Kas Bitcoini kaevandamine on ebaseaduslik? | Estonian.lamareschale.org

Kas Bitcoini kaevandamine on ebaseaduslik?

Kas Bitcoini kaevandamine on ebaseaduslik?

Lühike vastus: Enamasti Bitcoin kaevandamise on täiesti seaduslik

Mõnes riigis, aga Bitcoin kaevandamise, samuti omamise ja kasutamise Bitcoin on ebaseaduslik. Kui elate Põhja-Ameerikas ja enamik Lääne-Euroopa, Bitcoin kaevandamise, samuti valduses, ei ole mitte ainult seaduslik, kuid kohalike reguleerivate raamistike tegelikult anda teatud kaitse ja põhilised järelevalve.

Paljudel juhtudel Bitcoin ei käsitleta valuuta valitsused, vaid varana või vara. Nagu näiteks, Bitcoin on jäetud teatud õiguskaitse, nagu mis tahes muud tüüpi vara. Enamikul juhtudel, liikmesriikide valitsuste, mida ei keelustati Bitcoin, ei ole läbinud seadusi Bitcoin kaevandamise. Globaalselt ainult väheste eranditega Bitcoin kaevandamise üldiselt peetakse seaduslik.

Enne Kaevetööd õiguslikke küsimusi, ma lähen pakkuda lühiülevaade Bitcoin kaevandamise. Kui olete juba tuttav kaevandamisel, julgelt liikuda edasi.

Novelli: Mis on Bitcoin kaevandamise

Bitcoin miningrefers protsessi lisades tehingu dokumentide üldsusele pearaamatu. Põhimõtteliselt iga Bitcoin tehingu kunagi läbi on registreeritud avalikus Ledger, kuigi tegelik kasutajad saavad endiselt peidus anonüümne nimed. See pearaamatu nimetatakse blockchain ja tehingute korraldatakse plokkideks.

Kaevandamisel viitab uute plokkide tehinguid. Kui uus plokk on loodud, see lisatakse blockchain, AKA avaliku pearaamatu. See plokk on loodud lahendamiseks algoritme arvuti protsessorid.

Aja jooksul algoritmid on kasvanud järk-järgult raskemaks, mis tähendab rohkem arvutusvõimsust ja kellaaeg on nüüd vaja luua blokeerida. Lisaks umbes iga nelja aasta arvu bitcoins premeeritakse luua uus plokk pooleks. Algselt 50 bitcoins premeeriti kaevandamisel plokk, siis 25, ja nüüd 12,5. See muudab kaevandamise raskem ja piirab Bitcoin rahapakkumine ja ajas peaks viima Bitcoin vaikselt raha.

Sisuliselt töötleja võib kasutada minu bitcoins, kuid ilma võimsa protsessori, sa ei pea palju edu. Nüüd-a-päeva, on Bitcoin-spetsiifiliste masinate nimetatakse Bitcoin "kaevandamise platvormidele." Bitcoin kaevandamise rigsare masinad, mis on mõeldud spetsiaalselt minu uus bitcoins või teisisõnu lahendada algoritme vaja luua uus plokk. Et kaevandamise olla majanduslikult otstarbekas, on oluline, et platvormidele sõitma nii vähe energiat kui võimalik, ja lahendada algoritme nii kiiresti kui võimalik.

Miks peaks Bitcoin Mining Ever lugeda ebaseaduslikuks?

See on keeruline teema ja põhjendused võivad erineda jurisdiktsioonides. Mõnikord inimesed ekslikult arvata, et Bitcoin kaevandamise on nagu raha võltsimisega, kuid see lihtsalt ei ole tõsi. Sa ei looda võlts dubleerib riikliku valuuta, vaid luua täiesti uue valuuta.

See viimane natuke on ka põhjus, miks mõned valitsused vastu Bitcoin ja seega Bitcoin kaevandamise. Mõned valitsused vaadata Bitcoin ohuna, sest see konkureerib omavääringus. Mõned valitsused usuvad, et Bitcoin tegelikult õõnestab valitsus ise, pakkudes valitsusväliste valuutas.

Bitcoin saab kaevandatakse ebaseaduslikult. Kõige tavalisem näide on kasutada pahatahtlike viiruste kaaperdada inimeste arvutites ja seejärel kasutada oma protsessorid minu bitcoins. See võib aeglustada arvutit, ja ka eel energiaarved. See on ebaseaduslik sisuliselt iga jurisdiktsiooni.

Kus on Bitcoin Mining ebaseaduslik?

Bitcoin kaevandamise, samuti omamise ja kasutamise Bitcoin on ebaseaduslik mõnes riigis. Teistes riikides, Bitcoin kasutamise ja kaevandamise on segasem valitsuse saates segatud sõnumeid.

Bitcoin on praegu keelatud Venemaa

Kuigi viimase õigusaktidega keelata Bitcoin kasutamise ja kaevandamise tegelikult tagasi. Põhjus tühistamise tundub vähem umbes ebaseaduslikuks Bitcoin ja rohkem ulatuse üle karistuse. Mõned Vene ametivõimud soovivad inimesed, kes kasutavad Bitcoin näkku mitme aasta lausete vanglas. Teised propageerib pehmem puudutamisel. Õigusliku seisundi ümber Bitcoin kaevandamise on natuke ebaselge, kuna puudub ametlik leidnud seadused, kuid nüüd kaevandamine Venemaa on suur oht, tegi vähemalt.

