandamise programm seda. Põhjuseks see nn kaevandamine, sest:

  1. Just nagu iga teine ​​loodusvara on piiratud kogus Bitcoins. Nii maksimaalne Bitcoins mida saab loodud on 21 miljonit. Kuni täna üle 12 miljoni Bitcoins kaevandati.
  2. Just nagu reaalses maailmas kaevandamise, pead investeerima energia selleks, et eraldada need Bitcoins. Kaevurite arvuti vajab lahendada keerulisi matemaatilisi probleeme, ja kui see lahendab neid - uus Bitcoins on loodud ja talle eraldatud.


Aga kaevurite ei ole lihtsalt luua uusi Bitcoins. Nad kasutavad ka oma arvutit kontrollida tehingute ja pettuse vältimiseks. Nii rohkem kaevurite tähendab kiiremat tehingu kontrolli ja vähem pettust. Sellepärast tahame kompenseerida kaevureid nende rasket tööd.

Kui kontrollimisel tehingu kaevurite saab väikese tasu eest välja, et tehing tehtud töö eest. Nii kaevurite saada makstud kaks korda - üks kord kontrollida tehingute ja jälle, kui nad on edukalt luua uus Bitcoins. Kõlab kasumlik? Noh....mitte nii kiiresti...

Satoshi, mees, kes leiutas Bitcoin soovis arvu Bitcoins mis olid mineeritud iga kord peaks jääma samaks, ükskõik kui palju kaevurite pardale tulla. Sellepärast on raske kaevandamise suureneb rohkem kaevurite võrgustikuga liituda.

Nii et kui 2009. Aastal võid kaevandada 200 Bitcoins oma isikliku arvuti kodus. 2014. Aastal see viib teid umbes 98 aastat kaevandada vaid 1...

Sellepärast ASIC kaevurite leiutati. Super võimsaid arvuteid mõeldud just kaevandamise Bitcoins. Aga kuna nii palju kaevurite on liitunud viimastel aastatel see on ikka peaaegu võimatu kaevandada üksi. Selle probleemi lahendamiseks kaevandamise basseinid leiutati. Grupid kaevurite moodustatud koos tegeleda kasvava keerukuse Bitcoin kaevandamise. Iga kaevur saab maksta tema osatähtsus töö.

Nii see on, kuidas Bitcoins sünnivad läbi kaevurite.... 

Seotud uudised


Post Bitcoin

Coinhouse ülevaade - minu isiklik kogemus selle Bitcoin Exchangeiga

Post Bitcoin

Bitcoin Millionaire: Top 5 Bitcoin Millionaires

Post Bitcoin

SF Varjatud Bitcoin alustab aarejaht San Franciscos

Post Bitcoin

Trucoin - nüüd ühilduv ja seaduslikult volitatud müüma bitcoini 31 riigis

Post Bitcoin

Mündi lühinädalane bikiini hindaruanne: 12.-18. Oktoober 2014

Post Bitcoin

24. märts 2015

Post Bitcoin

OP-ED: Vajab rohkem bitcoini hindade analüüsi professionaalsust turul

Post Bitcoin

OP-ED: Glenn Beck on hea Bitcoin jaoks

Post Bitcoin

Avatud kiri Bitcoini sihtasutusele ja selle liikmetele

Post Bitcoin

Bitsquar - Bitcoin vahetus detsentraliseerimisega kogu suunas

Post Bitcoin

Kyle Alexander ja Dylan Symington klassi vastaseks BF Labs Tahavad Voice

Post Bitcoin

Bitcoini igapäevane aruanne: Bitmaini P2pooli arendus, KnCMiner Arctic Cycle Cloudi mineerimine ja palju muud