Ükski teine ​​riik on nagu anti-Bitcoin kui Venemaal. Muidugi, Venemaa on tuntud suhteliselt autoritaarne riik. Peal, et Venemaa on hädas läbi majanduskriisi põhjustatud madalad naftahinnad ja sanktsioonid algatatud, sest Venemaa tegevuse Ukrainas. Osa tugev anti-Bitcoin tundeid riigis võib olla tingitud jõupingutusi, et kaitsta rubla, mis on kannatanud tohutu inflatsiooni viimastel aastatel.

Lõuna-Ameerikas, Ecuador selgesõnaliselt keelab tootmise digitaalse valuutades, kuid huvitaval kombel on käivitanud oma digitaalse valuuta. Elektroonilise valuuta on seotud USA dollari (mis on Ecuador ametlik rahaühik) ja on mõeldud vähendada sõltuvust füüsilist raha, ja sellega seotud kulud, näiteks kulumise arveid ise. Ecuador ilmselt ei taha muud digitaalsed valuuta, nagu Bitcoin, konkureerides oma.

Põhjused seadusevastaseks Bitcoin ei ole alati autoritaarne looduses. Näiteks Islandi praegu keelab kauplemine kohaliku kroonide bitcoins. Seda seetõttu, et Islandi majanduse võitlesid aastat pärast Suur Allakäik ja asutused algatatud kapitali kontrolli, et kaitsta krooni. Ametiasutused olid mures, et inimesed sisuliselt põgenema krooni, ning et valuuta kahjustatakse. Island ei keela aga kaevandamise Bitcoin.

Muud valitsused, nagu India valitsus on teinud negatiivset märkust Bitcoin kuid pole käivitatud ühtegi ametlikku keelde omandi või kaevandamise

Praegu kaevandamise Bitcoin nimetatud riikides on üldiselt seaduslikud ja ohutu, kuid õiguskeskkonda võib muuta kiiresti.

Õiguslik Bitcoin kaevandamise

Enamikus riikides Bitcoin kaevandamise on seaduslik. Muidugi, seal on seaduslikud, kuidas minu Bitcoin, mis üldjuhul tähendab kasutades oma ressursse, nagu elekter ja töötlemise võimsus. Teiselt poolt on ebaseaduslik, kuidas minu Bitcoin, nagu varastamine ütles ressursse. Sel juhul kaevandamise bitcoins on seaduslik, kuid sa varastada vajalikke ressursse kaevandada neid, mis on ebaseaduslik.

Samuti prokuröride erinevates riikides, nagu Ameerika Ühendriigid ja Lõuna-Korea, on teinud selgeks, et nad vastutusele inimesed, kes kasutavad Bitcoin ebaseaduslikel eesmärkidel. See ei peaks tulema üllatusena, ja igaüks, kes kaevandustes Bitcoin või kasutab seda peaks teadma mitte teostada ebaseaduslikku tegevust.

Järeldus

Üldiselt Bitcoin kaevandamise on täiesti seaduslik tegevus. Isegi mõned riigid, mis ei reguleeri kasutamine Bitcoin, nagu Island, kaevandamise Bitcoin on ikka seaduslik. Paljud riigid, sealhulgas enamik Aafrika riike, kes ei ole läbinud ühtegi õigusakti või vastu Bitcoin ja on üldiselt vaikis küsimuses. On oluline, et hoida silm peal nende riikide, kuna regulatiivse keskkonna võiks muuta tilk peakatet.

Palun pidage meeles, et see postitus ei saa asendada õigusliku nõu ja sa peaksid konsulteerima advokaat oma konkreetse juhtumi puhul ning kohtualluvust.

Seotud uudised


Post Bitcoin

BitPay Releases Copay: Multi-Sig Bitcoin Rahakott Gruppidele

Post Bitcoin

Mike Hearni tuletorn võib Bitcoini massiliselt parandada

Post Bitcoin

Kuidas suurendada oma bikkiine 20% aastas autopilootil

Post Bitcoin

BetChain muutub esimeseks Bitcoini kasiinoks, kes pakub tasuta vabakäske viimaste vabade rehvide reede edutamisel

Post Bitcoin

OP-ED: ebapiisav BitLicense pikendamine kinnitab sihtasutuse jõupingutusi puuviljalõikega

Post Bitcoin

Blockchaini Online Bitcoin Rahakott - Turvaseadistuse juhendaja

Post Bitcoin

AsiaCoin üleminek aktsiate tõendamiseks

Post Bitcoin

Google Just Hoiatus 99Satoshis (Bitcoin Faucet Update)

Post Bitcoin

5 viisat Bitcoini ostmiseks PayPaliga - petuskeemid ja Legiti viisid

Post Bitcoin

Kuidas luua 99,9% turvaline bitcoini paber rahakott

Post Bitcoin

Bitcoini turuväärtusgraafik - elavate vahetuste andmed

Post Bitcoin

Bitcoini ralli võib jätkuda - kuid kas seda juhivad rohkem koolist väljalangejad kui põhialused? - MarketWatch